Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , działa mój link w podpisie? :mysli:

możecie sprawdzić? :przebiegly:

Opublikowano

Witam , działa mój link w podpisie? :mysli:

możecie sprawdzić? :przebiegly:

Dziala :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Działa poszło 718zl

dzięki kolego :notworthy:

Panowie , kliknijcie bo przegrałem i nie dość że nie mam fury to jeszcze mnie na nią nie stać... mam 2500 :decayed:

Opublikowano

chciałbym pomóc ale dziś znowu klikałem i pupa... ;(

Opublikowano

pomoge po północy

Opublikowano

bez sensu że jak ktoś jest w pracy to go ktoś inny może wyzwać na pojedynek

Opublikowano

jak odzyskać hasło ;(

Opublikowano

bez sensu że jak ktoś jest w pracy to go ktoś inny może wyzwać na pojedynek

pisałem już własnie że bzdura...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 22:22_________________________________________________

jak odzyskać hasło ;(

format daje się we znaki :>

Opublikowano

Działa poszło 718zl

dzięki kolego :notworthy:

Panowie , kliknijcie bo przegrałem i nie dość że nie mam fury to jeszcze mnie na nią nie stać... mam 2500 :decayed:

do pracy na wagony Ci Trzeniek pozostalo....chyba,ze Madas na procent pozyczy... :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

format daje się we znaki :>

:tongue4:

Opublikowano

Trzeniu ja Ci załatwie tą kasę a może i troche więcej sprawdź ile masz teraz.

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu zapomoga-940zł :)

Małe ogłoszenia parafialne - mam dwie wiadomości. Jak to zwykle bywa jest dobra i zła. Zła to jak się pewnie domyślacie nadal jest stolec z giełdą. Niby już dziś testowałem i działała ale jak utworzyłem nowe konto i chciałem kupić wóz na giełdzie to znów robi się kicha. Nie wiem dlaczego baza danych współpracuje z użytkownikami, którzy na daną chwilę są zarejestrowani a jak przychodzi ktoś nowy to znów się sypie... Powoli zaczyna mi brakować na to sił i jak się zdenerwuję to napiszę całą giełdę od nowa... A teraz dobra wiadomość a w zasadzie nawet dwie. Pierwsza: mimo szyfrowania danych w bazie udało mi się wprowadzić konsolę do odzyskiwania hasła więc jeśli ktoś z Was zgubił/zapomniał hasło to proszę pisać to będziemy działać (na stronie konsoli odzyskiwania hasła nie wprowadzam bo system tego i tak sam nie zrobi- muszę to robić ręcznie więc pojawi się tylko o tym wzmianka na stronie głównej lub w zakładce kontakt). Druga: dzięki min. waszym głosom jesteśmy już na drugim! miejscu w topliście na mmorpg.og.pl i w pierwszej 20-stce na topliście mmorpg.toplista.pl :) Dziękuję za wsparcie i proszę klikać dalej bo w top 50 gier internetowych jesteśmy dopiero na 79 miesjcu :decayed:

Opublikowano

Kategoria: MMO via www

Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj.

URL: http://www.xracer.pl

A gdzie te piękne kobiety ???

Opublikowano

kurcze sami swoi mnie przez nockę objeżdżali ;(

Opublikowano

kurcze sami swoi mnie przez nockę objeżdżali ;(

A myslisz ze mnie nie... :mysli: prawda grippen.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kategoria: MMO via www

Xracer.pl to internetowa gra online o tematyce wyścigowej. Tuningowane samochody, mordercze wyścigi i piękne kobiety. To wszystko czeka Cię właśnie tutaj.

URL: http://www.xracer.pl

A gdzie te piękne kobiety ???

Pandzior co tu dużo szukać? Przecież gra z nami np koleżanka Katarzyna :) Nie znam osobiście ale nie wątpię, że je reprezentuje :) Poza tym to nie jedyna kobieta w stawce :)

Opublikowano

A myslisz ze mnie nie... :mysli: prawda grippen....

:embarrassed:

nie martw się ja chce najwięcej uściułać abyśmy mogli kogoś przyjąć doteamu

Opublikowano

I tak jestem najlepszy xD

Opublikowano

Panowie... bez urazy ale jadą mnie koledzy z A4-klub jak chcą więc ja też sobie polatam... bo do tej pory się wstrzymywałem :cool1:

przynajmniej dopóki nie jestem w teamie :wink4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 10:33_________________________________________________choć jakby się zastanowić to lepiej żeby ziomki mnie objeżdżali niż inni... przynajmniej staty lecą nam a nie innym... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.