Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

AFN to byłsamochód yhhm :thumbup: :thumbup: raz wahacz zgubił nic wiecej-ale terza przytulmniei ciut szybciej- ale jak patrzena Dudikowe auto to jakbym moją widział- tylko inny kolor felga środek silnik i pare inny pierdół :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zrobimy gonitwe w 3 :naughty: zobaczymy co ten program od Danielka wart :kox:

to Daniel będzie miał mój soft :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 19:24_________________________________________________pewnie baty zbiorę-taki za mnie sprinter :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote author=mARCIN607 link=topic=90195.msg2111624#msg2111624 date=1294943101]

to Daniel będzie miał mój soft :gwizdanie: :gwizdanie:

Zanim kupiłeś 1.8T to ja już program miałem od Daniela :) Ty Marcinek jaką powinieneś mieć serie??[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 19:56_________________________________________________Z tobą Dudi raczej niemam szans mimo to że bena kręci się wyżej ale chętnie porównam się z Marcinem on ma ten plus że ładnie może wystartować bo Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Marcinek jaką powinieneś mieć serie

serie 150 ale niby jest sportec to coś ok 180- ja tam bym się sprawdził z Dudim chociaż po to żeby zobaczyć jak mnie odejdzie i i trochę frajdy będzie. Tylko Dudi wiesz wygrany stawia po zimnym piana na 2 palce :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem Dudi quattra mi się chce ale się zobaczy :wink4:

stożek, drugi cooler puki co leży w garażu a downpipe właśnie się spawa :decayed:

na dniach będe chciał to ogarnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie wzioles budy od Nosba przezucil bys swoje graty i mial bys Quattro , przynajmnie ja tak mysle zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi powiedział jak miała jeszcze drzwi błotniki mache szyby i napendy to bym ją kupił a on ją już wybebeszył strasznie a nie byłem przygotowany na to żeby jeszcze potem ją malować :) gadałem z nim o tym jak auto jeszcze jeździło ale widocznie zapomniało mu się i pogonił ją Nikowi :)

Trzeba mieć wkład paru tysiów wiadomo że część kasy się odzyska po sprzedaży swoich części no ale trudno. Kiedyś sE polifta sprawie z lepszym wyposarzeniem i wtedy nie będę ładował kasy w wygląd tylko w silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zaluje ze jej nie przygarnolem nawet nie musial bym jaj malowac bo mialem ten sam kolor a i tak wszystko bym przezucil od siebie . Ale to juz historia :confused4: cho troche mi to nie pozwala zasnac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zaluje ze jej nie przygarnolem nawet nie musial bym jaj malowac bo mialem ten sam kolor a i tak wszystko bym przezucil od siebie . Ale to juz historia :confused4: cho troche mi to nie pozwala zasnac :naughty:

dudi jesteś kozak bo twoja fascynacja b5 mnie miażdży :kox: i ty jeszcze myślisz o quattro :good:

ukłon z mojej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz nie za bardzo mozna do naszej B5 dolozyc Q .Wiec zostaje kupic drugi z Q i wszystko tam przelozyc :cool1: ale narazie jestem na etepie doboru skrzyni 6 . Mam juz goscia ktury ma ta skrzynie DQS tylko jest zabardzo zarzygana olejem i boje sie najpierw trzeba bedzie ja uszczelnic zanim sie zalozy :confused4: i tu znowu koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-2-6-v6-1995r-i1396125197.html

zostaw skrzynię- szuakj trupa w Q i przekładaj- ja co spokojnie jeżdzę na trasie po smniegu przy wyprzedzaniu mam banana na twarzy jak mnie d*pa nosi jak mnie fantazja poniesie a i spokojnie wychodzi auto z poślizgu. ja Ci mówie pierd...l skrzynię szukaj dawcy :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no marcinek ta z tego linku to się raczej na dawce nie nadaje no że chyba dudi by chciał 4 ślady zostawiać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawiam predzej nad czyms takim

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-C16495296.html

Moje klamoty pakuje do Q a z tej Q do mojej oski i ja mam Q a zona ma oske :kox: Troche pierdzielenia ale jak znajde jakiegos fajnego dawce to pomysle narazie musi zostac ta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawiam predzej nad czyms takim

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-C16495296.html

Moje klamoty pakuje do Q a z tej Q do mojej oski i ja mam Q a zona ma oske :kox: Troche pierdzielenia ale jak znajde jakiegos fajnego dawce to pomysle narazie musi zostac ta :wink4:

Dudi, to może lepiej już poszukać polifciaka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...