Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie masz normalne ramki :D

:>

Zabieram sie pomalu za elektryczna czesc MODOW

-parctronic przod tyl (zdecydowalem sie na VALEO)

-kamera wsteczna

-monitor w zaglowku

-adaptery TV mulimedia i czekam na DVD

32f939e729f45bd4med.jpg

Opublikowano

Szacuneczek , świetna robota Kolego :good:

Opublikowano

Ale idziesz Grzesiu - w życiu Cię nie dogonię :wink4::good:

Klameczki dotarły - jeszcze raz dzięki :good:

Opublikowano
  • Autor

Poniewaz zmienilem zderzak na S LINE (a brakuje mi grill) ....chyba to jest :mysli:

d17dfc2b6ff80742.jpg

Opublikowano

skoro masz dvd to pewnie bedziesz wiedzial ile musialbym dac za najtanszy zestaw dvd byle sie dalo odtwarzac filmy na rns-e ?

Opublikowano

skoro masz dvd to pewnie bedziesz wiedzial ile musialbym dac za najtanszy zestaw dvd byle sie dalo odtwarzac filmy na rns-e ?

http://www.naviservice.com.pl/produkty5.html :wink4:

Opublikowano

skoro masz dvd to pewnie bedziesz wiedzial ile musialbym dac za najtanszy zestaw dvd byle sie dalo odtwarzac filmy na rns-e ?

http://www.naviservice.com.pl/produkty5.html :wink4:

hmm wydaje mi sie ze na alle jest taniej ale nie wiem cczego szukac zbytnio

navi servis tanio nie ma

Opublikowano

Tyle, że tu masz wszystko w komplecie - montujesz i cieszysz się oglądaniem DVD :naughty:

Opublikowano

Ładne B6 podobają mi się te osłony silnika od 3.0 :good: felgi tylko średnie i masz mój grill który Ci sprzedałem na allegro :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ładne B6 podobają mi się te osłony silnika od 3.0 :good: felgi tylko średnie i masz mój grill który Ci sprzedałem na allegro :tongue4:

...wczesniej mialem od S4 :naughty: tylko zderzak od esy nie mialem i srednio to wygladalo.Teraz jest caly Black S LINE spryski parctronic :wink4:

Opublikowano

za***isty ten kawalek chemical :kox: ja pamietam jeszcze oryginal ale ta wersja :naughty:

Opublikowano

wrclaguna mógłbyś podać nr trych osłon silnika?

Opublikowano
  • Autor

zajrze jutro i odczytam numery......placilem gdzies z 60 PLN chyba za 1 szt. ... i mocowania

a tu THE CHEMICAL BROTHERS ori :>

1999 rok :shocked:

Opublikowano

sprawdż bo to fajny bajer-nie widać silnika :kox:

dzięki z góry

Opublikowano

zajrze jutro i odczytam numery......placilem gdzies z 60 PLN chyba za 1 szt. ... i mocowania

a tu THE CHEMICAL BROTHERS ori :>

1999 rok :shocked:

To były czasy - "...Here We Go!"

Opublikowano

na ktorej stronie jest fotka z oslona silnika ? (nie widze )

Opublikowano

2

Opublikowano

2

dzieki :)

wrclaguna jak znasz cene kompletu tych oslon w kolo silnika to napisz :notworthy:

Opublikowano

2

dzieki :)

wrclaguna jak znasz cene kompletu tych oslon w kolo silnika to napisz :notworthy:

stronę wcześniej - czyli na 5 napisał, że około 60 zł szt :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.