Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 by Grzesiekkbc


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem na wstępie armistead to twoje zdanie i szanuje je, to ja mam nim jeździć nie ty, jeśli chciał bym jeździć serią to bym nią jeździł. Moje życie toczy się w kręgu tuningu, zlotów itp. i tak zostanie do końca. Kolejne auto też na pewno przerobię i czuję, że będzie to Audi w wersji B7.Gwarantuje Ci, że będziesz miał okazję jeszcze raz skomentować negatywnie ten samochód bo też będzie przerobiony :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem na wstępie armistead to twoje zdanie i szanuje je, to ja mam nim jeździć nie ty, jeśli chciał bym jeździć serią to bym nią jeździł. Moje życie toczy się w kręgu tuningu, zlotów itp. i tak zostanie do końca. Kolejne auto też na pewno przerobię i czuję, że będzie to Audi w wersji B7.Gwarantuje Ci, że będziesz miał okazję jeszcze raz skomentować negatywnie ten samochód bo też będzie przerobiony :cool1:

ale chwila, Ty to autko kupiles przerobione czy poprawiales przerobienie po poprzednim wlascicielu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest robione od podstaw, nie ukrywam jest to odgapione od pewnego Audi A4

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.roadlook.pl/img/art//274_49c8d10466613.jpg&imgrefurl=http://www.roadlook.pl/tuning/garaz-tunera-audi-a4-dama-w-czerni.html&usg=__DJR3BkNtdsnZW5HqA6559023j-M=&h=206&w=274&sz=25&hl=pl&start=108&um=1&tbnid=lC9WXnwaoR4edM:&tbnh=85&tbnw=113&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba4%2Btuning%2Bczarny%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DCcT%26sa%3DN%26start%3D90%26um%3D1

Co prawda nie są podobne ale zawsze to coś innego. Gdybym nie miał znajomości u kumpla co mi lakierował na nowo, który mi spawał zderzaki to bym się nie bawił w te klocki bo KrK czy Nowym Sączu krzykali kolosalne pieniądze za same zderzaki. Nie chciałem żywicy z allegro bo wiadomo lekkie puk i "po ptokach". Tak jak napisałem lubię się bawić w samochody i poprzednik też był przerobiony a był to Fiat Seicento z silnikiem 1,2 Turbo (136ps) i też był przerabiany od podstaw z zewnątrz jak i mechanicznie. W domu nie mam życia przez to jak pewni połowa z tego forum, że ładuję kasę w błoto ale cóż, takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak chciałes zrobić przód inaczej niz seria to mozna było połasić sie o likwidacje kierunku, skoro nie zmieniałes na zespolone, bo powiem szczerze teraz psuje efekt jest taki jak by doczepiony :disgust:

f4000022nk6.th.jpgaudia4avantcleantuning.th.jpgdsc6779nf2.th.jpg

Tak pozatym fajny lakier :good: Szukaj jasnej skórki lepiej bedzie pasować, no chyba ze szyby przyciemnisz :gwizdanie: to wtedy juz czarna lepsza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... koksik :kox:

ale prosza Cie , zmień kolor zacisków bo ten leci wiochą jakoś , czerwony , czarny i srebrny to kolory do zacisków jak dla mnie :hi:

wrzuć jakieś fotki to Ci przerobie felgi na czarne środki i sie obaczy jaki efekt by był :evil:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________no a bez kierunków to by trącał Borą za bardzo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie jak dla mnie bez kierunku porażka :no:

heheh zalatuje Borą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 lampy zmienię na zespolone tylko muszę dorwać coś po kasie, brat teraz jest w USA tak że może mi coś z Ebay.com wyrwie i wyśle do PL tylko tak jak mówię kasa teraz gra rolę bo mam kilka wesel w rodzinie i tam teraz trzeba ładować :chytry:

keżor Nie chcę felg ze środkiem czarnym bo mi się to nie podoba. Mam w Bochni typka z gimnazjum co się bawi w polerkę i za 260zł mi wypoleruje całość. Polerka będzie w zimie bo chcę zmienić opony na inne 225/35/18 bo te już są do wykończenia wg mnie. Co do zacisków to miał mi je przemalować lakiernik ale już nie zdążył bo musiałem mieć auto na wczoraj. Zaciski pójdą na czerwono tylko muszę się w czasie wyrobić bo ostatnio nie mam się nawet kiedy w..... spokojnie a w nocy nie chce się już paprać w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest robione od podstaw, nie ukrywam jest to odgapione od pewnego Audi A4

ale chyba nie bylo robione przez Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie jak dla mnie bez kierunku porażka :no:

heheh zalatuje Borą :naughty:

bo to BorA4 :polew: by była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal Tak jak pisałem przeróbki w 75% robił mi kumpel bo ja z racji zawodu nie jestem w stanie się w to bawić sam, bo mogę coś stracić czym zarabiam na życie.

slepy Auto miało być bez kierunku i jest bez :decayed: Bora borą niech zostanie.

Kowi87 Co masz na myśli pisząc o likwidacji kierunku? Piszę że lampy będą zespolone tylko nie wszystko na raz, po woli a do celu. Teraz tak jak piszę mam wesela na głowie, szukam skóry do środka i już zaczynam kompletować klimę bo chcę tym autem pojeździć kilka lat i przyda się na przyszłość, a auto na pewno zostanie w domu z tego co się dowiedziałem tak, że będzie służyło i chłodzić musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal Tak jak pisałem przeróbki w 75% robił mi kumpel bo ja z racji zawodu nie jestem w stanie się w to bawić sam, bo mogę coś stracić czym zarabiam na życie.

zdjecie z lipca zeszlego roku

kbcpui.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z lipca 2oo8 tak jak piszesz. Nie sprzedałem go bo nikt nie chciał dać 14 500zł za niego tylko sami handlarze się zgłaszali, to tak jak piszę auto zostaje w rodzinie już na dłużej i dlatego go malowałem na nowy kolor bo poprzedni ciemny grafit był już wysłużony. Jak pamiętasz w opisie miałem że woziłem nim do ślubu i tak zostało do tej pory, w tym roku mam jeszcze 3 wesela kuzynostwa do odwiezienia.

PS. Zapomniałem dodać ;) Ludzie się boją kupować aut przerobionych bo to bite było itp. Auto sprzedawałem pół roku na różnych portalach giełdach i nic. Spisywało się i spisuje się lux tak, że zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi mi o kierunek na błotniku, (bo tego sam miałem wywalać) ale o ten przy lampie, tak jak w autach które pokazał Kowi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak trzymaj, bo bez tego kierunku to straszna lipa, a lampki na przód, poszedł bym śladem Nosba, przy Twoim kolorku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej preferuję jednak białe klosze, jedyne co mi się marzy to bi-ksenon ale to nie teraz. Planów jest od zaje..... a czasu i kasy jak zawsze za mało. Lampki jak bym przerabiać miał to odezwał bym się do chłopaków z poprzedniego forum centomanii bo tam jest kilku specy co przerabiają lampy w SC na ksenony i bi-ksenony tak ze z lampą od A4 też sobie poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...