Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pulpit sterowania klimą - co i jak działa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki sam klimatronik jak kolega Szymek666 (zdjęcie na początku tematu ) i mam pytanie czy jest jakaś opcja wpisywania kodów jak w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

chce coś potwierdzić:

jeśli mam włączony przycisk auto i econ to klima nie działa,

jeśli mam włączony sam econ też nie działa,

a działa tylko w tedy kiedy włączony jest sam przycisk AUTO

Czy tak Panowie?

Opublikowano

chce coś potwierdzić:

jeśli mam włączony przycisk auto i econ to klima nie działa,

jeśli mam włączony sam econ też nie działa,

a działa tylko w tedy kiedy włączony jest sam przycisk AUTO

Czy tak Panowie?

Nie tak, klima działa w zależności od włączenie jej przyciskiem econ, tryb auto/manual nie ma tutaj znaczenia.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witajcie ;-)

Od Paru dni mam Audi mam kilka pytań co do poszczególnych przycisków:

85_1268296816.jpg

Rozumiem że:

Przycisk auto służy do tego, że klimatyzacja sama sobie reguluje siłę nawiewu zgodnie z podaną temperaturą

Przycisk 4 i 5 służy do regulacji temperatury

Przycisk 6 i 7 ręczne ustawianie siły nawiewu

Przycisk 11 - klima ma zasysać powietrze tylko to z auta

A reszta przycisków???

Proszę o wyrozumiałość ;-)

Opublikowano

Przyciski 8, 9 i 10 to odpowiednio nadmuch na szybe, kratki i nogi. Jak zapali się symbol to ta funkcja jest aktywna. Zeby było śmieszniej to możesz je mieć wszystkie włączone.

Dziwie się że sam na to nie wpadłeś. :shocked: :shocked:, przecież można się domyślić.

Opublikowano

heh faktycznie to jest kratka ;-) A ja myślałem, że to jest przycisk IHI :D

A przycisk 3?

Opublikowano

Śnieżynka włącza i wyłącza klime. Jak na wyświetlaczu świeci się śnieżynka to lodówka chodzi.

Klawisz numer 1 to włącznik szybkiego odparowywania szyb, inaczej jak masz zaparowane szyby to włączasz go, a wtedy nawiew idzie na maks, włącza się klima i patrzysz jak para po chwili z nika z szyby. Notabene świetny wynalazek. :kox:

Proste jak konstrukcja cepa, nawet mój ojciec który nie idzie z duchem czasów pojął ten wynalazek bardzo szybko. :polew:

Opublikowano

Pisałem, że proszę o wyrozumiałość ;-)

Ok dzięki wielkie ;-)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam.

Mam audi A4 B6 i takie pytanie:

Jaka jest różnica między trybem AUTO+Econo, a samym Econo, jeśli ustawimy na "grzanie"? Wtedy sprężarka jest napędzana, chociaż nie daje zimna? Czy sprężarka jest wyłączana?

I druga sprawa:

Czy mi się wydaje, czy jak w samochodzie jest gorąco (powiedzmy 28*C), a ustawię temperaturę na 20*C i włączę samo Econo (bez AUTO), to wieje troszkę ciepłym powietrzem?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

Mam pytanie odnośnie panela ze zdjęcia @AudioBas

85_1268296816.jpg

Czy istnieje na nim możliwość wyświetlania temperatury zewnętrznej?

Opublikowano

Tak, na kanale 55.

Opublikowano

Tak, na kanale 55.

A możesz sprecyzować

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam kolegów! Mam pytanko, po wciśnięciu obiegu zamkniętego jednocześnie załącza się klima pojawia się symbol śnieżynki. Czy tak ma być czy jest coś nie tak.? Błędów na VAGu brak. To samo się dzieje jak wciskam "eco" i odmrażanie przedniej szyby za każdym razem w tych trzech przypadkach załącza się klima.

Opublikowano

kiedy włączymy econ to klima powinna się wyłączyć jeśli mi dobrze wiadomo. a w dwóch pozostałych przypakach klima powinna się załączać, wtedy przednia szyba lepiej się odparowuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.