Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Splitter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kupilem z dziurka 1mm :P zobaczymy jak bedzie chodzic

Opublikowano

ja kupilem z dziurka 1mm :P zobaczymy jak bedzie chodzic

bedziesz dzisiaj robił ????

Opublikowano
  • Autor

bardzo ciekawie to brzmi :) czyli generalnie jest to kawalek srubki z dziurka w srodku.

A ile ta dziurka ma ? 2 mm ?zeby nie kupic za malej ani za duzej :)

przekroj-to raczej metoda prob i bledow-ja dalem 2 mm i nie wyskakuje zaden blad na vagu-wieksze moze pokazywac,mniejsze-moze nie byc efektu...trzeba sprawdzac i opisywac efekt,a osiagniemy "consensus" :wink4:
Opublikowano

mi sie wydaje ze tak jak na zdjeciach widac musi zaworek wpuszczony w czarny zawor i dodatkowo sadze ze duza role gra ten komin takze. Sadze ze jakby domjenick odkrecil ta gore to autko przestaloby gwizdac :)

Opublikowano
  • Autor

dodam,ze mam filtr stozkowy-co rowniez uwydatnia ten efekt... :wink4: ale dobry pomysl podsunałeś Michał-sprobuje,ale nie obiecuje kiedy... :wink4:

Opublikowano

no tak mozna wywnioskowac po tym ze samo nawiercenie nic nie daje. Stozek da troche ale napewno nie az tyle :)

Opublikowano
  • Autor

BTW ciekawe,czy jakby cos w ksztalcie gwizdka zamontowal,co by bylo... :tongue4::wink4:

Opublikowano

nie popadajmy w skrajnosci bo wyjdzie cos takiego

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: kuwa leze na plecach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stozek da troche ale napewno nie az tyle :)

Musiałbyś słyszeć jak pracuje u mnie DV na sztywnym dolocie i stożku.

Poza tym Dominiku co ty znowu narezałeś :) Po pierwsze jeśli strona z wkręconym metalowym krućcem jest to powrót u ciebie to masz źle zamontowany DV. No i przez tą 2 milimetrową dziurkę turbo ssie lewe powietrze, nie zmierzone przez przepływkę.

Opublikowano

Gregor ale u nas troche wiecej pompuje sprezarka co tez nie jest bez znaczenia :) mi tam sapie ladnie :)

Opublikowano
  • Autor

Poza tym Dominiku co ty znowu narezałeś :)

:naughty: :naughty: :naughty:

masz źle zamontowany DV. No i przez tą 2 milimetrową dziurkę turbo ssie lewe powietrze, nie zmierzone przez przepływkę.

wiem,ze ssie,ale ile te moje ,bidne K03 sobie tam nassie wiecej :wink4: a czy jest dobrze-przeciez mozna zamontowac w dwie strony :naughty::decayed:
Opublikowano

Gregor ale u nas troche wiecej pompuje sprezarka

Ano fakt, jakieś 1,5Bar-a :naughty:

wiem,ze ssie,ale ile te moje ,bidne K03 sobie tam nassie wiecej

K03 na doładowaniu 1Bar to już ssie

Opublikowano
  • Autor

wiem,ze ssie,ale ile te moje ,bidne K03 sobie tam nassie wiecej

K03 na doładowaniu 1Bar to już ssie

puki co-vag nic sie nie skarzy...
Opublikowano

wiem,ze ssie,ale ile te moje ,bidne K03 sobie tam nassie wiecej

K03 na doładowaniu 1Bar to już ssie

puki co-vag nic sie nie skarzy...

Sprawdź wskazania lambdy na ile % jest korekcja podczas normalnych logów. Potem wsadź ori zawór bez dziurki i znów zrób logi z lambdy. Okaże się ile tego powietrza se zassie przez tą dziurkę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobra,ale na razie ekscytuje sie "psyknieciem"... :wink4:

Opublikowano

dobra,ale na razie ekscytuje sie "psyknieciem"... :wink4:

Ekscytuj się, ekscytuj :naughty:

Opublikowano

jak zrobic logi z lambdy ?? to zrobie na ori i na takim z dziurka 2mm bo bedzie sie jutro bawil :P bo boosta bede tez montowal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.