Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłeś dywaniki w ASO ? bo mnie "kolega" dawid zrobil w h*j* :gwizdanie: i tez musze cos kupić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś dywaniki w ASO ? bo mnie "kolega" dawid zrobil w h**** :gwizdanie: i tez musze cos kupić :wink4:

Aż tak mnie nie pojebało :decayed: Na forum ostatnio się pojawiły praktycznie nówki to się długo nie zastanawiałem :naughty:
Opublikowano

podobno wcale nie sa drogie :naughty:

Opublikowano

Zderzak na aucie. Nawet zaślepki tak bardzo nie rzucają się w oczy :decayed: Narazie takie kijowe zdjęcie ale nie było czasu na nic więcej. :gwizdanie:

DSCN2751.jpgDSCN2745.jpg

to to jest hvj pokaż jak ogarnęli tylne nadkole :blink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem :kox:

2011_10_04_15_53_35_960.jpg

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:50_________________________________________________Miałem malować zaciski przy okazji wymiany ale stwierdziłem że lepiej będzie je na wiosnę odnowić :gwizdanie:

Opublikowano

Weźno ustrzel jaką ogarniętą sesję na tych OZ-ach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chyba dopiero jak ogarnę wszystko w następnym sezonie. Narazie jest koza na 1BE :tongue4: bo gwint wylał. Jakby Ci się chciało ogarnij jakoś felgi w jakimś malinowym kolorku bo widziałem na SCP i mi się spodobało :naughty:

Opublikowano

jestem w fazie wybierania koloru :cool1:

następnym krokiem będzie zwożenie piwa do garażu, a przy polerowaniu podobno ogromne ilości są potrzebne :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie jakieś fotki po przygotowaniu auta do zimy. Umyłem, glinkowałem, myłem i potem polerka budżetowa i jakiś tam wosk 3M. :gwizdanie: Szału ni ma ale jest lepiej jak było. Nie wspominam już jak glinka wyglądała :sick3: Może jutro się wybiorę gdzieś na jakieś lepsze fotki jakimś lepszym sprzętem :naughty:

2011_10_22_17_11_26_415.jpg2011_10_22_17_11_40_156.jpg2011_10_22_17_12_01_984.jpg2011_10_22_17_12_45_31.jpg2011_10_22_17_13_29_62.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 21:34_________________________________________________Tłoczek 11mm z musu... Zobaczymy czy coś się zmieni podczas jazdy :gwizdanie:

2011_11_05_16_36_11_161.jpg

Poza tym założyłem ładne zimówki ale o tym jak wyjadę z garażu :naughty:

Opublikowano

Bardzo róznicy nie odczujesz bo auto juz ma koxu podlane, dymienie sie zmniejszy, tego teraz też nie zauwązysz bo zimno :decayed: ale zapas będzie :evil:

Opublikowano
:disgust: przez Ciebie znowu nachodzi mnie na te całe tuningi...
Opublikowano

:disgust: przez Ciebie znowu nachodzi mnie na te całe tuningi...

starczy pucowania lakieru :polew: :polew: :polew: teraz czas na mody dla prawdziwych hardkorów :polew:

Opublikowano
  • Autor

:disgust: przez Ciebie znowu nachodzi mnie na te całe tuningi...

Zmiel sobie tłoczek w pompie to będziesz musiał :decayed:
Opublikowano

:disgust: przez Ciebie znowu nachodzi mnie na te całe tuningi...

starczy pucowania lakieru :polew: :polew: :polew: teraz czas na mody dla prawdziwych hardkorów :polew:

Nie ma opierdalnja śje!

Opublikowano

:disgust: przez Ciebie znowu nachodzi mnie na te całe tuningi...

starczy pucowania lakieru :polew: :polew: :polew: teraz czas na mody dla prawdziwych hardkorów :polew:

pucowanie to dopiero na wiosnę, ale za to na high-levelu :decayed:

a przez zimę też trzaby co rezać :naughty:

Zmiel sobie tłoczek w pompie to będziesz musiał :decayed:

masz jakiś sprawdzony sposób? :tongue4::decayed:

BTW gdzie dopadłeś uszczelki?

Opublikowano
  • Autor

masz jakiś sprawdzony sposób? :tongue4::decayed:

BTW gdzie dopadłeś uszczelki?

Najpierw cała trasa z S-c do Gliwic okolice 200km/h, potem logi dynamiczne :decayed: U mnie zadziałało :decayed: A uszczelki dorwałem w "Fota" za całe 40zł :wink4:
Opublikowano

Mocy nigdy nie za dużo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak to wyglądało :kox:

2011_11_04_19_28_41_140.jpg

Opublikowano

Bułczas sory za OT ale wszystkiego najlepszego ! ;p

Opublikowano
  • Autor

Bułczas sory za OT ale wszystkiego najlepszego ! ;p

:facepalm: to nie dziś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.