Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

216000

Opublikowano

to mże by tak sms wysłać pożyczka :polew::kox:

Opublikowano

no wasnie:D

Opublikowano

Allcon

musisz coś poprawić z tym Pit Stopem bo to nie idzie się rozwijać jako Team przesadziłeś z tymi opłatami :tongue4: Da się coś z tym zrobić ?

Opublikowano

szefa teamu prosze na pw ... kaska bedzie w godzinke nie cala:D

Opublikowano

Jak zarabiacie kase ?

bo ja ciagle się scigam w dragu na zaczepkę cienkaczem...

Opublikowano

Poziek linkami z pozyczki no i wyscigami i pojedynkami.

Niektorzy sa hardkorowi i chca komus dac zarobic i wysylaja smsy.. :naughty:

Opublikowano

Niektorzy sa hardkorowi i chca komus dac zarobic i wysylaja smsy.. :naughty:

cfaniaki :polew: :polew:

Opublikowano

ykk a ile już osób podwiozłeś ? :D

Opublikowano

a z 40 :naughty:

Opublikowano

ja prawie 300 :polew:

Opublikowano

Mam maly autobus.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co do opłat w pit stopie to przelicza je system w zależności od lv i ilości członków i na ten aspekt ja niestety nie mam wpływu. Musiałbym zmieniać kod i algorytm przeliczania a to mogłoby spowodować problemy u innych graczy. Mogłem to zmieniać zanim gra wystartowała ale teraz przeważnie każda ingerencja w kod kończy się problemami :confused4: Min. dlatego tyle czasu trwa usunięcie błędów w dziale "giełda" -naprawiamy jedno a sypie się coś innego. To jest jak reakcja łańcuchowa, którą ciężko zatrzymać... A co do smsów to prowizja z nich (śmieszna zresztą) nie idzie komuś do kieszeni (choć może powinna bo stworzenie gry pochłonęło ponad 2 m-ce mojego czasu + koszty związane z serwerem, domeną, obsługą skryptów itp, więc mógłbym powiedzieć, że coś mi się za to należy...) a będzie przeznaczona na lepszy serwer bo ten, który jest teraz może długo nie pociągnąć biorąc pod uwagę jak szybko gra staje się popularna.

Opublikowano

Gdzie się ścigac cienkaczem z takimi danymi:

Poziom: 5

Respekt: 32.50

Doświadczenie: 15.25

Opublikowano

Zostałeś wyzwany na pojedynek przez grippen i dojechałeś do mety jako pierwszy. Zyskałeś 10% kasy, którą twój przeciwnik miał przy sobie w trakcie trwania wyścigu. :evil: :evil:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:00_________________________________________________Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty:

Opublikowano

Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty

A czy jest sens kupowac co jakis czas te umiejętnosci kierowcy ?

Opublikowano

Jest przynajmniej więcej kasy zarobisz na pracy a czy w wysigach coś daje to mam wątpliwosci

Opublikowano

Poziek spróbuj o puchar dziekana bo dalej nie masz co :naughty

A czy jest sens kupowac co jakis czas te umiejętnosci kierowcy ?

Na tym wlasnie gra polega[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:08_________________________________________________

Jest przynajmniej więcej kasy zarobisz na pracy a czy w wysigach coś daje to mam wątpliwosci

Daje bo mnie kolesie cieniasem objezdzaja ale z troche wyzszym levem :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________Zostałeś wyzwany na pojedynek przez suhy i dojechałeś do mety jako pierwszy. Zyskałeś 10% kasy, którą twój przeciwnik miał przy sobie w trakcie trwania wyścigu.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________Tylko do jakich umiejetnosci najlepiej dodawac ???[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:10_________________________________________________Bo chyba nie ma to przelozenia na rzeczywistosc, czyli ze np. do draga przyspieszenie itp... ???

Opublikowano
  • Autor

Lv kierowcy to suma wszystkich zdolności podzielona na 12 i liczy się ogólny lv kierowcy, nie ma znaczenia czy do dragów będziesz podbijał sobie tylko zdolność przyspieszania czy hamowania. W początkowych wyścigach większą rolę grają osiągi samochodu, w późniejszych lv nabiera większego znaczenia. pozdr :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.