Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Niedawno kupilem sobie Audi a4 i mam problem nie czyta mi plyt MP3 w zmieniarce (rowniez gdy wkladam plytke tam gdzie jest nawigacja) ani MP3 z karty pamieci, wyskakuja bledy "unreadable" "Improperly inserted". Co robic ?

Opublikowano

moze navi czyta tylko plyty audio...

Opublikowano

jak to rns-e to powinien spokojnie czytać mp3... a jakie masz karty kolego SD bo jak są za szybkie i za duże to nie czyta ;/

Opublikowano

Jaka plyta? MP3 czym wypalone i jaka jakosc? moze innym progamem nagraj i zmien nosnik. Niektore, zazwyczaj te tansze plyty maja czasem problemy natury kompatybilnosci.

Opublikowano
  • Autor

No to karta 4 gb SDHC SanDisck. Plytki CD zwykle Memorex, wypalone przez nero opcja Data CD. Plytki nagrane na audio czyta bez problemu.

Opublikowano

No to karta 4 gb SDHC SanDisck. Plytki CD zwykle Memorex, wypalone przez nero opcja Data CD. Plytki nagrane na audio czyta bez problemu.

no to o SD możesz zapomnieć to są te high speed SDHC ultra II... i navi sobie z nimi nie radzi ;/ dokładnie ten sam problem miałem u siebie...

Opublikowano

Plytki CD zwykle Memorex, wypalone przez nero opcja Data CD. Plytki nagrane na audio czyta bez problemu.

to coś źle masz nagrane zobacz czy na pewno Mp3 czy czasem nie nagrałeś WMA ...raz tak zrobiłem i nie mogłem dojść o co loto ... a potem się śmiałem na maxa z tego ...

No to karta 4 gb SDHC SanDisck.

najlepiej zwykłe SD 2 GB pięknie latają :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Plytki napewno dobrze nagrane pilki .mp3, potem sciagne nowy jakis program do nagrywania. Dzieki za doradzenie z karta :)

PS. ile mocy ma system Bose ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tylko dodam ze RNS-E obsluguje TYLKO karty SD ( nie SDHC ktore nie sa kompatybilne w dol ) co za tym idzie max 4GB karta ( coraz mniej ich na rynku tak BTW ).

Opublikowano

Panowie - ale kolega pisze o płytach, a nie kartach. RNS-E nie czyta płyt p3, podobnie jak zmieniarka. mp3 możesz sobie nagrać jedynie na karty SD. W samym odbiorniku możesz odtwarzać sobie DVD z mapami lub audio CD.

Opublikowano

Panowie - ale kolega pisze o płytach, a nie kartach. RNS-E nie czyta płyt p3, podobnie jak zmieniarka. mp3 możesz sobie nagrać jedynie na karty SD. W samym odbiorniku możesz odtwarzać sobie DVD z mapami lub audio CD.

nieprawa... chyba, że ja mam specjalna wersje RNS-E .. bo mój czyta ładnie CD (MP3)

Opublikowano

Albo ja mam chu...ą :>, albo się mylę, bo u mnie mp3 czyta jedynie z karty SD. Ostatnio wrzucałem całą kolekcję Armin'a na CD (w formacie mp3 oczywiście) i ani ze zmieniarki,ani z głównego napędu nie szło.

Opublikowano

Albo ja mam chu...ą :>, albo się mylę, bo u mnie mp3 czyta jedynie z karty SD. Ostatnio wrzucałem całą kolekcję Armin'a na CD (w formacie mp3 oczywiście) i ani ze zmieniarki,ani z głównego napędu nie szło.

zmieniarki nie posiadam.. ale napęd bez problemu czyta mi mp3. A z płytami DVD ma problem z odczytem czy bez problemu ? może za szybko nagrane or słabej jakości CD :mysli:

Opublikowano

DVD z mapami w tej chwili nie czyta mi wcale i wyskakuje komunikat jak koledze w tytule. Mapa pseudo oryginalna, czytało czytało i się skończyło :decayed:. Napęd po czyszczeniu metodą chałupniczą. Audio CD odczytuje bez problemu.

Opublikowano

DVD z mapami w tej chwili nie czyta mi wcale i wyskakuje komunikat jak koledze w tytule. Mapa pseudo oryginalna, czytało czytało i się skończyło :decayed:. Napęd po czyszczeniu metodą chałupniczą. Audio CD odczytuje bez problemu.

prawdopodobnie to problem lasera... może wymaga profesjonalnego podejścia ;/ :mysli:... coś te RNS-e ma kiepskie lasery ;/

Opublikowano

Podobno tylko te do końca 2004r to takie paździerze - po 2005r. niby mocniejsze i sprawiające mniej problemów. Całkiem możliwe, że nie obędzie się bez wysłania do NaviService.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.