Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda inne wydatki nie pozwalają mi być na liście, ale popieram dimana - o co kaman?

Jest 10 chętnych? Jest, i to od paru dni. Jest jakiś chociaż przybliżony termin? Nie ma... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche czekamy juz na termin bo od poprzedniego czwartku wtedy termin mial byc pokazany w piatek,ale go nie bylo, w tym tygodniu mial byc max w czwartek dzis mamy piatek i dalej nic[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 08:16_________________________________________________Panowie jezeli dzis nie bedzie terminu to ja skreslam sie z listy, na pewno ktos sie na moje miejsce znajdzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke to może irytujące - ale w czym problem żeby zadzwonić do odpowiedniej osoby - jeżeli będzie taka potrzeba to dzwonić co 10 min. aż usłyszycie konkretną odpowiedź.

Widać coś kolega compsport_krk niesłowny :mysli:

chyba, że mu się zapomniało i dziś zostanie podany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze zadzwonie jak w odpowiedzi dostane ze dzis albo jutro bedzie termin a i tak go nie bedzie, tak apropo w tamtym tygodniu dzwonilem i juz dawno mial byc ten termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co wiem jest już 10 samochodów bo dzwonił do mnie dzisiaj kolega z a6 1.9 TDI 110KM

Dzisiaj zostanie ustalony termin grupowego chiptuningu i do jutra na pewno ukaże się post.

Pozdrawiam

jak wynika z tego postu termin ostatecznie podany miał być do wczoraj - jeżeli kolega poda go dzisiaj ( a mam taka nadzieje ) to jeszcze myślę nie będzie taka tragedia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja decyzje juz napisalem, zobaczymy jaki bedzie termin jak bedzie to pazdziernik to od razu mowie ze odpadam ze wzgledu na studia chyba ze w sobote sie to odbedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to tak wyglada jakby koledze compsport_krk nie zalezalo na tym bo tak zwodzi z tym terminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chetnych:

1. MAJKI_3646

2. kik0

3. Vas

4. rzaba7

5. radzikdt

6. diman

7. Rafal87

8. malinamm1

ja wypadam zgodnie z tym co mowilem, myslalem ze podejscie do sprawy bedzie profesjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pisalem w dziale Dobrzy chiptunerzy o kopmpetencjach Comsport to wielka dyskusje wywolalem. Jak widac nie mylilem sie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tunerom w PL daleko jeszcze do oczekiwanego od nich poziomu obsługi. :thumbdown: Muskel, miałeś trochę racji...

W tym przypadku może takie olewające podejście wynika z ceny, chociaż z drugiej strony, po co firma reklamująca się jako naj- sprzedaje taki shit? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ale do października jeszcze daleko :) pierwsze 5 aut miało być robione w połowie września a drugie 5 pod koniec a jest dopiero 5 września. Moze i kolega troche to olewa bo w sumie tam gdzie to załatwiałeś to jest filia compsportu, myśle że jakbyśmy to z bezpośrednio z Bielskiem załatwiali to nie było by takiego problemu bo słyszałem z dobrego źródła że Patryk tak nie olewa klientów. Ja tam sie nie podniecam i jak coś to czekam dalej, jak nic z tego nie bedzie to też nic mi sie nie stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk tak nie olewa klientów

Ciśnie się na usta: To dlaczego z Nim nie rozmawiacie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez rezygnuje nie lubie takiego swodzenia i rowniez zmienilem firme

Aktualna lista

1. MAJKI_3646

2. kik0

3. Vas

4. rzaba7

5. radzikdt

6. diman

7. malinamm1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk tak nie olewa klientów

Ciśnie się na usta: To dlaczego z Nim nie rozmawiacie? :mysli:

Norbi załatwiał to przez filie z Krakowa i jeżeli załatwiał to tam to wydaje sie ze pracuja tam ludzie poważni

Patryk tak nie olewa klientów

Ciśnie się na usta: To dlaczego z Nim nie rozmawiacie? :mysli:

Jezeli załatwiał w Krakowie to po co dzwonić do Bielska, ale widać w Krakowie pracują niepoważni ludzie albo mają tyle roboty że nie zależy im na następnych 10 autkach.

Jeżeli Ci co są na liście są nadal zdecydowani na 100% to w poniedziałek dzwonie do Bielska, przedstawiam temat i zobaczymy jaki bedzie odzew, jeżeli żaden to podziekujemy i każdy zrobi chipa gdzie bedzie chciał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie .

Z góry przepraszam że termin ciągnie się tak długo ale mamy jeszcze 3 grupowe chipy i staramy się to wszystko dobrze rozegrać.Rozumiem wasze pretensje ale do tego wszystkiego mamy teraz dwa tygodnie urlopu razem z siedzibą w Bielsku.

Ustalamy termin na odległość i bez kalendarza ciężko się to robi :)

Zebrało się 10 samochodów akurat w takim momencie.

Nie olewamy klientów bo każdy jest bardzo ważny.

Przepraszam że ustalenie terminu tak się wlecze.Jak tylko dostane odpowiedź od Patryka napisze w przeciągu 5 min.

Można popatrzeć jak przebiega grupowy chiptuning w A3 klubie myśle że to rozwieje wasze wątpliwości o profesjonalnym podejściu do sprawy.

Jeśli możecie zaproponujcie terminy które wam najbardziej pasuja.Podcza rozmowy telefonicznej wspominałem z waszym kolega że ma to być nie wczesniej niż od polowy wrzesnia

Pozdrawiam [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 17:37_________________________________________________Jeszcze raz napiszę że nie jest to olewanie klienta ale nawał roboty czego się w takim okresie nie spodziewaliśmy i urlop na który każdy z nas zasługuje a że niestety lista zamknęła się w momencie jego rozpoczęcia tak to się przeciąga

Termin tak jak już powiedziałem na pewno będzie jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jakiś odzew jest także niech sie inny wypowiedzą czy czekają bo ja i diman na 100% bedziemy czekać o i moze skydiver dojdzie, także pisać czy lista dalej aktualna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak juz majki napisal ja jestem na 100% pewny tej decyzji czekam na termin moze wkoncu cos sie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jakiś odzew jest także niech sie inny wypowiedzą czy czekają bo ja i diman na 100% bedziemy czekać o i moze skydiver dojdzie, także pisać czy lista dalej aktualna??

no jak juz majki napisal ja jestem na 100% pewny tej decyzji czekam na termin moze wkoncu cos sie ruszy

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...