Skocz do zawartości
IGNOROWANY

28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

kto powiedział, że Poziek nie pojedzie :question: :twisted: Poziek robi wszystko żeby pojechać :a4fan::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latać nie będziemy tylko ustawiamy się wszyscy w jednym miejscu na bemowie rano - jakby co to masz już moj kom na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza porażka.Najgorsza ze wszystkich jakie były.Kto nie był , nie ma czego żałować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a może coś więcej? Przecież w 2 słowach to aż żal pisać... Chociaż możliwe, że wiem co masz na myśli - jeśli ktoś kojarzy pierwszy ATZ w Pile w 2004. W 2005 już był luz, w ubiegłym nie byłem (za to zaliczyłem Ultimate Street Car na Santa Pod Raceway :cool: ), a w tym roku nie ma :evil:

Mam nadzieję, że za rok będę ja mógł się zjawić, tylko, cholercia, zapłacę majątek (i stan licznika dobiję) za przelatywanie w te i wewte po całej Europie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto nie był - nie musi żałować, bo impreza porażka.

Mało aut startujących, ciągle jakieś przerwy techniczne- czasem bardzo długie, żadnych jakiś konkretnych wyników czasowych. Nikt nic ciekawego nie pokazał.

Sponsorzy również wystawili kilka balonów, po dwa auta - tak na sztukę, aby coś było.

Tak jakby na siłę tą imprezę zrobiono, bo jest w kalendarzu, to musi się odbyć.

Mi się nie podobało i podsumowując: szkoda kasy i czasu - nad jeziorkiem bym sobie poleżał, to przynajmniej człowiek by odpoczął.

Za to z Klubu oooo A3 chłopaki po prostu pokazali klasę...

Podobno 70 aut się zjechało - nie liczyłem, ale wyglądało to na prawdę super.

Stali w kręgu, po środku dwa autka z banerem i naklejkami klubowymi...

GRATULACJE za zorganizowanie. Bardzo fajnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A)rturo, to sie chyba slabo rozgladales zaraz obok was staly 3 sztuki a w porywach 4 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was duzo na forum a na bemowie zadnej a4 nie widzialem z waszego klubu jak to jest? :)

No a A3 troche bylo co? Podobalo sie kolko graniaste ? Koszulki nasze? Banery? Naklejeczki? He :cool:

Słabo się rozglądałeś to raz ,my już wcześniej wiedzieliśmy że impreza będzie porażka to dwa , my nie organizowaliśmy ogolnopolskiego zlotu na Bemowie to trzy i dlatego było tylko kilka osób , które miały kaca po piątkowej imprezie i nudziło się im w domu

Co do waszego zlotu , to wyglądało to miodzio , naprawde od razu przy wjeździe rzucało się w oczy , tak więc pogratulować , że fajnie Wam to wyszło i frekwencja dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym swoim zajechal to napewno by dostrzegli A4

oj Kuniacz ja to od wczoraj codziennie z rana sprawdzam czy mam kola bo widzialem kilkanascie osob chetnych :wink:

(A)rturo, waszym plusem bylo to ze to prawie centrum naszego szerokiego kraju dlatego tyle mieliscie chetnych, my w Wisle czyli duzo osob mialo kawal drogi do przejechania uzbieralismy tez ladna liczbe :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, Nie biez tego do serca - zreszta pewnie nie brales bo wiesz jak jest :)

A zlot ogolnopolski dopiero bedzie - jak bedzie to w wiadomosciach beda mowic :biggrin:

Kunio, Krecisz lepsze czasy niz rok temu?

lukas23, W sensie mieliscie tam ogolnopolski zlot tak?

Bo jak wspomnialem u nas to zadnego zlotu nie bylo - spotkanie.

Ale nie oto chodzi :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was duzo na forum a na bemowie zadnej a4 nie widzialem z waszego klubu jak to jest? :)

No a A3 troche bylo co? Podobalo sie kolko graniaste ? Koszulki nasze? Banery? Naklejeczki? He :cool:

Słabo się rozglądałeś to raz ,my już wcześniej wiedzieliśmy że impreza będzie porażka to dwa , my nie organizowaliśmy ogolnopolskiego zlotu na Bemowie to trzy i dlatego było tylko kilka osób , które miały kaca po piątkowej imprezie i nudziło się im w domu

Co do waszego zlotu , to wyglądało to miodzio , naprawde od razu przy wjeździe rzucało się w oczy , tak więc pogratulować , że fajnie Wam to wyszło i frekwencja dopisała

ja tam kilka A4 widzialem a Ty sam mnie dostrzegles :cool: czyzby koszulki spelnily swoje zadanie :wink: (no i tak jak nagle sie pojawiles tak nagle zniknales :P )

co do imprezki to tez tak myslelismy (moze nie wszyscy) ale glownei chodzilo nam o spota co mozna bylo zaobserwowac po tym ze ciagle nas bylo sporo przy samochodach a nie przy pasie :P

my zlotu tez nie organizowalismy a jedynie spotkanie przy okazji innej imprezy :P

dziekujemy i tez sie cieszymy ze osoby sie nie powylamywaly i doszlo do spotkanai w tak licznym gronei - teraz czas na organizacje zlotu ale chyba wczesniej znowu pewna grupka juz raczej nie w tak duzym gronie chodz nadal pewnie znacznym pojawi sie na KOE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, Nie biez tego do serca - zreszta pewnie nie brales bo wiesz jak jest :)

Jasne , że nie wziąłem :wink: Najważniejsze , że Wam się spocik udał i jest git.Bardzo mi się podobała flaga , rozciągnięta pomiędzy 2 A3 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...