Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Moja maszyna ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 Avant, 2.0 TDI QUATTRO, 170 KM z 2007 r.

Co ma ciekawego?

1. wewnętrzny pakiet S-line Sport Plus

2. zewnętrzny pakiet S-line

3. szary metalik

4. pakiet schowek

5. pakiet oświetlenie

6. czujnik deszczu

7. czujnik zmierzchu

8. bi-xenon doświetlające zakręty

9. 6 x airbag

10. system audio - BOSE

11. chromowane relingi

12. skórzana trójramienna sportowa wielofunkcyjna kierownica S-line

13. MMI Nawigacja Plus

14. 2 x elektryczna szyba

15. elektryczne i podgrzewane lusterka

16. podgrzewane fotele sportowe ze wsparciem odcinka lędźwiowego

17. skrzynia manualna 6-biegowa

18. pełny FIS

19. samościemniające lusterko wewnętrzne

20. tempomat

21. dwustrefowy klimatronik

22. podłokietnik x 2

23. funkcja odprowadzenia do domu

24. przyciemnione tylne szyby

25. spojler tylni

26. odłączany hak holowniczy

27. park assist

28. rolety w tylnych drzwiach

29. światła do jazdy dziennej

30. kółka 235/40/18

31. wykończenie wnętrza drewnem

32. ogrzewanie postojowe

33. światła przeciwmgielne

34. zmieniarka CD w schowku

35. sportowe zawieszenie

36. pakiet Biznes Plus

37. pakiet oświetlenie

to mniej więcej tyle :)

e932f40e1bc23ea6m.jpg

6198774f1f01ebeem.jpg

7f66c38859ef859bm.jpg

69e068be30720be7m.jpg

69c603fb63a36fb1m.jpg

c3232cdab3d62b63m.jpg

38d4c36aca155ecem.jpg

fab088e98a9abc16m.jpg

07bbbb258846852am.jpg

ad279bfebf11de9am.jpg

40037673ed1897e1m.jpg

8eef56088658e980m.jpg

Opublikowano

wypierdzielić drewienko i będzie :kox:

ekstra maszina :naughty:

Opublikowano

Już trybią :gwizdanie:

Troszke kiepskie fotki wstawiłes ......... :cool1:

Opublikowano

piękne auto!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :>

Opublikowano

Bardzo ladne auto, quattro, dobry wypas... oby nie sprawial problemow :cool1:

Opublikowano

14. 2 x elektryczna szyba

a z tyłu korby :shocked:?

Opublikowano

Dziwisz sie... nawet RSy maja korby :polew:

Opublikowano

Dziwisz sie... nawet RSy maja korby :polew:

no nie gadaj :shocked:

RS z korbami :polew:

Opublikowano

Ładny wypas, jest prawie wszystko co chciałbym mieć u siebie :kox:. Co zawiera pakiet "Biznes Plus"?

Opublikowano

Co zawiera pakiet "Biznes Plus"?

dmuchaną sekretarkę w schowku :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ładny wypas, jest prawie wszystko co chciałbym mieć u siebie :kox:. Co zawiera pakiet "Biznes Plus"?

Przygotowanie pod telefon komórkowy z obsługą na kierownicy, zintegrowany z MMI.

Opublikowano

bardo ładna B7 - zewnętrznie śliczniutka - wypasik naprawde konkretny - jedynie drewienko mi nie podchodzi - troszke nie pasuje do sportowego zacięcia tej furki :wink4:

Opublikowano

piękna maszyna jeden z ładniejszych kolorów, widać też s-lina, rns-e, bogate wyposażenie i dobry silniczek oby sie bezproblemowo sprawował, gratulacje zakupu

Opublikowano

Piekna autko :)

Tylko te drewienko... :kox:

Opublikowano

Piekna autko :)

Tylko te drewienko... :kox:

z wrodzonego lenistwa..cytuję :)

z tym jasnym drzewem to ktoś pojechał, na maxa :decayed:

tak to bryka :kox:

Opublikowano

ladniusia , silnik , neped , kolork wszystko na plus wiec kto by sie tam przejmowal drewienkiem i korbkami z tylu.

Opublikowano

wszystko fajnie, ale tym drewnem to w kominku napal :)

Opublikowano
  • Autor

To drewno będę traktował jako sportową elegancję :>

Opublikowano

Bardzo ładne autko! Gratki zakupu! Wyposażenie robi wrażenie :rolleyes: tylko przyłączam się do kolegów w sprawie tego drewna :) może jakaś petycja pt: kesio wywal to drewno :polew: a tak na prawdę to co kto lubi. Ja lubię alu, inny carbon, ty drewno. Ważne aby Tobie się podobało.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.