Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning


Tuniu

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co zapraszam Cię na zlot Tuningowisko 9-10 czerwca staniemy koło siebie pochwalisz się autem i swoim tuningiem zobaczymy do którego będą podchodzić gapie i oglądać,

A po co ja tam pojadę :rotfl: Przecież ja nie mam auta po tuningu... Gdybym chciał to może i załadowałbym jakieś progi, zderzaki, duuuże alu, itd. No ale ja lubię mieć autko, które nie ma dokładek, ani jakichkolwiek innych elementów które powodują, że auto wygląda "prawie" jak z NFS-a undergrounda, czy most wanted, ja też w to grałem i to dość dużo i też bawiłem się w dolepianie tych elementów, ale zawsze w bardzo delikatny sposób, podobają mi się pakiety które proponują profesjonalne firmy które się tym zajmują, ale nie wszystkie... Bo niektóre wg przesadzają. Ale jeśli chodzi o audi to wolę jak jest bez jakichkolwiek spoilerów i dokładek, co innego zderzaki od S-a czy RS-a, one najzwyczajniej w świecie pasują do tych autek i powodują, że wyglądają pięknie. Już nic nie piszę bo zaraz będzie że coś na Ciebie naskakuję. Widzę, że planujesz jeszcze jakieś zmiany, i ok! Ja nie mówię nie, co do tych progów to dobrze myślisz, zmień i to jak najszybciej :wink: No i tyle, żeby nie było że nie lubię tuningu... lubię ale jak wcześniej napisałem, dyskretny, lub zrobiony z głową. Nie potrafię tego określić słowami, jeśli widzę ładnie zmodyfikowane autko to mi się podoba i już, a jeśli nie to uważam że jest zrobione bez głowy. Czekamy na dalsze modyfikacje, możliwe, że później Twoje autko mi się spodoba, ale na dzień dzisiejszy bardzo słaba 3 :rolleyes: przede wszystkim za progi i dokładkę zderzaka (tył)... No pozdrawiam! A dodam, że wybieram się na 1/4 mili, więc chyba lubię trochę tuningu nie? :wink: Sory że takie wypracowanie strzeliłem, nawet nie wiem czy ma sens :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sayfer i tu masz rację SWAP jest lepszy a czy może ktoś mi powiedzieć czy jakąś V6 można wrzucić do tego bez problemu czy jakieś problemy są bo nie chciał bym zmieniać budy. Moze inaczej wieszy mocniejszy silnik przy którym by było mniej roboty bo sam będę chciał zrobić SWAP-a. A jeszcze jedno pytanie do Ciebie Sayfer te roczniki TT po 2002 miały z tym silnikiem chyba 190koni a ty masz 170 możesz mi to powiedzieć bo mam takie informacje na temat tego silnika też o takim myślałem

Widze ze odblokowali Ci temat , tak wiec chetnie odpowiem...

Mam wersje 225 KM(teraz troche wiecej :wink: ) I jest to najmocniejsza wersja 1.8T

Niestety do A4 nie wsadzisz silnika z TT bo sa one montowane poprzecznie a nie wzdluznie jak w A4..

Najlepiez poszukaj jakiegos 1.8T od B5-tki potem program wydech i dolot i lekko ponad 200 sie pojawi zapewne....

A pod avatarem mam tak wpisane bo nie ma opcji zeby wpisac prawde.. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię! autko faktycznie było by ładne jak każda :a4fan: ale z tymi kiepskiej jakości dokładkami to przesada do tego całego wizerunku pasowałyby wieksze felgi ale to i tak nie pomoże. Sorrki ale chciałem być szczery, pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa tuniu ja cie chyba widzialem na otwarcie sezonu w Ledzinach , panowie nie jest tak zle toniu mial juz pomalowane te czarne gumy przy progach na srebrne,ogolnie na zywo prezentuje sie nawet nawet ale jesli chodzi o detale tzn zaparowane lampy sonara :rotfl: te progi cosik nie za prosto przyklejone za duzo plastiku hmmmm a w srodku nie widzialem nic specjalnego.ale na 1 rzut oka robi nawet wrazenie tyle ze ja nie jestem fanem takiego tjuningu ja osobicie bym stylizowal fure na S4 no ale coz kazdy ma swoj poglad na swoja maszyne.A i mam nawtet z filmowana RS od Tunia.Zassysajcie filmiki. :wink:

