Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

W ETCE wygląda to tak jakby środek można przełożyć - jednak po przyglądnięciu się podłokietnikowi nie bardzo widzę taką możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam podlokietnik przelozyc :mysli:

wrclaguna czy schowek w podlokietniku przez to jest jakis mniejszy..? Zrob jakas fotke srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Grzesiu - na klubowicza kiedy atakujesz? Już się uzbierało ponad 100 postów ;)

a jak to sie robi ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:48_________________________________________________

A sam podlokietnik przelozyc :mysli:

wrclaguna czy schowek w podlokietniku przez to jest jakis mniejszy..? Zrob jakas fotke srodka :)

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Grzesiu - na klubowicza kiedy atakujesz? Już się uzbierało ponad 100 postów ;)

a jak to sie robi ? :mysli:[

Tak to się robi http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz podanko do prezesa - następuje "weryfikacja" i... na następnym zlocie pijemy ;) Należy Ci się przynajmniej za wyłapywanie okazji na allegro i przekazywanie ich forumowiczom :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram :good: kolega tylko mi 2 aukcje juz podsunal z allegro z czego z jednej skorzystalem :evil: - a i pewnie innym osobom tez pomaga :) no i dobrej muzy slucha :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pod wrazeniem srodka :slina: ja zrobie u siebie podobnie - najlepsza jest kiera od audi TT.

grzes1150 ja bym sie nie chwalil ze nastepne auto to bedzie BmW :tongue4: nie na forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okolo roku czasu pojawily sie lusterka doRS4 na ktore kiedys chorowalem :przebiegly:

szkoda ze w komplecie... :kwasny: bo mam lewe

..ani nie moge sprzedac ani kupic :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item761225534_audi_a4_rs4_8e0_lusterko_lewe_i_prawe_komplet.html

ale zato dorwalem wlacznik START ENGINE od RS4 :gwizdanie: bedzie rezanko[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 19:59_________________________________________________zalozony ...START ENGINE RS4

72f9097522089a72med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: no ładnie Panie Kolego-no dobra kluczyk trzeba włożyć,ale czy trzeba przekręcać go do kontrolek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: no ładnie Panie Kolego-no dobra kluczyk trzeba włożyć,ale czy trzeba przekręcać go do kontrolek?

na razie tylko wlozony :przebiegly: czekam na odp. od forumowicza adamoo co i jak ?$%@

mam goscia z ASO co mi to zrobi :> tylko brak czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...