Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w grę wchodzi tylko gotówka??? :confused4:

raczej tak - nie słyszałem o ratach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byście do wszystkich ze śląska PW rozesłali to byście z 30 aut uzbierali :gwizdanie: wczoraj był jeden kolega pierwszy raz na spocie w katowicach i mówił że ma w planach chipa i już dzwonił do jakiejś firmy , poleciłem mu Compotów , także jak sie odezwie na śląskich (bo nie wiem jaką ma ksywe) to go tu podeśle ;)

:notworthy:

ogólnie to wysłałem na samym początku wątku link do tego tematu chyba wszystkim województwom na południu Polski ale nie widzę zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dzieki za proby dopiecia calej sprawy :good:

A co do tego limitu 10 samochodow. Co dokladnie sie stanie jezeli przyjedziemy w siedmiu? Znizka bedzie nizsza, czy w ogole nie uznaja tego za grupowa akcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjmia nas w 7 na chipsa, z tego co mi mowili to juz mieli raz czy dwa taka sytuacje i nie wiedzieli ile maja wziasc za taka operacje, wogole to byl zdziwiony ze nie ma nas 10 bo zazwyczaj to jest po 15 autek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chętnych:

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4. Vas

5. rzaba7

6. radzikdt

7. diman

8. Rafal87

jeszcze 2 i robimy wirusa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny tylko troche ciemny w tym temacie, podacie pare wskazówek na czym to polega i czy jest to warte tych pieniędzy?

...bo niutki kuszą, kuszą

i co to jest za okazja 1000zł skoro w v-techu jest 1100 bez żadnej grupy, moze tam w grupie byłaby lepsza cena?

i czym się różni virus v-tech i compsport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj troche na forum informacji na temat v-tech to zrozumiesz skad te roznice w cenach pomiedzy firmami, jakbym chcial wiruisa w v-techu to temat mialby inna nazwe, na czym polega operacja znajdziesz tutaj http://www.compsport.pl/chiptinning.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja jestem chetny na 90% + prawdopodobnie passat seniora, ale dopiero min za 3 tyg, bo w poniedzialek wyjezdzam na urlop. Jesli termin bedzie okolo polowy wrzesnia to nie ma problemu, ale to wy musicie sie juz okreslic. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez najchetniej skorzystal z wrzesniowego terminu, bo za kilka dni wyjezdzam z kraju na 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś powiedzieć jak to jest z hamowaniem w Compsporcie, tzn.

1) czy autko jest hamowane przed chipem (sprawdzenie serii)

2) czy możliwa jest korekta softu po chipie i hamowni jeżeli ktoś nie jest do końca zadowolony z wykresu (przebiegu momentu/mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś powiedzieć jak to jest z hamowaniem w Compsporcie, tzn.

1) czy autko jest hamowane przed chipem (sprawdzenie serii)

2) czy możliwa jest korekta softu po chipie i hamowni jeżeli ktoś nie jest do końca zadowolony z wykresu (przebiegu momentu/mocy).

1) z tego co wiem tak jest hamowane przed softem

2) nie mam pojęcia ???

co do terminu nie mam pojęcia dopiero w najbliższy czwartek mam dzwonić do nich bo kolega compsport_krk na urlopie jest, myślę że wrzesień będzie na sierpień nie ma co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś powiedzieć jak to jest z hamowaniem w Compsporcie, tzn.

1) czy autko jest hamowane przed chipem (sprawdzenie serii)

2) czy możliwa jest korekta softu po chipie i hamowni jeżeli ktoś nie jest do końca zadowolony z wykresu (przebiegu momentu/mocy).

kolega niedawno był ale passatem i hamownia i diagnostyka przed programem i hamowanie po programie + u niego była jakaś mała poprawka żeby dostroić do wymagań właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...