Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9TDI] Moja Mała A4 1.9 TDI :D


jasiek_a4

Rekomendowane odpowiedzi

oto parę zdjęć mojej furmanki. zmiany które zrobiłem to : wymienione lampy + xenon, założone felgi tomason 18", przyciemnione szyby, listwy wokół szyb, wywalony kat :D na dalsze modyfikacje przyjdzie czas. W przyszłości chip, zmiana lamp tył zmiana lusterek na chrom szykowanie środka i nastawienie na dobre audio baza jest ze starego samochodu tylko nie ma czasu zamontować :)

f6331c264f2631a2m.jpg 1b4fc39a1213a68em.jpg 6a571b242dba2e1bm.jpg

d01179547952d7e7m.jpg 6eaf27abc401dd93m.jpg 06bdb64b0e940980m.jpg

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 24-04-2007, 18:37 ]

poprawiłem te linki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wysoko stoi wiem ;(

No właśnie :bicz: Gleba i autko malinka :wink: Ale popieram co do zmian, lampy tył, lustereczka też by ładnie wyglądały i kieruneczki na błotnikach jeszcze polecam wymienić, tania sprawa a dużo zmienia :smile: Ale ogólnie autko ślicznie wygląda, tylko wprowadzisz te wymienione zmiany i będzie super :exclaim: Ładniutkie felgi! Mi się podobają :wink: Bardzo ładne autko :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gleby jako takiej bym nie robil na naszych drogach chyba ze gwintowane zawieszenie.

wlasnie ja mam delikatnie obnizony przod i musze uwazac i myslec.....dziury przy tym wszystkim sa wspaniale bo je widac...najgorsze sa falowania asfaltu....lecisz sobie rowno a tu nagle dolek i gorka i rysujesz hehehe ja tak ostatnio oslone od silnika urwalem :evil::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gleby jako takiej bym nie robil na naszych drogach chyba ze gwintowane zawieszenie.

wlasnie ja mam delikatnie obnizony przod i musze uwazac i myslec.....dziury przy tym wszystkim sa wspaniale bo je widac...najgorsze sa falowania asfaltu....lecisz sobie rowno a tu nagle dolek i gorka i rysujesz hehehe ja tak ostatnio oslone od silnika urwalem :evil::a4fan:

No widzisz tak to wlasnie jest;/ gleba ladnie wyglada ale nic pozatym ;/ jezdzi sie twardo jak wozem drabiniastym :P i szura sie zderzakiem po "asfalcie". Jak zmienia wiekszosc drog to spoko ale puki co to nie wszedzie moglbym dojechac w moim miescie majac glebe;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. -40/-40

2. Szersza opona, ta jest za wąska na tą felę :exclaim:

I będzie miodzio :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy sie wypowiedzieli , gleba musi być!

Zmiany jak najbardziej na "+" a powiedz masz ori przetwornice do xenona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne...felgi tez...a co do kierunków to duzo osob zabardzo to przezywa...kierunek nie rzuca sie w oczy no ale dla wlasnego poczucia ze ma sie BIALY kierunek z NOWSZEGO modelu to go zmien...ehhh :/ Autko bardzo na + :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...