Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Automatyczne włącznie się świateł po zapeleniu silnika / Wył. Kierunków USA.


Darek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy szło by zrobić VAG-iem (704.1) tak aby podczas odpalenia samochodu światła zaraz się włączały ? Mój samochód to A4 2.0 TFSI B7 USA (światła Xenon) - Jeśli tak to prosił bym o instrukcje jak to zrobić. I jeszcze jedno tak jak pisałem wcześniej mam autko z USA i Kierunki palą się cały czas podczas jazdy czy szło by to jakoś zrobić, aby wyłączyć je i zapalały się tylko kiedy dawał bym kierunkowskaz, jeśli tak to prosił bym o jaką instrukcje jak to zrobić. Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje :hi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz kodowanie w centralnym module elektrycznym długie czy krótkie jeśli długie to przydał by Ci się program L Code i można by coś działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem kabelek od Spanky :kox: a więc niedługo powinien dojść do mnie to zaraz ci odpisze. :) Tylko z skąd wiadomo czy to jest kodowanie krótkie czy długie i jak to rozpoznać jakie jest jakie (sorki ale jestem nowy w tym temacie) był bym wdzięczny jak byś mi to wytłumaczył. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przydał by Ci się program L Code i można by coś działać.

A on nie jest dołączony do programu (vag com 704.1) ?

P.S Jak tylko dojdzie do mnie fejsik to zaraz Panu napisze Jakie to kodowanie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dołączony jak dobrze pomyślisz i użyjesz LCode to sam znajdziesz rozwiązanie jeśli nie to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak bym nie dał rady bd pisał :) Rozumiem ze o trzeba wejsc w centralny moduł elektryczny - kodowanie-uruchomić L Code- i teraz pozmieniać coś w tym L code - Zapisać i to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie krótkie.

Można nawet regulować jasność świecenia postojówek. :gwizdanie:

Nawet stop i przeciwmgielne można podkręcić.

Kodowania i adaptacje załatwiają sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0 Jeszcze jak byś mi dokładnie krok po kroku (gdzie wejść co zmienić itd.) wytłumaczył jak wyłączyć te kierunkowskazy to był bym bardzo wdzięczny :hi: Ponieważ jestem nowy w tym temacie :confused4: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick A coś o kierunkowskazach jak je wyłączyć Ponieważ mam wersje z USA i świecą cały czas :thumbdown: chciał bym zrobić żeby zapalały się tylko jak dam kierunkowskaz (tzn. migały) tylko nie wiem jak. :gwizdanie: Prosił bym o jakąś Pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardziej jest właczanie świateł po właczeniu zapłonu... temat też był poruszany wielokrotnie

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55802.0.html;highlight=kodowanie

co do kierunkowskazów to nie bardzo wiem bo nie mam takiej bryki... ale jak podłączysz VAG'a to poszukaj tam może coś znajdziesz :mysli:

* ?xxxx: Chassis

o 0 = Limousine (PR-K8B)

o 1 = Avant (PR-K8D)

o 2 = Cabriolet (PR-K8K)

* x?xxx: Driving Light Switch

o 0 = Rain/Light Sensor (G397) not installed (PR-8K0/8K1/9C6/8K4)

o 1 = Rain/Light Sensor (G397) installed (PR-8K3/8K7/9C7/8K9)

* xx?xx: Trailer Hitch

o 0 = Trailer Hitch not installed (PR-1D0)

o 1 = Trailer Hitch installed (PR-1D2)

* xxx?x: Headlights

o 0 = Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K0/8K7)

o 1 = Halogen Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K1/8K3/9C6/9C7) jeżeli nie masz Xenonów

o 2 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K9/8K4)

o 3 = Bi-Xenon Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K0/8K7)

o 4 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running/Tail/License Plate Lights (PR-8Q3/8Q5+8K1/8K3)

* xxxx?: Country

o 1 = Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon

o 2 = Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon

o 3 = USA/Canada with Bi-Xenon

o 4 = Canada without Bi-Xenon

o 5 = Special Vehicles

może jak zmienisz Country z usa na europejski to zgasną kierunkowskazy w zderzakach

ja ma dla avanta na światłach zwykłych z czujnikiem deszczu takie kodowanie 11012 i działa ładnie nawet z włącznikiem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik pokazuje ,jak zmienic kodowanie z europejskiego,na skandynawskie-w przypadku Darka na koncu jest xxxx3 i te ostatnio cyfre trzeba zmienic na "1",wtedy kierunki zgasna ,a pojawia sie postojowki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak juz pisałem wcześniej ty masz długie kodowanie jest ono zupełnie inne niż w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zrzut ekranu bo nie uwierze jeszcze nigdy nie spotkałem z krótkim kodowaniem w centralnym module elektrycznym w b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...