Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczynam

Opublikowano

taka mała uwaga do autora:

fajnie by było widzieć co już się kupiło w warsztacie, bo czasem można kupić coś 2 razy to samo

ja miałem komunikat że taką cześć już mam... bo przez przypadek klikłem...

Opublikowano
  • Autor

taka mała uwaga do autora:

fajnie by było widzieć co już się kupiło w warsztacie, bo czasem można kupić coś 2 razy to samo

Nie można :) Jak będziesz chciał kupić cześć, którą już masz w aucie to system wygeneruje komunikat, że masz już taką i nie pozwoli kupić jej drugi raz :)

Opublikowano

Chyba spompuje z komóry bo żeby zarobic na cieniasa muszę jebac w Spa jak dziki osioł :decayed:

Do autora gry..proponuje lepiej płatne zawody..np. alfons..i wypożyczac kobiety pracujące na te wszystkie ściganki po polach :naughty:

Opublikowano

a czy nie dałoby się przy rankingu dodac jakiegoś znaczka z jakim userem można się ścigać ( w pojedynku)

chyba że coś takiego jest to prosze o instrukcję gdzie.

bo klikanie po koleii juz mi sie nudzi

Opublikowano

podpis se zrobiłem fajny :cool1:

Opublikowano

a czy nie dałoby się przy rankingu dodac jakiegoś znaczka z jakim userem można się ścigać ( w pojedynku)

chyba że coś takiego jest to prosze o instrukcję gdzie.

bo klikanie po koleii juz mi sie nudzi

co racja to racja, czasami parę ładnych minut trzeba klikać...

Opublikowano

Kliknie kto w mój podpis? :decayed:

Grazny , oszuście :naughty: kliknąłem Ci :naughty:

Opublikowano

Kliknie kto w mój podpis? :decayed:

Grazny , oszuście :naughty: kliknąłem Ci :naughty:

oddałbym ale można raz dziennie... :wallbash:

Opublikowano

Kliknie kto w mój podpis? :decayed:

Grazny , oszuście :naughty: kliknąłem Ci :naughty:

podrzuć linka... to coś :gwizdanie: tam klikniemy

Opublikowano

Kliknie kto w mój podpis? :decayed:

Niech strace :decayed:

Opublikowano

Kliknie kto w mój podpis? :decayed:

Grazny , oszuście :naughty: kliknąłem Ci :naughty:

podrzuć linka... to coś :gwizdanie: tam klikniemy

to poprosze w mój link, mam w podpisie :)

Opublikowano

[br /]

*POMOCY*

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br /]

*POMOCY*

:polew: :polew: :polew:

j**any :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br /]

*POMOCY*

:polew: :polew: :polew:

Jak to tak zrobic , żeby tak się zrobiło ? :decayed:

Opublikowano

[br /]

*GORĄCE LASKI *

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to poprosze w mój link, mam w podpisie :)

chyba się udało?[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 00:12_________________________________________________

jesteś następny w kolejce, jakoś nie mogłem Kasi odmówić :gwizdanie:

Opublikowano

ja już dzisiaj nie mogę ... kurcze to chyba tylko raz dziennie można :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.