Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze BrunoNH nie wiedziaem ze to Ty sorka:D

NP juz sie zrewanzowalem :P

Na jakim serwie grales w L2 ?? ja na noobwarsie i jakims ruskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana furmanki :evil:

Fiat 500 Abarth

moc: 136 kM

vMax: 212 km/h

v100: 8 s.

bak: 45 / 45 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do autora tej gry dlaczego mnie wywala z gry od czasu do czasu czyżby błąd czy reset serwera co jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugir pytanie do autora: wywaliłem właśnie 50 000 zeta za średnią turbinę do yarisa sport... przyspieszenie się nie zmieniło i zyskałem 20 koni ?? :kox: :kox:

no wkurw mnie złapał taki, że szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugir pytanie do autora: wywaliłem właśnie 50 000 zeta za średnią turbinę do yarisa sport... przyspieszenie się nie zmieniło i zyskałem 20 koni ?? :kox: :kox:

no wkurw mnie złapał taki, że szok

Bo robiles u V-Techa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam :)

Pytanie do autora tej gry dlaczego mnie wywala z gry od czasu do czasu czyżby błąd czy reset serwera co jakiś czas?

Wylogowanie użytkownika następuje automatycznie jeśli nie jest aktywny przez jakiś czas - z tego co pamiętam to jest 5min. Serwer swoją drogą jest resetowany ale następuje to o 4 w nocy.

I drugir pytanie do autora: wywaliłem właśnie 50 000 zeta za średnią turbinę do yarisa sport... przyspieszenie się nie zmieniło i zyskałem 20 koni ?? :kox: :kox:

no wkurw mnie złapał taki, że szok

Każda modyfikacja daje określone korzyści ale nie zawsze tyczy się to wszystkich osiągów. Niektóre części dodają tylko mocy i vmax (np wspomniana turbina) a niektóre np tylko przyspieszenia (np sprzęgło). Niestety ale system został tak skonfigurowany, że modyfikacje mogą jednorazowo obejmować jedynie 2 czynniki dlatego musiałem to tak porozbijać. A jeśli chodzi o wartości jakie dodaje dana modyfikacja to też musiałem to trochę ograniczyć żeby np z cieniasa nie zrobić 500-konnego potwora bo jak to by wyglądało w późniejszym etapie w porównaniu np do Audi R8? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy nie zrezygnuję z gry. Sposób rozgrywki jest dość prosty, nieskomplikowany. Rozgrywka nie wymaga myślenia i kombinowania. Wystarczy co kilka minut klikać i nabijać pieniądze. Następnie za nie kupuje się samochody i poziomy kierowcy. Brakuje wykorzystania umiejętności gracza. Dodatkowo niezrównoważone są zarobki i koszta . Zresztą to widać po tym ile trzeba uzbierać na zwiększenie pit stopu w porównaniu z zyskiem z wyścigów, czy chociażby ile mamy pieniędzy za wysłanie smsów, a ile za wyścig. Występuje wiele niejasności, chociażby jaką korzyść daje wymiana niektórych elementów samochodu czy poziomy kierowcy. Niejasny też jest sposób przeliczania wyścigów i brak dokładnych informacji o poszczególnych graczach. Przez to ścigamy się w ciemno i wybór przeciwnika jest trochę na chybił trafił. Oczywiście gra ma potencjał i autorowi należy się szacunek za trud włożony w jej napisanie. Niestety ma też trochę niedociągnięć, które pasuje poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dibo :) To moja pierwsza gra, która jest jeszcze bardzo młoda i zdaję sobie sprawę, że można jeszcze wiele zrobić by było ciekawiej ale niestety jest wiele czynników, które ograniczają jej rozwój... Pomysłów jest wiele ale problemem jest przede wszystkim czas, którego ciągle mi ostatnio brakuje... Poza tym jak już pisałem wcześniej wprowadzanie jakichkolwiek zmian w już działający system wiąże się z problemami i ciągłymi testami na innym serwerze, a to też trwa... Obecny wygląd i system gry celowo nie jest jakoś strasznie skomplikowany bo od początku miał służyć łatwej i przyjemnej rozrywce. Prace nadal trwają i poświęcam grze tyle czasu ile mogę ale niestety mimo chęci i starań gra pokroju Gran Turismo czy Colina to z tego na pewno nigdy nie wyjdzie... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam :)

Pytanie do autora tej gry dlaczego mnie wywala z gry od czasu do czasu czyżby błąd czy reset serwera co jakiś czas?

Wylogowanie użytkownika następuje automatycznie jeśli nie jest aktywny przez jakiś czas - z tego co pamiętam to jest 5min. Serwer swoją drogą jest resetowany ale następuje to o 4 w nocy.

I drugir pytanie do autora: wywaliłem właśnie 50 000 zeta za średnią turbinę do yarisa sport... przyspieszenie się nie zmieniło i zyskałem 20 koni ?? :kox: :kox:

no wkurw mnie złapał taki, że szok

Każda modyfikacja daje określone korzyści ale nie zawsze tyczy się to wszystkich osiągów. Niektóre części dodają tylko mocy i vmax (np wspomniana turbina) a niektóre np tylko przyspieszenia (np sprzęgło). Niestety ale system został tak skonfigurowany, że modyfikacje mogą jednorazowo obejmować jedynie 2 czynniki dlatego musiałem to tak porozbijać. A jeśli chodzi o wartości jakie dodaje dana modyfikacja to też musiałem to trochę ograniczyć żeby np z cieniasa nie zrobić 500-konnego potwora bo jak to by wyglądało w późniejszym etapie w porównaniu np do Audi R8? :kox:

A na ktorym jest to r8 albo wogole jakas audica ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale R8 jest chyba na jednym z ostatnich lv a pierwsza A4 jest coś około lv30 jak dobrze myślę. Nie potrafię powiedzieć dokładnie bo w bazie danych każdy wóz jest wprowadzony pod postacią 6 znakowego kodu i trudno mi było zapamiętać jaki kod to jaki wóz biorąc pod uwagę, że zrobiłem ich sto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...