Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jeden z wariantow 'same' springi bez inwestowania w gruba kase

Opublikowano

jednak te skórki robią wrażenie...

Praktyka używania to jedno, ale jednak jak podjeżdża taka furka i otwierają się drzwi to robi się ŁAŁ!!!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

po dość dłuższym czasie. Nastaje powoli zima czyli zaczynam mieć więcej czasu na samochód dlatego od razu biorę się za modyfikacje. Na początek przyciemniłem szyby i założyłem emblematy s-line (fotki niebawem). Uaktualniłem także jakie chce wprowadzić zmiany i proszę o sugestię do nich. pozdrawiam!

Opublikowano

Po co Ci te emblematy?

Opublikowano
  • Autor

jakoś mi się spodobały ;P[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Zdjęcia dodane. Zapraszam;) Prosze o opinie na temat planowanych zmian. pozdrawiam

Opublikowano

Po co Ci te emblematy?

Doreza resztę S-Line a wtedy będzie jak znalazł :naughty::kox:

Planowane zmiany jak najbardziej wyjdą autku na + - pakiecik S-Line będzie ładnie wyglądał. Nakładki na pedały masz S4, a nie S-Line jak coś, a dodatkowo możesz sobie założyć podstopnicę do kompletu.

Jak się uparłeś na alu dekory, to szukaj szczotkowanego - chyba najładniejsze - chociaż powiem szczerze, że przy tym jasnym środku (ogólnie, nie tylko w A4) to najbardziej podoba mi się drewno :good: Alu ginie bez uroku.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Znalazłem już listwy Alu do środka ale takie chropowate/kropkowane :D [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:21_________________________________________________Zapraszam dodałem aktualne zdjęcia :))

Opublikowano

jak na pierwszą a4 to super !!!!!!!!!!!! :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Audiak pierwsza klasa :) środeczek też niczego sobie :cool: dbaj dobrze o skrzynie i bez awaryjnej jazdy życzę !

Opublikowano
  • Autor

Heh dzięki:) Powiedzcie coś na temat modów oraz planów na przyszłość, bo zastanawiam się czy wszystkie mają sens ... :)

Opublikowano

jedz na program, ale najpierw szukaj większego IC-ka :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No chciałbym tylko, że ja mam skrzynie multitronic'a :( Chyba, że już opracowano ich chipowanie, że nie ma potem żadnego problemu?

Opublikowano

cholera zapomnialem ze to aftomat

Opublikowano
  • Autor

No właśnie więc lepiej nie ryzykować z multi bo oszaleje;/ a inni forumowicze nic nie chcą napisać ;(

Opublikowano

nie przejmuj sie, nie jeden chciałby miec takie auto jak Twoje

ładna fura, jeszcze raz gratuluje :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

paczke odebrałes?

Opublikowano
  • Autor

nie przejmuje się :) heh dzieki.

Jutro z samego rana jadę odebrać i zadzwonie.

A jak z tymi heblami z 3.0l na tył?

Opublikowano

jutro bede wiedziec cos wiecej, pod warunkiem ze z lozka wyleze, bo od piatku trzyma mnie goraczka

Opublikowano

No właśnie więc lepiej nie ryzykować z multi bo oszaleje;/ a inni forumowicze nic nie chcą napisać ;(

nie chipuj :cool1:

ten silnik w połączeniu z multi ma fabrycznie obniżony moment do 310Nm,właśnie ze względu na skrzynię

BDG z manualem ma w serii 350Nm

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że masz ten sam silnik w swojej b7 co nie? Też w multi?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zmiana kierownicy na 3 ramienną, pikowaną MF robi robotę. Sam jeździłem autkiem i świetnie się sprawuje a teraz z manetkami to już jak PS3 :)

Pakiecik światło też dodał wiele na plus w aucie. Ogólnie auto zadbane- fajne wnętrze, kolor prawie jak mój, felga, zderzaki robią robotę. POZDRAWIAM i powodzenia w dalszych modach a jak coś zapraszam do mnie po kolejną kierę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.