Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

AJM 2000r, na liczniku 177.000tyś :polew: w rzeczywistości licze na 250-350tyś (wnetrze oceniam na 4-4+) a co mnie w tym twierdzeniu przekonuje jestem jego 4 właścicielem (pierwszym był Hiszpan :shocked: - auto z Hiszpanii trafiło w 2008roku do Polski - komis, stary dziadek z Torunia no i ja teraz)

Jednak oleju nie bierze, nic nie dolewam, nie psuje sie toteż nie narzekam a silniczek gwizda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96r. 412000km ale daje rade

Wreszcie jaks prawdziwy przebieg :> moja jest 96r i na ta chwile mam 315tys :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96r. 412000km ale daje rade

Wreszcie jaks prawdziwy przebieg :> moja jest 96r i na ta chwile mam 315tys :rolleyes:

Nie no nie przesadzaj, są autka które mają w wieku 10 lat niecałe 200 tys, sam znam dwa takie autka (na jedno się napaliłem i czekam aż właściciel będzie sprzedawał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam nie rozumieć jak ktoś powie Ze ma mały przebieg to znajdzie się kilkunastu którzy bedą twierdzić ze kręcony i takie tam ja swoje autko mam już 3 lata i jak kupowałem miała 50000 mil dolozylem kolejne 40000 mil i nie narzekam a w tym wszystkim najfajniesze to ze jestem 3 właścicielem a drugi to mój dobry znajomy a auto nigdy nie opuściło miasta w którym było kupione i na to wychodzi ze będę trzymał je kolejne kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg w roczniku 96r o wartosci 400tys mniej mnie przeraza niz z tego samego rocznika co ma 170tys :polew: to koszmar na alegro wszystkie taki maja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alegro wszystkie np. 2002 r B6 A4 max 230 tyś a średnio każda ma 170-180 tyś , a np B7 rok 2007 maja 160 tyś , a po paru latach wrócą z powrotem na alegro w cudowny sposób z takim samym przebiegiem. ale temat przebiegów w Polsce to temat rzeka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 1998r,jestem jej 3włascicielem(pierwszym w kraju-sam sprowadzałem) na liczniku 195tyś w co wierze po stanie auta.Co ciekawe w rodzinie mam rawke 1994r-drugi własciciel :naughty: też sprowadzona przez ze mnie,teraz 205 tyś i w ciągu 3 lat użytkowania przejechała tylko 18tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 1998r,jestem jej 3włascicielem(pierwszym w kraju-sam sprowadzałem) na liczniku 195tyś w co wierze po stanie auta.Co ciekawe w rodzinie mam rawke 1994r-drugi własciciel :naughty: też sprowadzona przez ze mnie,teraz 205 tyś i w ciągu 3 lat użytkowania przejechała tylko 18tyś km

Moja z tego samego rocznika ma 206 tyś realnego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ciekawe dlaczego oszuści dokonujący przekrętki na przejechanych licznikach często wpisują właśnie 160 tysi, i to w różnych rocznikach:-) Upodobali sobie to. Może to jakaś psychologiczna bariera, że poniżej 160 to ok, powyżej be?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 97roczki na blacie mam teraz 240tys ostatni papier z niemiec - przeglad jakis tam miala w 2006 - 160 tys , wiec mysle ze przebieg realny na dzien dzisiejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 171 tyś km z tego ja zrobiłem przez 3 lata 47 tyś. Silnik od 40 tyś km pracuje z powiększoną o 50% mocą i jak narazie jeździ bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...