Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Allcon

musisz coś poprawić z tym Pit Stopem bo to nie idzie się rozwijać jako Team przesadziłeś z tymi opłatami :tongue4: Da się coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zarabiacie kase ?

bo ja ciagle się scigam w dragu na zaczepkę cienkaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek linkami z pozyczki no i wyscigami i pojedynkami.

Niektorzy sa hardkorowi i chca komus dac zarobic i wysylaja smsy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy sa hardkorowi i chca komus dac zarobic i wysylaja smsy.. :naughty:

cfaniaki :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opłat w pit stopie to przelicza je system w zależności od lv i ilości członków i na ten aspekt ja niestety nie mam wpływu. Musiałbym zmieniać kod i algorytm przeliczania a to mogłoby spowodować problemy u innych graczy. Mogłem to zmieniać zanim gra wystartowała ale teraz przeważnie każda ingerencja w kod kończy się problemami :confused4: Min. dlatego tyle czasu trwa usunięcie błędów w dziale "giełda" -naprawiamy jedno a sypie się coś innego. To jest jak reakcja łańcuchowa, którą ciężko zatrzymać... A co do smsów to prowizja z nich (śmieszna zresztą) nie idzie komuś do kieszeni (choć może powinna bo stworzenie gry pochłonęło ponad 2 m-ce mojego czasu + koszty związane z serwerem, domeną, obsługą skryptów itp, więc mógłbym powiedzieć, że coś mi się za to należy...) a będzie przeznaczona na lepszy serwer bo ten, który jest teraz może długo nie pociągnąć biorąc pod uwagę jak szybko gra staje się popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się ścigac cienkaczem z takimi danymi:

Poziom: 5

Respekt: 32.50

Doświadczenie: 15.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez grippen i dojechałeś do mety jako pierwszy. Zyskałeś 10% kasy, którą twój przeciwnik miał przy sobie w trakcie trwania wyścigu. :evil: :evil:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:00_________________________________________________Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty

A czy jest sens kupowac co jakis czas te umiejętnosci kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przynajmniej więcej kasy zarobisz na pracy a czy w wysigach coś daje to mam wątpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty

A czy jest sens kupowac co jakis czas te umiejętnosci kierowcy ?

Na tym wlasnie gra polega[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:08_________________________________________________

Jest przynajmniej więcej kasy zarobisz na pracy a czy w wysigach coś daje to mam wątpliwosci

Daje bo mnie kolesie cieniasem objezdzaja ale z troche wyzszym levem :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________Zostałeś wyzwany na pojedynek przez suhy i dojechałeś do mety jako pierwszy. Zyskałeś 10% kasy, którą twój przeciwnik miał przy sobie w trakcie trwania wyścigu.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________Tylko do jakich umiejetnosci najlepiej dodawac ???[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:10_________________________________________________Bo chyba nie ma to przelozenia na rzeczywistosc, czyli ze np. do draga przyspieszenie itp... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lv kierowcy to suma wszystkich zdolności podzielona na 12 i liczy się ogólny lv kierowcy, nie ma znaczenia czy do dragów będziesz podbijał sobie tylko zdolność przyspieszania czy hamowania. W początkowych wyścigach większą rolę grają osiągi samochodu, w późniejszych lv nabiera większego znaczenia. pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...