Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malik poleciał z kuredu sie ciac z rolki na inny pas, gosc w bmw 6 cabrio zrobil lansik przy nas, zawrocil i polecial za nimi, chłopaki byli na pełnym ogniu a ten ich dogonił objechał prawą stroną dłubiąc w nosie i pojechał dalej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

bardzo kuzwa śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie :polew: :polew: :polew: :polew:

mało się nie posikałem jak to usłyszałem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja to widziałem :gwizdanie: :polew:

to było tak - jak my jehcaliśmy 50km/h i jeszcze nie zaczeliśmy to on był 300m z tyłu ale już się rozpędzał - i w momencie jak my zaczelismy sie ścigać to on miał ponad 100km/h i szybko nas dochodził my się rozpedzaliśmy ale on w tym czasie tez cały czas i normalnie nas pociągnął - jak by startował równo z nami z 50km/h to tak łatwo by nie miał :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________poza tym miał tam tylko 380KM wiec bez przesady że objechał nas jak byśmy polonezem jechali :decayed:

Opublikowano

z naszej perspektywy wygladało to tak jak opisałem :tongue4:

Opublikowano

z naszej perspektywy wygladało to tak jak opisałem :tongue4:

Trzeba było tyle nie pić to i perspektywa byłaby inna :polew: :polew: :polew:

Poza tym z tyłu tak to mogło wyglądać - to tak samo jak na ćwiarę - stojąc z tyłu nie będziesz wiedział, kto wygrał patrząc na auta :naughty:

Opublikowano

Łukasz ale o tym że mieliśmy spadochrony spowalniające z tyłu to juz nikt nie napisał :decayed:

Opublikowano

podejrzewam że kolo w międzyczasie jak Was objeżdżał , pisał posta na bmw-sport.pl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łukasz ale o tym że mieliśmy spadochrony spowalniające z tyłu to juz nikt nie napisał :decayed:

Myślałem, że było je widać z tyłu więc nawet o nich nie wspominałem :naughty:

Opublikowano
Trzeba było tyle nie pić to i perspektywa byłaby inna

bardzo chciałbym przeprosić za swoje zachowanie na zlocie i obiecuje że już wiecej mnie w takim stanie nie bedziecie ogadać :decayed:

stojąc z tyłu nie będziesz wiedział, kto wygrał patrząc na auta

ale BMW wyprzedziło Was i schowało sie przed wami także nie było możliwości zebym się pomylił :decayed: ważne że całe lotnisko sie uśmiało :kox:

Opublikowano

ale BMW wyprzedziło Was i schowało sie przed wami także nie było możliwości zebym się pomylił :decayed: ważne że całe lotnisko sie uśmiało :kox:

Czyli wszystko wyszło zgodnie z planem - taki był zamiar żebyście się trochę pośmiali, bo wszyscy jacyś tacy ponurzy byli więc wymyśliliśmy, że niby tu się ścigamy, a marne BMW nas wyprzedza - plan idealnie zrealizowany :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

dzwoniłem do kolesia z BMW i na przyszły rok mamy umówioną krechę tylko że teraz wszyscy od 50km/h a nie dwóch od 50km/h a trzeci od 100km/h :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

kuredu fura daje rade :) malik już ese wystawił na allegro..do dzisiaj spać nie może ;( :kox:

Opublikowano

malik poleciał z kuredu sie ciac z rolki na inny pas, gosc w bmw 6 cabrio zrobil lansik przy nas, zawrocil i polecial za nimi, chłopaki byli na pełnym ogniu a ten ich dogonił objechał prawą stroną dłubiąc w nosie i pojechał dalej :polew: :polew: :polew:

To prawie jak ćwiara pomiędzy eSa Suliego a Bullitem.

Krzyniek zapomniał puścić ręcznego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby :D No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4 :)

Opublikowano

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

idź z tym do sądu :naughty:, ale pamiętaj, lexpar pracuje dla nas :wink4::polew:
Opublikowano

Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby :D No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4 :)

Widać, że nie przeczytałeś całego tekstu. :wink4:

Zobacz to: "W jednym z pojedynków zmierzyły się A4 z fordem mustangiem. Na suchej nawierzchni wygrał ford, na mokrej bezkonkurencyjne okazało się audi." - Twój byczek też został wyróżniony. :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 15:12_________________________________________________

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

Fotkę cykałeś jak była Asia. A później ona sama robiła zdjęcie (już bez niej). :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.