Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , działa mój link w podpisie? :mysli:

możecie sprawdzić? :przebiegly:

Dziala :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu że jak ktoś jest w pracy to go ktoś inny może wyzwać na pojedynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu że jak ktoś jest w pracy to go ktoś inny może wyzwać na pojedynek

pisałem już własnie że bzdura...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 22:22_________________________________________________

jak odzyskać hasło ;(

format daje się we znaki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa poszło 718zl

dzięki kolego :notworthy:

Panowie , kliknijcie bo przegrałem i nie dość że nie mam fury to jeszcze mnie na nią nie stać... mam 2500 :decayed:

do pracy na wagony Ci Trzeniek pozostalo....chyba,ze Madas na procent pozyczy... :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu ja Ci załatwie tą kasę a może i troche więcej sprawdź ile masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu zapomoga-940zł :)

Małe ogłoszenia parafialne - mam dwie wiadomości. Jak to zwykle bywa jest dobra i zła. Zła to jak się pewnie domyślacie nadal jest stolec z giełdą. Niby już dziś testowałem i działała ale jak utworzyłem nowe konto i chciałem kupić wóz na giełdzie to znów robi się kicha. Nie wiem dlaczego baza danych współpracuje z użytkownikami, którzy na daną chwilę są zarejestrowani a jak przychodzi ktoś nowy to znów się sypie... Powoli zaczyna mi brakować na to sił i jak się zdenerwuję to napiszę całą giełdę od nowa... A teraz dobra wiadomość a w zasadzie nawet dwie. Pierwsza: mimo szyfrowania danych w bazie udało mi się wprowadzić konsolę do odzyskiwania hasła więc jeśli ktoś z Was zgubił/zapomniał hasło to proszę pisać to będziemy działać (na stronie konsoli odzyskiwania hasła nie wprowadzam bo system tego i tak sam nie zrobi- muszę to robić ręcznie więc pojawi się tylko o tym wzmianka na stronie głównej lub w zakładce kontakt). Druga: dzięki min. waszym głosom jesteśmy już na drugim! miejscu w topliście na mmorpg.og.pl i w pierwszej 20-stce na topliście mmorpg.toplista.pl :) Dziękuję za wsparcie i proszę klikać dalej bo w top 50 gier internetowych jesteśmy dopiero na 79 miesjcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria: MMO via www

Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj.

URL: http://www.xracer.pl

A gdzie te piękne kobiety ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze sami swoi mnie przez nockę objeżdżali ;(

A myslisz ze mnie nie... :mysli: prawda grippen.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria: MMO via www

Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj.

URL: http://www.xracer.pl

A gdzie te piękne kobiety ???

Pandzior co tu dużo szukać? Przecież gra z nami np koleżanka Katarzyna :) Nie znam osobiście ale nie wątpię, że je reprezentuje :) Poza tym to nie jedyna kobieta w stawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze mnie nie... :mysli: prawda grippen....

:embarrassed:

nie martw się ja chce najwięcej uściułać abyśmy mogli kogoś przyjąć doteamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bez urazy ale jadą mnie koledzy z A4-klub jak chcą więc ja też sobie polatam... bo do tej pory się wstrzymywałem :cool1:

przynajmniej dopóki nie jestem w teamie :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 10:33_________________________________________________choć jakby się zastanowić to lepiej żeby ziomki mnie objeżdżali niż inni... przynajmniej staty lecą nam a nie innym... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...