Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ja jeszcze odpowiedzi od compsport_krk na moją wiadomość nie mam więc jeszcze nie wiem jak i co. :kwasny: Do końca tygodnia dam znaka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no kuźwa weź telefon i zadzwoń.

Większość speców nie zagląda co dzień na każde forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no kuźwa weź telefon i zadzwoń.

Większość speców nie zagląda co dzień na każde forum...

Tak Jest! :polew:

P.S. Jestem cierpliwy i spokojnie czekam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zdecydowany jestem na 100% mozesz mnie dopisac do listy jak jeszcze mozna

wiadomosc poszla rowniesz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zdecydowany jestem na 100% mozesz mnie dopisac do listy jak jeszcze mozna

wiadomosc poszla rowniesz na pw

:good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chetnych

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4. Vas

5. rzaba7

6. radzikdt

7. diman[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 09:29_________________________________________________Panowie zamykamy liste czy czekamy jeszcze ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekać, 7 autek to i tak już pewnie bedzie ta cena i napewno beda mieli co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykajcie - 7 furek to i tak cała dniówka dla tunerów :wink4:

??? tzn ze wszyscy bedziemy na jeden dzien pisani ???, podobno nad jednym schodzi okolo 3 godzin wiec jak to bedzie ??? indywidualny program ma byc a nie gotowy soft !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykajcie - 7 furek to i tak cała dniówka dla tunerów :wink4:

??? tzn ze wszyscy bedziemy na jeden dzien pisani ???, podobno nad jednym schodzi okolo 3 godzin wiec jak to bedzie ??? indywidualny program ma byc a nie gotowy soft !!!

5-7 autek to jest normalka i wykonalna praca dla każdego tunera - jeżeli niema między nimi jakiejś mega problemowej sztuki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jest w Compsporcie robia indywidualne programy dla kazdego chetnego czy gotowe softy, pol godziny i po robocie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisałem że robilem poprzednie auto w Compsporcie i wgrali mi gotowy soft. Bylo dokladnie jak napisaleś pół godziny i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jest w Compsporcie robia indywidualne programy dla kazdego chetnego czy gotowe softy, pol godziny i po robocie ???

kolego napewno nie pół godziny - ale Twoje 1.9 nie jest pierwszym 1.9 które będą robili żeby potrzebowali na to pół dnia.

A jeżeli masz wątpliwości co do compsportu - to niema firmy w naszym kraju która bedzie Ci odpowiadała.

Powiedź mi kto specjalnie dla Ciebie w naszym kraju napisze program dla Twojego 1.9 ? nikt - bo niema takiej potrzeby.

Indywidualnie to będziesz miał sprawdzoną furke przed wgraniem softu i indywidualny będziesz miał wynik po sofcie.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:38_________________________________________________

Ja juz pisałem że robilem poprzednie auto w Compsporcie i wgrali mi gotowy soft. Bylo dokladnie jak napisaleś pół godziny i po robocie.

i co sie działo z autkiem ? co było nie tak ? gdzie pojechałeś później - na poprawki, inny program i.t.d. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie masz racje 1.9 tdi jest cala rzesza, przeczytalem chyba wszystkie komentarze na temat compsportu na tym forum i wszystkie byly ok poza tym jednym w naszym temacie cytowanym z innego forum, ja jestem gotowy na 100 %, jutro jak znajde chwile to sprobuje zadzwonic do kolegi compsport_krk i cos uzgodnic z cena i terminem, ale watpie zeby wszystkich zebrac w jeden dzien bo 7 osob to 7 roznych planow, praca itp, jak dla mnie to mi obojetny termin byle w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu wkręciłem się ze swoją furką na grupowe chipowanie VW Passata - zrobili wtedy chyba 6-7 autek.

I jeżeli grupowy ( tańszy ) program to właśnie oto chodzi że ma to być robione grupowo ( czyli autko za autkiem ) a jeżeli dla 7 autek ustalicie 4 terminy - to nie wiem czy tak do końca będzie to grupowe chipowanie.

Jeżeli 7 autek to 7 różnych planów i kilka różnych terminów - to cena reczej 1500/1800 zł, jak przy indywidualnym a nie grupowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś do kolegi compsport_krk i mial mi dac znac co do ceny i terminu i dalej czekam na telefon ??? zadzwonie jeszcze raz jutro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sprawa wygląda tak, że dzwoniłem do kolegi compsport_krk przed chwila i musimy uzbierać 10 samochodów :kwasny:, nam brakuje 3. Plus jest taki, że możemy dobrać obojętnie kogo, byle z grupy Volkswagena. Jak w ciągu tygodnia do przyszłego czwartku nie będzie nas 10 to kolega compsport_krk dobierze reszte z innego klubu. Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bedziemy czekać aż On kogoś dobierze bo jak przez tyle czasu sie tylko 7 osób zdeklarowało to nie wiem czy kogoś dobierzemy, ja już też sie pytam znajomych ale albo już mają auto po programie albo nie chcą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byście do wszystkich ze śląska PW rozesłali to byście z 30 aut uzbierali :gwizdanie: wczoraj był jeden kolega pierwszy raz na spocie w katowicach i mówił że ma w planach chipa i już dzwonił do jakiejś firmy , poleciłem mu Compotów , także jak sie odezwie na śląskich (bo nie wiem jaką ma ksywe) to go tu podeśle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...