Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie też się zastanawiam czy pomalować czy kupić czarne do siebie. Ty górną malowałeś czy kupiłeś? Nie masz czasami numeru górnej i dolnej obramówki zwykłego zderzaka w kolorze czarnym? :hi:

Opublikowano
  • Autor

grill w masce to orginal caly czarny :> sprobuje poszukac w Etce numery tych czarnych

jakby co tu masz link do wszystko do pakietu S LINE

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Opublikowano

Tak tak ja wiem, ale ta obramówka. Ją można zamówić czarną? Bo u mnie jest chrom

Opublikowano
  • Autor

Dzis turbinka BRD zostala zalozona :> :evil:

984348b8de5ed3b4med.jpg

Poniewaz plecionke mialem popekana zostala wymieniona i przy okazji katalizator usuniety :gwizdanie:

Wydech zrobiny wedlug zalecen kolegi Adamooo :good::notworthy:

Opublikowano

świszczy turbina trochę ?

Opublikowano
  • Autor

w garazu bylo okolo 20 C i :drunk: siedzielismy od 10 rano a skonczylismy o 17

jak wyjechalem to wskazywalo mi - 18 C :>

male wahniecia temperatury :wink4:

turbinka ladnie swiszczy bez kata :cool1:

Opublikowano

ile dałeś za brd :mysli:

też kiedyś wrzucę :naughty:

Opublikowano

Dzis turbinka BRD zostala zalozona :> :evil:

984348b8de5ed3b4med.jpg

Poniewaz plecionke mialem popekana zostala wymieniona i przy okazji katalizator usuniety :gwizdanie:

Wydech zrobiny wedlug zalecen kolegi Adamooo :good::notworthy:

Grzegorz a co ty masz za silnik???115km??? bo to co pokazałeś na fotce to mi wygląda na turbo ala AFN/AJM.....no chyba że się mylę.

Opublikowano

Foteczki :good: Grzegorz jak się sprawują obudowy lusterek? chodzi mi o jakość i czy bardziej są chrom czy wygląd pod alu bo sam się zastanawiam nad inpro... No i kiedy strojnie? :> jestem ciekaw jak to BRD wstaje...

ps dziwnie trochę wygląda dół chrom góra black z przodu... ale i tak lepiej moim zdaniem niż zderzak ms'a.

Opublikowano
  • Autor

obudowy mam juz chyba z 3 lata ( in pro ) i o dziwo nic sie nie dzieje :naughty: , pasuja pod listwy chrom :)

A BRD wstaje wczesno cos , rozne opinie i zdania czytalem :mysli: i mnie troche zaskoczylo

Zostalo pare rzeczy do zrobienia a na koncu strojenie :evil: wyjazd na Mineralna

Niedlugo bede sprzedawal atrape dolna ( chromowa obwodka ) a zostanie zmieniona na czarna :> ( pomalutko powolutko zrobi sie wszystko )

Opublikowano

chodzi mi o jakość i czy bardziej są chrom czy wygląd pod alu bo sam się zastanawiam nad inpro...

co to jest INPRO ?

Opublikowano

chodzi mi o jakość i czy bardziej są chrom czy wygląd pod alu bo sam się zastanawiam nad inpro...

co to jest INPRO ?

Firma produkująca m.in. lampy :hi:

Opublikowano

IN.PRO i może teraz Turdzi znajdziesz u cioci googlówny :decayed:

Grzesiu - pytano mam do Ciebie, bo zakładałeś webasto - jaki jest przybliżony koszt takiego zabiegu w B6. Mówimy oczywiście o gratach allegrowych, a nie ASO.

Opublikowano
  • Autor

tu jest aukcja na obudowy ( nie mylic z nakladkami )

http://moto.allegro.pl/item879288358_lusterka_chrom_in_pro_audi_a3_a4_a6_a8_tuning.html

A jezeli chodzi o webasto koszt okolo 1000 Pln ( w zaleznosci jak trafisz kompletne lub nie ) + -

( szukam caly czas modulu i pilota do sterowania ) :kwasny:

http://moto.allegro.pl/item896190891_webasto_audi_a4_2001_2005.html plus przewody , pompka paliwa ,programator

trzeba pytac u szrociarzy o wiazke elektryczna ... a moze i reszte gratow

Opublikowano

kiedy stroisz turbo? czekam na wyniki :gwizdanie: bo jak ktos na forum pisal ze na samym brd mozna wyciagnac ok 180km a z wtryskami 190 wiec osobiscie uwazam ze nie ma sensu ladowac kasy w wtryski dla 10 ps wiecej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzis strzelilem pare fotek zimowych przed domem :kox::rolleyes:

4155c8ac22247c12med.jpg

a8768d14e9fd3adfmed.jpg

8f5e98c78287474fmed.jpg

a tu zonki auto..... chyba Civic

dbb820325b10e22fmed.jpg

Opublikowano

hehe no nie wiem czy uda Ci się wyjechać przed 17 :)

Opublikowano
  • Autor

ponoc idzie odwilz :cool1::decayed: na pewno bede 17.02 na Mineralnej .... maly szczegol ,ze urwalem oslone od silnika .

Poprostu normalna zima :gwizdanie:

Opublikowano

Ponoć idzie :decayed: Foty :kox: Moje B5 dzisiaj wygląda tak samo, więc po co było przepłacać za B6 ? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.