Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Bioester do audi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanko chodzi o paliwo bioester kture jak mi wiadomo jest sprzedawane na stacjach orlen i bliska czy nie ryzykuje nic tankując a4 1.9 110 kucy bo na stronie o producencie tych paliw (orlen) można stosowac bioester oznacz. B 100 .co wy sądzicie otym paliwku czy nie zaszkodzi czy ktoś prubował ???

Opublikowano

zaszkodzic nie powinien wkoncu to stare tdi na pompie :hi: na wszytskim pojedzie :wink4: nie to co nowe tdi....

Opublikowano
  • Autor

czas casrubowa zalac ale małą ilośc i bedzie odpowiedz :mysli:

Opublikowano

ja bym na Twoim miejscu sobie odpuścił .... lej to co lejesz po co eksperymentować tankując takie paliwo .... szkoda zachodu ....

Opublikowano

Ja nie polecam,nasze stare poczciwe TDI nie idą w parze z nowymi bio-paliwami.

Opublikowano

jeśli w ogóle jakiś silnik lubi to paliwo bio :wink4:

Opublikowano

jeśli w ogóle jakiś silnik lubi to paliwo bio :wink4:

jakies stare diesle w stylu 1,6 w golf II czy mercedem 200d to jada na wszystkim wiec pewnie im nie zaszkodzi. w nowszych bym nie testowal.

chociaz znalem vectre C jezdzaca nonstop na opale i zyła :D

Opublikowano

Lej normalne paliwo, nie ma co ekspertymentować z wynalazkami.

Opublikowano

tyle razy juz byl ten temat poruszany ze az szkoda gadac.. frytki, muł, uje*ane wtryski z tego co pamietam i kilka zlotych w kieszeni

Opublikowano

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela... jest takie samo w zachowaniu a może nawet ma mocniejszy dół :naughty: Poza tym pachnie olejem pieczonym :dance: Ale osobiście nigdy bym tego nie zalał ani do moich służbówek ani do aut prywatnych. No może poza moim 290gd który jedzie na czym się chce :polew:

Opublikowano

tak jechalem, dlatego sie wypowiadam

Opublikowano
  • Autor

a ten smieszny eko diesel myslicie ze jest lepszy wydaje mi się że nawet taka verwa ma domieszki rzepakowego :mysli:

Opublikowano

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela...

czy Twoj znajomy z ciekawosc np jezdzi bez oleju, albo bez powietrza w oponach???? :wallbash: :wallbash:

3.0 TDI ma wyraznie napisane w instrukcji - na klapce od wlewu tez - zeby NIE WLEWAC ZADENGO BIO.... :wallbash:

Opublikowano

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela...

czy Twoj znajomy z ciekawosc np jezdzi bez oleju, albo bez powietrza w oponach???? :wallbash: :wallbash:

3.0 TDI ma wyraznie napisane w instrukcji - na klapce od wlewu tez - zeby NIE WLEWAC ZADENGO BIO.... :wallbash:

Zanim zacznie jeździć się takim autem, trza najpierw przeczytać instrukcje obsługi :polew:

Opublikowano

Wlałem kiedyś biodiesla i miałem więcej koni pod pedałem i silnik był żwawszy.

Ale podobno mój silnik pojedzie na przepalonym oleju silnikowym...

Nie sprawdzam.

Opublikowano

Ja bym sobie odpuścił! Lej to co jest dedykowane do diesla czyli ON a nie jakieś BIO! :)

Opublikowano

To jego auto i wlewa co mu się podoba :naughty: przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił :hi:

Opublikowano

To jego auto i wlewa co mu się podoba :naughty: przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił :hi:

A ja mówiłem do niego czyli autora wątku. :tongue4:

Opublikowano

a ja mówiłem do wcześniejszych pisarzy :wink4:

Opublikowano

Ja jeździłem kiedyś na tym Bio moją EX Audi B3 1,6TD

W jeździe nie było różnicy, ale spalanie znacznie wzrosło :confused4:

Nie polecam tego rodzaju paliw...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.