Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Każde auto jest sprawdzane przed wgraniem programu i jeśli bedzie coś nie tak to sie nie podejmują dopóki właściciel nie usunie usterki.

dokładnie

kolego Adams możesz być pewny, że decydując się na program w firmie compsport takimi sprawami nie musisz się matrwić - możesz mi wierzyć na słowo ( nie jedne autko u nich już robiłem ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja wam polecam Dynosofy z Katowic. Ceny takie same a program zrobiony profesjonalnie. U mnie wygladało to tak że auto było najpierw zdiagnozowane, potem strojone na drodze. Trwało to dość długo było robione kilkanaście poprawek softu. Po czym pojechaliśmy na hamownie gdzie program był jeszcze dopieszczany i auto kilkukrotnie hamowane. Ogólnie na zrobienie programu zeszło prawi pół dnia. Ale auto jeździ supre jestem bardzo zadowolony i nie mam z nim żadnych problemów.

Jak co to podaje nr tel do Dynosoftu - 606 341 144

Dodam jeszcze ze poprzednie auto robiłem w Compsporcie ( Golf 1,9 AFN) i wyglądało to tak że wyciągneli komputer z auta, wgrali soft, wszystko poskładali i był zrobiony test na drodze a potem hamownia. Zadnych poprawek, któtko mówiąc wgranie gotowego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje albo temat tego wątku brzmi:

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!

nie widzę problemu żeby któryś z Was ( jeżeli compsport mu się nie widzi ) otworzył nowy wątek ( Grupowy chiptuning w firmie blebleble )

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 08:53_________________________________________________a tu macie wątek w którym możecie się pochwalić gdzie robiliście program i jak bardzo jesteście zadowoleni

http://www.a4-klub.pl/smf/dobrzy_chiptunerzy-t9450.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze poprzednie auto robiłem w Compsporcie ( Golf 1,9 AFN) i wyglądało to tak że wyciągneli komputer z auta, wgrali soft, wszystko poskładali i był zrobiony test na drodze a potem hamownia. Zadnych poprawek, któtko mówiąc wgranie gotowego softu.

a moze poprawki nie byly konieczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze poprzednie auto robiłem w Compsporcie ( Golf 1,9 AFN) i wyglądało to tak że wyciągneli komputer z auta, wgrali soft, wszystko poskładali i był zrobiony test na drodze a potem hamownia. Zadnych poprawek, któtko mówiąc wgranie gotowego softu.

a moze poprawki nie byly konieczne ...

Całkiem mozliwe że za pierwszym razem zrobili idealny soft :polew:

U innych tunerów a robiłem program jeszcze u Rogala i u Aligatora jest wiele poprawe i korekt softu żeby wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem mozliwe że za pierwszym razem zrobili idealny soft :polew:

U innych tunerów a robiłem program jeszcze u Rogala i u Aligatora jest wiele poprawe i korekt softu żeby wszystko było dobrze.

no widzisz .. ja robilem soft u Rogala 2 razy i jakos za pierwszym jak i drugim razem nie bylo korekt ... co chcialem to bylo .... albo jestem malo wymagajacy albo mam idealny samochod :naughty: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Koledzy za nieobecnosc ale wlasnie co wrocilem z wakacji, na prv nikt do mnie nie pisal ze jest chetny na 100 %, wiec rozpoczynam po raz 2 liste:

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4. ...............

chetnych na 100 % prosze o wiadomosc na prv wtedy dopisze do listy[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 19:00_________________________________________________dopisuje kolejnego chetnego do listy, compsport_krk czekam na odpowiedz w sprawie wiadomosci, ktora wyslalem na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzajac pytanie, ktore juz wyzej padlo. Kiedy by sie ta impreza miala odbyc? Jezeli przed koncem miesiaca albo po 15 wrzesnia, to ja sie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chetnych:

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4.Vas

5. .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany. :) Więcej moich wątpliwości i pytań poszło na PW. Z góry dzięki za odpowiedź i rozjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam...

akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz pewny na 100 % to napisz do mnie na prv to wpisze Cie na liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz pewny na 100 % to napisz do mnie na prv to wpisze Cie na liste

Ok. Czekam na odpowiedz od compsport_krk i dam znaka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez czekam juz kilka dni na odpowiedz i dalej nic, moze wyjechal na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekałem tydzień na odpowiedz takze nie ma sie co niecierpliwić, a wogóle wiadomo coś wiecej?? jaki przybliżony termin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje 2 nowych chetnych do listy:

aktualna lista chetnych:

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4. Vas

5. rzaba7

6. radzikdt

7. ...........[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 17:32_________________________________________________koledzy moim zdaniem zbieramy chętnych do końca tego tygodnia i ile nas będzie to się okaże, na pewno przy 6 osobach dostaniemy jakiś rabat, jeżeli będziemy dalej czekać to się w sierpniu nie wyrobimy a z tego co wiem to każdy chciałby mięć już to zrobione, co wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mi powiedzieli 1800, przy 3 osobach 1500 wiec przy sześciu też bedzie inna cena a moze akurat bedzie za tego 1000, wiec trzeba działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wisi od miesiaca, wiec chyba nie ma co liczyc, ze sie nagle rzesze ludzi zglosza. Jezeli wszystkim pasuje, to ja bym proponowal poczekac do konca tygodnia na ewentuualnych chetnych i od poniedzialku zaczac umawiac termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wisi od miesiaca, wiec chyba nie ma co liczyc, ze sie nagle rzesze ludzi zglosza. Jezeli wszystkim pasuje, to ja bym proponowal poczekac do konca tygodnia na ewentuualnych chetnych i od poniedzialku zaczac umawiac termin.

:good:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:58_________________________________________________

ile za 2.0TFSI ? :cool1:

dzwon prosto do osoby ktora sie tym zajmuje 508241042 , przy grupowym na pewno wyjdzie Cie taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...