Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Autko ogolnie fajne, jedynie co mi sie nie podoba to rejestracja w zderzaku a nie na klapie...ale kazdy ma inny gust i jezeli tylko odopowiada to wlascicielowi to jak najbardziej spoko:)Jeszcze koncowki tlumikow...wsumie wielkie troszke ale jak przerabiac auto to przerabiac dlatego +...pozdrowienia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny przedni zderzak :wink: Nie no w sumie autko może być, ale ja nie przepadam za tuningiem tych pięknych autek :twisted: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę iz ten dział jest po to aby wydawał każdy własną opinię

opinię ktora będzie konstruktywna a nie tylko podlizywaniem aby na sztuke walnąć posta

więc tak

to nie mój styl

nie lubie siateksu, nie lubie plasticzorów (progi załamka) i te spryski

to tego ten tyl to jak dla mnie porażka

raz jeszcze przypominam że jest to tylko moja opinia i mój gust (a o gustach sie nie dyskutuje)

PS. + dla micek za włożoną prace :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zdeniu, bo już się zacząłem obawiać, że wszystkim ten styl odpowiada. Moim zdaniem taki sposób robienia auta troszkę nie pasuje do A4, ale jeżeli taka była wola właściciela i odpowiada mu to, to świetnie. Ja osobiście nigdy nie wrzucę siatki, a o naklejce na szybę nie wspomnę (o mojej z tyłu ciii :wink:, to z ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
to raczej styl beemek czy jakis civi...

styl to każdy ma jaki lubi i wcale nie powinno patrzeć się takimi kryteriami wg mnie. Czy to audi czy bmw czy matiz jak ktoś ma ochotę tak sobie zrobić to niech robi.

Co do samochodu to oczywiście + za pracę i za to, że zrobiłeś sobie samochód tak jak chciałeś.

Zderzak przedni kaszanka

Wygładzony tyłek i ten wydech - paranoja

Gałka zmiany biegów - fe

Naklejka na przedniej szybie - fuuuj

felgi spoko

Oczywiście to moje zdanie. Ważne, że tobie się podoba. Szerokiej drogi i ciesz się furakiem :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak zderzak nie jeden na forum ma taki ale patrzy sie na to jak ten ktos jest ustawiony na forum wiec sie tego nie krytykuje...zreszta to jest wzor z RS4 chyba...wygladzony tylek i tlumik to kwestia gustu wiec kazdy sobie robi co chce...galka zmiany biegow czemu nie krytykowales tych co wstawili podswietlane to jest moim zdaniem bleee...co do naklejki na przedniej szybie widzialem tez u kolegi Icemana tam tez bylo malo krytyki...siatex...a co mialem wstawic w przedni zderzak styropian hehehhe nie przesadzajcie...a i jeszcze jedno czepianie sie takiego czegos jak spryskiwacze...dla mnie to jest chore...dodaje ze na klape wrzuce jesze aluminiowa lotke wlot na maske i czarne lampz tyl i przod specjalnie dla tych co sie wszystkiego czepiaja...Pozdrawiam wszystkich...B3 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak zderzak nie jeden na forum ma taki ale patrzy sie na to jak ten ktos jest ustawiony na forum wiec sie tego nie krytykuje...zreszta to jest wzor z RS4 chyba...wygladzony tylek i tlumik to kwestia gustu wiec kazdy sobie robi co chce...galka zmiany biegow czemu nie krytykowales tych co wstawili podswietlane to jest moim zdaniem bleee...co do naklejki na przedniej szybie widzialem tez u kolegi Icemana tam tez bylo malo krytyki...siatex...a co mialem wstawic w przedni zderzak styropian hehehhe nie przesadzajcie...a i jeszcze jedno czepianie sie takiego czegos jak spryskiwacze...dla mnie to jest chore...dodaje ze na klape wrzuce jesze aluminiowa lotke wlot na maske i czarne lampz tyl i przod specjalnie dla tych co sie wszystkiego czepiaja...Pozdrawiam wszystkich...B3 :a4fan:

wyluzuj nie wszystkim musi sie podobac kolego , nie musisz sie unosic ,do mojej naklejki tez sie czepiali :rotfl: na 3400 zarejestrowanych wypowiedziało sie kilku wiec :question: i nikt tu nikogo nieocenia według pozycji bo pozycje maja tylko mody czytaj władze :rotfl:

pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie podnosza mi cisnienie...bo nie mozna wzrazic sie inaczej tylko komus odrazu doj*b...Ja juz kiedys powiedzialem ze mam wlasna wizje Audi...Pozdrawiam prawdziwych :a4fan:

przelec sie po internecie po forach to zobaczysz totalna szydere jak ktos cos wydłubie w aucie lepiej nie wklejac fotek i cieszyc sie tym co sie zrobiło :biggrin: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...