Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pompka centralnego- zamiana na inną


rutek997

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Panie i Panowie. Mam do Was małe pytanko. Czy ktoś już może podpinał z powodu braku konkretnego numeru pompki inną, tak samo wyglądającą ale o innym numerze np. 8DO 862 257B na np. 8LO 862 257A,B,C...P. Jeśli tak to jakie były efekty?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jaka masz pompkę chodzi mi o nr postaram ci sie pomoc jaka możesz zastosować jako zamiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t7bab4b862441a100m.jpg tylko takie pompki mozesz zainstalowac ale jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi :) [br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 20:30_________________________________________________kliknij na obrazek nad usmieszkiem zle to troszke wrzucilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie podłaczyć, ja w poprzedniej miałem podpiętą popmkę od seata i działa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, mam dokładnie ten sam problem i ten sam nr pompki jak kolega rutek997, czy mogę wsadzić do siebie pomkę o nrze 8DO 862 257E???

niech się proszę wypowie ktoś jeszcze na ten temat jakie pompki będą pasować do nru 8DO 862 257B, którego nigdzie nie można znaleźć

dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

8D0 862 257

8D0 862 257 D

8L0 862 257 M

8D0 862 257 E

takie pompki byly montowane w tym roczniku wiec pompke o takim nr mozna raczej spokojnie zalozyc skoro byly montowane w tym roczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, mam dokładnie ten sam problem i ten sam nr pompki jak kolega rutek997, czy mogę wsadzić do siebie pomkę o nrze 8DO 862 257E???

niech się proszę wypowie ktoś jeszcze na ten temat jakie pompki będą pasować do nru 8DO 862 257B, którego nigdzie nie można znaleźć

dzięki!!

A co Ci się wysypało w pompce, wirnik ? Jesli tak, to mając pompkę o innym numerze przekładasz tylko płytkę ze swojej i tyle,ewentualnie można przełożyć jeszcze z innej sam wirnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy podejdzie u mnie pompka o nr 4AO 862 257 C jeśli mam 4AO 862 257 A ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy podejdzie u mnie pompka o nr 4AO 862 257 C jeśli mam 4AO 862 257 A ???

Podejdzie ale otwieranie z przycisku w kluczyku raczej nie bedzie działało, trzeba chyba dostroić pilot do pompki lub, tak jak pisałem wyżej zamienić płytkę w pompkach, ja w ex B5 własnie tak zrobiłem, znalazłem pompkę z tym samym n-rem z inna ostatnia litera, podmieniłem płytkę ze starej pompki w której wysypał się wirnik i smigało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym ze mam spaloną płytkę, wirnik nie wiem jak sprawdzic czy jest ok, bateryjka 9v? chce sie podłączyc pod to z alarmem i otwieranie miało by byc z pilota od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat, mam dokładnie ten sam problem i ten sam nr pompki jak kolega rutek997, czy mogę wsadzić do siebie pomkę o nrze 8DO 862 257E???

niech się proszę wypowie ktoś jeszcze na ten temat jakie pompki będą pasować do nru 8DO 862 257B, którego nigdzie nie można znaleźć

dzięki!!

A co Ci się wysypało w pompce, wirnik ? Jesli tak, to mając pompkę o innym numerze przekładasz tylko płytkę ze swojej i tyle,ewentualnie można przełożyć jeszcze z innej sam wirnik.

kolego posypała się część, która jest odpowiedzialna za pompowanie powietrza, kupiłam tą z końcówką E, jak nie będzie pasowała, to innej poszukam...

dzięki wszystkim za doradztwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pompke 8LO 862 257 A

czy pompka 4AO 862 257 A bedzie dobrym zamiennikiem?

Prosze o pomoc ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów mam podobny problem mianowicie usterka leży w płycie ( wirnik jest ok ) nr pompki to.                8L0 862 257 K,  pytanie moje jest takie czy mogę ja zastąpić innym numerem, czy też muszę szukać tego konkretnego? Pompke oddałem do elektromechanika jednak średnio chce się on podjąć naprawy bo stwierdził że będzie to dość duży koszt.

Bardzo proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...