Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie mam wejsc aby dolaczyc do teamu a4-klub ?

Opublikowano

Wysłałem Ci zaproszenie i jeszcze dwóm innym osobom. Sprawdź w dziale Poczta, pewnie tam przyszło?

Jest jeden problem ... a mianowicie ograniczenie ilości graczy w Teamie. Żeby było ich wiecej muszę zwiększać poziom tzw. pit stopu... A to sporo kosztuje. Ale cóż ... Będę ciułał dla dobra klubu :D

Opublikowano

Wplacac kase :)

Opublikowano

gard nie ma miejsca juz dla mnie :( ?

wez cos pociułaj troche :) bo chce byc w teamie [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________jaka kase ?

Opublikowano

Wpłacamy z ykk na dodatkowe miejsca w teamie. Mamy 1k z 8. Zbieramy ciągle. Będę pisał co i jak, ale żeby nie nabijać postów bedę edytował tego.

Opublikowano

a ja jestem na minusie ;( i musze straty odrabiać :kox:

Opublikowano

Ja już prawie w pierwszej dziesiątce :kox: zaproszenia tyż nie dostałem :gwizdanie: gdzie i komu podsypać ?? :naughty:

Opublikowano

jeszcze parę minut i kończę prace w Auto spa :decayed: i mogę się ścigać :gwizdanie:

Opublikowano

a jak z tą SPA ? wypłacają kasę po zakończeniu pracy?

ykk - bank oprocentowany jest ? :gwizdanie:

Opublikowano

Wypłacają. Ja za godzinę dostałem 40zł. Bank jest oprocentowany chyba 2%, ale lepsze to niż utrata 10% kwoty, którą nosisz przy sobie w razie przegrania pojedynku.

Kto się jeszcze nie zarejestrował, proszę o kliknięcie w link w moim podpisie. Całą kwotę z tego tytułu uzyskaną przekazuje na rozszerzenie pitstopu dla nowych graczy w teamie.

Dziękuje Allcon :hi: a Ty nie grasz z nami?

Opublikowano
  • Autor

Gard - 402zł leci na Twoje konto z mojej strony :)

ps. Jeśli mogę Was prosić to głosujcie na moją stronę w toplistach widocznych na samym dole strony (każde klikniecie będzie podnosiło moją pozycję a co za tym idzie gra zrobi się bardziej popularne i będzie więcej chętnych do rywalizacji :) )

Opublikowano

Mi napisali że zarobiłem 4 dychy :cool1:

Opublikowano

zmienił już ktoś to czerwone padło ? wściekłe seyyyczento :kox:

jako 5 auto jest Peugeot 205 GTI

Opublikowano

Ja na razie pracuje na paliwo.. :naughty:

Opublikowano

Ok, wyciągnęliśmy z ykk już 7 tysi. Zaraz rozszerzamy pit stop, ciekawe tylko o ile miejsc.

Allcon - z mojej strony Twoja gra ma pełne poparcie, kliknąłem!

Opublikowano

Jako szóste auto jest VW Polo G40 :)

Opublikowano

Informuje, że udało się rozszerzyć ilość miejsc w teamie o kolejne 2. Wysłałem 4 zaproszenia, proszę o akceptację. Zbieramy na kolejny poziom pit stopu, aby móc zaprosić więcej osób - kwota to 64 000 PLN :confused4:

Dziękuję za udzieloną pomoc (klikanie w link) wszystkim osobom z forum Audi oraz moim koleżankom :wink4:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie znam nicków wszystkich graczy, więc upominajcie się o zaproszenia wysyłając mi pw. Wysłanych zostało 6 zaproszeń, proszę o akceptację.

Opublikowano

czy zawsze trzeba czekać na wyścig :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze chyba :)

Opublikowano

k**wa-z pracy do pracy... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.