Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Bioester do audi ?


sieczek26

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko chodzi o paliwo bioester kture jak mi wiadomo jest sprzedawane na stacjach orlen i bliska czy nie ryzykuje nic tankując a4 1.9 110 kucy bo na stronie o producencie tych paliw (orlen) można stosowac bioester oznacz. B 100 .co wy sądzicie otym paliwku czy nie zaszkodzi czy ktoś prubował ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszkodzic nie powinien wkoncu to stare tdi na pompie :hi: na wszytskim pojedzie :wink4: nie to co nowe tdi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na Twoim miejscu sobie odpuścił .... lej to co lejesz po co eksperymentować tankując takie paliwo .... szkoda zachodu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w ogóle jakiś silnik lubi to paliwo bio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w ogóle jakiś silnik lubi to paliwo bio :wink4:

jakies stare diesle w stylu 1,6 w golf II czy mercedem 200d to jada na wszystkim wiec pewnie im nie zaszkodzi. w nowszych bym nie testowal.

chociaz znalem vectre C jezdzaca nonstop na opale i zyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej normalne paliwo, nie ma co ekspertymentować z wynalazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle razy juz byl ten temat poruszany ze az szkoda gadac.. frytki, muł, uje*ane wtryski z tego co pamietam i kilka zlotych w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela... jest takie samo w zachowaniu a może nawet ma mocniejszy dół :naughty: Poza tym pachnie olejem pieczonym :dance: Ale osobiście nigdy bym tego nie zalał ani do moich służbówek ani do aut prywatnych. No może poza moim 290gd który jedzie na czym się chce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela...

czy Twoj znajomy z ciekawosc np jezdzi bez oleju, albo bez powietrza w oponach???? :wallbash: :wallbash:

3.0 TDI ma wyraznie napisane w instrukcji - na klapce od wlewu tez - zeby NIE WLEWAC ZADENGO BIO.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muł? jechałeś na tym?

:naughty:

Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela...

czy Twoj znajomy z ciekawosc np jezdzi bez oleju, albo bez powietrza w oponach???? :wallbash: :wallbash:

3.0 TDI ma wyraznie napisane w instrukcji - na klapce od wlewu tez - zeby NIE WLEWAC ZADENGO BIO.... :wallbash:

Zanim zacznie jeździć się takim autem, trza najpierw przeczytać instrukcje obsługi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlałem kiedyś biodiesla i miałem więcej koni pod pedałem i silnik był żwawszy.

Ale podobno mój silnik pojedzie na przepalonym oleju silnikowym...

Nie sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił! Lej to co jest dedykowane do diesla czyli ON a nie jakieś BIO! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego auto i wlewa co mu się podoba :naughty: przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego auto i wlewa co mu się podoba :naughty: przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił :hi:

A ja mówiłem do niego czyli autora wątku. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...