Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabierać grile itd , zrobimy sobie fajnego spota :) Ja może sprawdze bete na ćwiare a może i swojego , zobaczymy.

Opublikowano
  • Autor
Ja może sprawdze bete na ćwiare a może i swojego , zobaczymy.

startuj, satrtuj - bedę kibicował bo ja z moja mocą to jedynie mogę jejździć po parkingu i hot-dogi sprzedawać

[ Dodano: 19-04-2007, 11:02 ]

niech A4 zaznaczy swoją obecnośc na starcie - choć bedę też kibicował kuzynowej A3 :wink: chyba mogę nie ? to też audi - w dodatku konkretne :biggrin:

Opublikowano

ja nie jade moze nastepnym razem :twisted:

Opublikowano

Brynia, jak Bóg da i partia pozwoli a pompa paliwa wydoli to wystartuje - mogę nawet z Tobą w parze :twisted:

Opublikowano
Brynia, jak Bóg da i partia pozwoli a pompa paliwa wydoli to wystartuje - mogę nawet z Tobą w parze

to moze byc nawet ciekawe :twisted:

Opublikowano
to moze byc nawet ciekawe :twisted:

Tez mi sie tak wydaje :twisted:

Ale obstawiam na poziek, bo ma 15'' a Brynia, 17'' :lol:

Opublikowano

Bardzo możliwe ze i ja dotre:) oczywiscie rekreacyjnie:D

Opublikowano

Może ja wystartuję, powiem przed startem ile mam koni pod maska to może przeciwnki padnie ze śmiechu i wygram :twisted:

A poważnie to fajna impreza się szykuja ale ja nawet popatrzyc nie będę mógł. :frown:

Opublikowano
  • Autor

ja już wiem że na 90% będę ( ciekawe jak pogoda dopiszę ) no i muszę się zaopatrzyć w Red Bule bo to jednak trochę drogi a ekipa z którą jade planuje wyjazd o 3.30 jako że chcą byc z samego rana no i stajemy w 4 miejscach po drodze gdzię bedą się dołączać ludziska ( jedziemy w sumie około 40 autek )- tak więc jak mnie ktoś dojrzy to nie jestem po % tylko tak poprostu wyglądam :biggrin: i bez obawy można podchodzić :lol:

[ Dodano: 23-04-2007, 11:06 ]

a kibicował będę wszystkiemu z :audi:

Opublikowano

ja też prawdopodobnie zawitam, wiec do zobaczenia :wink:

a właśnie Brynia będziemy trzymać kciuki i .... na mecie czekać z zimnym piwkiem :wink::wink:

Opublikowano

ciekawe jak te audi w klasie diesel pojedzie ;p

czy zejdzie ponizej 10 ;p

Opublikowano
czy zejdzie ponizej 10 ;p

Bez problemu :cool:

Opublikowano

pamiętajcie, że trzeba się zarejestrować jako zawodnik na www.sss.org.pl potem wpisac wszystkie dane auta i zrobić przelew na 50 zł. Dopiero po przelewie dostaje się numer startowy. Można jechac w parze z kumplem/kumpelą ale w tej samej klasie.

Opublikowano

no a mnie nie bedzie chcialem wystartowac - obiechac pozka no ale niestety mam wesele i zonka sie bedzie denerwowac ze nie zdazy no chyba ze bede z samego rana tak do poludnaia

Opublikowano
A kolega ono w końcu startuje?

A nie wiem zobacze , w sumie już jechałem pare razy.

Opublikowano

nie wiadomo czy kolega ono będzie w stanie trzymac kierownice po piątku :wink:

Opublikowano
wpisac wszystkie dane auta

Ja bym oszukal troche z moca , podal bym zanizona :lol:

Opublikowano
no tak, właśnie się chciałam zapisać a tam info na stronie że lista startowa zamknięta :twisted:

To zapraszamy do Białej Podl. tam się jeszcze możesz zapisać :wink:

[ Dodano: 25-04-2007, 18:35 ]

ughi, może my w Białej wystartujemy? :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.