Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?

Które wybrać w 18"

  1. 1. Które wybrać w 18"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka. doradzcie mi proszę bo juz mam mętlik w głowie. chcę zmienić na 18" felunek i nie wiem który ostatecznie wybrać. aktualnie mam Alutec Blade 17" i teraz pytanie czy kupić takie same w 18" czy może Tomason TN6?

to jest aktualne zdjęcie

738413e831d1f3bdm.jpg

7c6932bd58d2b935m.jpg

a Tomasony ma kolega Paulo77

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_w_toku_fele_18_zawias_hr_3020mm-t36561.0.html

Opublikowano

Do Twojego koloru wziąłbym Tomasony. Pomyśl jednak nad innymi felgami bo można znaleźć ładniejsze od tych dwóch wzorów.

Opublikowano

Zdecydowanie Tomasony :thumbdown:

Opublikowano

Zdecydowanie Tomasony :thumbdown:

czyli co :mysli:

zdecydowanie alutec :good:

Opublikowano

otworzyłem sobie oba w oddzielnych oknach... może na żywo byłaby inna decyzja ale mi Alutec bardziej leżą...

Opublikowano

jak tylko z tych można wybierać to Tomasony, a może jakieś inne... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a jakie inne polecacie? to może zróbmy tak - najpierw głos na któreś z tych co pokazalem a potem ewentualnie jakaś propozycja

nie przypuszczałem że wybór felg to taka rozkminka. załuję teraz ze nie wziąłem od razu 18" :wallbash:

Opublikowano

ja bym poszedł w jakieś oryginały, ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

ani 1 ani 2 ... - oglądnij tomasony TN4 i przede wszystkim 19"... - bo za pół roku znowu będziesz żałował :naughty:

Opublikowano

z dwojga złego :tongue4: wybrałbym :naughty:

8aff53ddd1b47f1amed.jpg

Opublikowano

Jeżeli opcje wybory są tylko dwie, to ŻADNA.

Twój alutec jest OK, ale ... po zmianie na 18' chyba nie będzie jakiegoś ekstra efektu.

A Tomasony ... wogóle mi nie leżą.

Jeśli już to pomyślałbym właśnie nad modelem, który wrzucił Nims - koniecznie 18'.

Opublikowano

raczej żadna z nich :thumbdown:

także jestem za modelem który wrzucił Nims albo coś ori

( ps: może chcesz ori BBS 18" ? :wink4: mam do sprzedania :gwizdanie: )

Opublikowano

Jeżeli opcje wybory są tylko dwie, to ŻADNA.

Twój alutec jest OK, ale ... po zmianie na 18' chyba nie będzie jakiegoś ekstra efektu.

A Tomasony ... wogóle mi nie leżą.

Jeśli już to pomyślałbym właśnie nad modelem, który wrzucił Nims - koniecznie 18'.

- nims wrzucił tomasony tn4 - a przecież tomasony Tobie nie leżą... :gwizdanie: - jeżdże właśnie na takich 19" - moim skromnym zdaniem - rewela :)

Opublikowano

Z ori wzorów to pomyślałbym nad R8 czy S5. Też pięcioramienne jak te Aluteci ale dużo ładniejsze. A co do Tomasonów to jak już TN5:

http://www.auto-illustrierte.ch/uploads/pics/TN5-Felge.jpg

Opublikowano

Jeżeli opcje wybory są tylko dwie, to ŻADNA.

Twój alutec jest OK, ale ... po zmianie na 18' chyba nie będzie jakiegoś ekstra efektu.

A Tomasony ... wogóle mi nie leżą.

Jeśli już to pomyślałbym właśnie nad modelem, który wrzucił Nims - koniecznie 18'.

- nims wrzucił tomasony tn4 - a przecież tomasony Tobie nie leżą... :gwizdanie: - jeżdże właśnie na takich 19" - moim skromnym zdaniem - rewela :)

:wallbash:

Nie mówiłem o wszystkich Tomasanach, tylko tych, które wrzucił Bartek.

Czy to takie ciężkie do zajarzenia?

Opublikowano

Z tego co Ty proponujesz brałbym Tomasony

Opublikowano
  • Autor

więc tak:

1- 19" na razie na pewno odpadają

2 - żadne ori mi nie podchodzą

też się zastanawiałem nad tymi Tomasonami TN4

już kurczę zgłupiałem :gwizdanie:

oczywiście furacz pójdzie w dół 30mm więc pewnie 18" zrobi robotę :naughty:

dodałem kolejną opcję w ankiecie także bardzo proszę o ponowne oddanie głosów :cool1:

Opublikowano

Ja mam takie RS6 jak kolega Ukasz699 zapodał - na tej budzie wyglądają super na obniżonej lekko zawieszce.

Zobacz sobie na te z modelu nowszego - też bardzo ładnie wyglądają na B6

http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/aktualnosci/audi/rs6/audi_rs6_2008_01.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie RS6 jak kolega Ukasz699 zapodał - na tej budzie wyglądają super na obniżonej lekko zawieszce.

Zobacz sobie na te z modelu nowszego - też bardzo ładnie wyglądają na B6

http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/aktualnosci/audi/rs6/audi_rs6_2008_01.jpg

szczerze to mi wogóle nie podchodzą te co dałeś w linku. chyba jednak się zdecyduję na tomasony tn6. te tn 4 kiepsko wyglądają w 18"

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42528.0.html;highlight=tn4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.