Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Lampy Dayline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

link nie bangla

Opublikowano

hm nie wiem jak wstawić linki :disgust:

http://www.amp-tuning.com/audi-a4-8e-0004-luz-diurna-devil-eyes-cromado-p-483.html

http://www.cartuning-unlimited.de/CarTuning/Leuchten/Dayline-Scheinwerfer/Audi/Dayline-Scheinwerfer-chrom-fuer-Audi-A4::36270.html?referer=preisroboter&refID=8&

No chyba się udało :decayed:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 11:52_________________________________________________Zauważyłem że są dwa typy:

pierwszy link ma kierunkowskazy na LEDach a drugi na żarówke, ale na drugim serwisie też można znaleźć lampe z kierunkowskazem diodowym.

Opublikowano

jak dla mnie to bi-xenon B6 jest kozacki, a takie lampki to do golfa 2 albo rekina

Opublikowano

powiem wam tak chłopaki , jeśli byłyby to lampy Valeo , Depo , FKAutomotive to wystawiający je na aukcje napewno pochwaliłby sie tym w opisie bo jak wiadomo są to uznane marki i jedyne jakie warto założyć. Skoro nie ma wzmianki o producencie to ja bym sie za bardzo nie podniecał

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie to bi-xenon B6 jest kozacki, a takie lampki to do golfa 2 albo rekina

ostatnio rozmawialem z elektrykiem i powiedział ze przerobienie lamp na porządne xenony to koszt 1000 zł.

A jak stoją bi-xenon całe lapmy?

Opublikowano

Te lampy to coś ala lexus look tylko że do przodu. Jednym słowem świecidełka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale na święta bożego narodzenia jak znalazł :) choinka :D

ale nie przesadzajmy, jeżeli ktoś by mi je pokazał jak wyglądają na żywo to wtedy mogę ocenić.

Dzisiaj widziałem B6 z dayline ale innego typu - MASAKRA :shocked: ! jeszcze brakowało suszarki na ręczniki z tyłu :kox:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Lokalizacja sklepu : Wejherowo (25 km od Gdańska)

Jest ktoś na forum z trójmiasta zainteresowany takimi lampami :przebiegly:

Może poświęci się i obejży je osobiście jak są wykonane i czy pasują... ?

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 20:01_________________________________________________Założyłem do pakietu S4 cały przód orginał nowy - pasują dobrze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

miałem te lampy,pojeździłem miesiąc i pognałem dalej...niech się ktoś inny z nich cieszy... :gwizdanie:

Opublikowano

wole ori xenon albo bixy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.