http://rapidshare.com/files/27762461/zlot.rar.html

http://rapidshare.com/files/27812711/zlot2.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE

Według mnie:

+ przedni zderzak, lampy ( chociaż jak chciałeś Sonar-ki to czarne wyglądają lepiej ;) ), felgi, gleba

- progi, tylna dokładka ! ( mogłeś założyć RIEGER-a i zrobić na "gładko" przejście między zderzakiem a dokładką... )

Ani + ani - : naklejki, grill i szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Tuniu, masz całkiem sympatyczny samochód. Jest pare rzeczy, które mi sie osobiście nie podobają jak np. progi (tak jakby to było całkiem z innej bajki wyciągnięte); naklejki (jakoś mi to nieleży, ale to może złe ustawienie :rolleyes: ); i "dokładka" na tył. Plusy: ładny kolor; zderzak przód jest całkiem niezły (troche mi nie pasi do tego grila ale ogólnie ok); lampy tył (jak ktoś nie chce ori, to te są bardzo fajne). Co do całości, to myśle że felunek jakiś większy zdecydowanie poprawi wygląd. Tuningiem mechanicznym, w tym silniku, bym się niebawił, bo stosunek mocy do ceny jest bardzo mizerny (może swap albo kupno czegoś innego :rolleyes: ). Chętnie środek pooglądam.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Keżor

ja widziałem to auto na żywca i podoba mi sie klapa tylnia, fele, grill , lampki z przodu i z tyłu i zderzak zprzodu, pomimo tego że to laminat to wstatwiona jest czarna siatka a'la kameii no i wygląda to lepiej niż srebrny zwykły siatex.

do rzeczy nie podchodzących mi zaliczają sie progi, które wymieniasz i dokładka do tyłu, bo jest o dupe rozczaś za przeproszeniem.

w środku nie podoba mi sie sportowa kierownica, troszke ładniejsza jest jednak kiera od S4 :wink: fajny ten telewizorek :) no i szkoda że taka okleina zwyczajna z allegro a nie orginalne listwy carbonowe.

to chyba tyle.

szkoda że sie nie udało na kreseczke ustawić :twisted: :twisted: byś przyspieszył tego swapa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo orginalne (napewno rzuca sie w oczy na ulicy) naklejki i progi mi sie nie podobają, reszta wyglada ładniutko:) napewno lepiej niz seria:):) lampy tył - ładniutkie (choć ja bym założył białe - cleary), lampy przód to SONAR - wiec china (nie polecam) - ale ja bym założył ori VALEO (choć orginalne, ale łądnie sie prezentują do srebrnego) albo FK AUTOMOTIVE - z ringami, kolorek ładny.

ocena ogólna 4 na 5 :a4fan:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasli lampy z ringami to tylko DEPO albo FK. Sonary wygladaja jak z bazaru i swieca w kosmos. progi nie pasuja auto wyglada jak ogóras. nalepka :thumbdown: fajne fele i lampy z tyłu. that`s all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Tuniu..mam kilka pytan, odezwij sie na moje gg 9664572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

dla mnie to zawieszenie wyglada masakrycznie!!! tyl nizszy od przodu,wyglada to tak ,jakbys wozil plyty betonowe w bagazniku :thumbdown: lampki przod spoksik :kox: ,tylnia dokladka :no:, progi tez!!!!! ogolnie fajny kolorek,choc wydaje mi sie ze malowana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...