Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak wspomniałem lista tworzyła się jakiś czas 10 osób zamknął chłopak który zadzwonił do mnie

Przekazałem że termin zostanie ustalony następnego dnia.Nie doszło do tego ze względu na naprawdę napięty grafik we wrześniu a jak wiem zależało wam na tym żeby odbyło się to właśnie w tym miesiącu wiec tak tez będzie o ile 10 samochód się znajdzie.

Jedyne co mogę zrobić to przeprosić co już zrobiłem.

Duży pracy+ urlop spowodował taką sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek,

Luknij pw na a3'ach.

Pozdro,

Kuba

\sorry za rozmycie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to olewanie klienta ale nawał roboty czego się w takim okresie nie spodziewaliśmy i urlop na który każdy z nas zasługuje

Wg mnie to właśnie jest olewanie klienta - brak odzewu wbrew obietnicy i wystawianie klienta do wiatru, na co żaden klient nie zasługuje. Tym sposobem nie ma już 10 aut.

Urlopu nie planuje się z dnia na dzień lecz z dużym wyprzedzeniem, co należało wcześniej zaznaczyć.

Dałeś ciała i żadne tłumaczenie tego nie zmieni :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i tym sposobem nic z tego nie bedzie bo teraz nastepne 5 aut bedziemy szukać 1,5 miesiąca po czym znowu moze sie okazać że bedziemy czekać na termin i znowu ktoś zrezygnuje. Ja z Dimanem prawdopodobnie jedziemy do DYNOSOFTU do Katowic tam grupowe zaczyna sie od 4 samochodów i z hamownią koszt jest 1100zł. Jeżeli sie zdecydujemy do końca tygodnia to wstepny termin 21 wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się Wam nie dziwię - compsport_krk sam sobie strzelił gola, chociaż pewnie w Compsport nie brakuje kompetentnych ludzi.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to kazdy kto odszedl stad to poszedl do dynosoftu w katowicach, ja mam termin na 16 wrzesnia :rolleyes: cena za indywidualne dla a4-klubu 1200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym problem że my nie planujemy urlopu dużo wcześniej.Nie jesteśmy korporacją

Panowie 4 raz przepraszać nie będę bo wiem gdzie popełniliśmy błąd..W takim razie będzie 10 samochód ciągniemy dalej temat.

Patryk wraca z urlopu 15 września wtedy docelowy termin tego grupowego chipa będzie napisany,

Odnośnie ceny u Aliego 1200zł jesteśmy w stanie zrobić dla klienta indywidualnego o ile na waszej stronie pojawi się nasz baner.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komercja straszna sie zrobiła

reklama nic nie pomoze, rządzą prawa wolnego rynku i dobra opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale każda firma ma swoją politykę i my staramy się tego trzymać może dlatego jesteśmy jedna z czołowych firm w Polsce.

Zreszta po co ta dyskusja....??

Napisałem czego oczekujemy od klubu żeby cena dla indywidualnego klienta była niższa.

Jeśli jest szansa cieszymy się i będziemy współpracować.Nie ma opcji dalej będziemy współpracować ale na innych cenach :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano po to żebys sobie uświadomił, że dałeś d*py z terminami i to w Twojej kwestii jest żeby naprawić ten błąd i żeby Ci ludzie którzy chcieli zrobić program nie odeszli z niesmakiem, dlatego uważam że powinny mieć z automatu niższą cenę na usługe w Wasze czołowej firmie w Polsce, a nie po wklejeniu banera, no chyba że wolicie olewać klienta

zreszta, zapamietałem to co usłyszałem jakiś czas temu od Patryka, że " teraz jestesmy już w takiej komfortowej sytuacji, że mozemy wybierać swoich klientów" , nic do niego nie mam, a nawet pozdrawiam bo mi pomogł przy eSie

no ale tak sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dimanem też nie bede czekał aż znowu uzbiera sie 10 autek bo życie pokazało że to cięzki temat.

Mamy już termin na 24 września do Aligatora i jedziemy tylko dwoma autkami za 1200zł z hamowaniem (taka cena jest dla klubowiczów a4-klubu) bez żadnego banera reklamowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole to prosba do moderatora o zamkniecie tego tematu :thumbdown:

dokładnie

ZAMKNĄĆ WĄTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega olewa juz teraz, na etapie sciagania klientow, to ja sie obawiam co by sie stalo gdyby odpukac cos bylo nie tak. Tez rezygnuje. Nie bedziemy sie przeciez prosic zeby moc za cos zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę w takim razie o informacje czy jesteście dalej zainteresowani grupowym w naszej firmie.

Jak już napisałem wcześniej tak się stało a nie inaczej przykro nam ale czasami siła wyższa i przepracowanie tak powoduje.

Jeżeli uważacie że bezensu jest szukanie znowu 10 proszę o zamknięcie tematu.

Ludzie którzy dalej są zaintersowani zostaną dołączeni do grupowego chipa innego klubu w tej sprawie proszę o kontakt na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestesmy zainteresowani bo sa solidniejsze firmy na rynku od waszej trudno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...