Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak wyprzedzałeś troche czy jechałeś jak dziadek całą drogę ?

Opublikowano
  • Autor

i jak wyprzedzałeś troche czy jechałeś jak dziadek całą drogę ?

nie moglem sie doczekac :wink4: trasa Warszawa -Radom nikt mi nie podskoczyl :evil:

scigalem sie z Alfa 159 Jtd gostek wymiekl :decayed:

a auto brude ...z trasy

f42816298604db8dm.jpg

aha tu wykresik :przebiegly:

9e589bf0f17ff33dm.jpg

Opublikowano

Grzesiu - jak z 1.9, to szału nie ma :gwizdanie: :polew:

Jak z 2.4 - to musiałeś ładnie cisnąć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu - jak z 1.9, to szału nie ma :gwizdanie: :polew:

Jak z 2.4 - to musiałeś ładnie cisnąć :kox:

silnik u mnie bazowy AVB 74 Kw 101Km :tongue4:

Opublikowano

Grzesiu - jak z 1.9, to szału nie ma :gwizdanie: :polew:

Jak z 2.4 - to musiałeś ładnie cisnąć :kox:

silnik u mnie bazowy AVB 74 Kw 101Km :tongue4:

Ty masz w serii 101 ps? myslalem ze masz awx lub Avf :shocked:

no to wynik za***isty jak na ten silnik prawie 2 x wiecej :shocked:

:oklaski: za mod :good:

Opublikowano

Ja pier**** REWELACJA! Rogal to prawdziwy magik :good:

Opublikowano

jedna z ładniejszych B6 w klubie a tu seria 101 było a teraz Grzesiu nie da się nikomu na trasie. :good: za demona

Opublikowano

No wynik, że qr** mać! :kox: I ta gleba, którą widziałem na własne oczy! :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

piękne to auto :notworthy::good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________

i jak wyprzedzałeś troche czy jechałeś jak dziadek całą drogę ?

nie moglem sie doczekac :wink4: trasa Warszawa -Radom nikt mi nie podskoczyl :evil:

scigalem sie z Alfa 159 Jtd gostek wymiekl :decayed:

jutro jestem w Rzeszowie gdybyś chciał się ścignąć z Alfą Romeo 159 2.2JTS :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

silnik u mnie bazowy AVB 74 Kw 101Km :tongue4:

coś tak czułem że ty nie masz awx/avf jak pokazywałeś turbo przy wymianie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No wynik, że q***wa mać! :kox: I ta gleba, którą widziałem na własne oczy! :shocked: :shocked: :shocked:

gleba gleba.... a spalanie widziles jakie mialem na trasie :decayed:

piękne to auto :notworthy::good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________

i jak wyprzedzałeś troche czy jechałeś jak dziadek całą drogę ?

nie moglem sie doczekac :wink4: trasa Warszawa -Radom nikt mi nie podskoczyl :evil:

scigalem sie z Alfa 159 Jtd gostek wymiekl :decayed:

jutro jestem w Rzeszowie gdybyś chciał się ścignąć z Alfą Romeo 159 2.2JTS :naughty: :naughty: :naughty:

wpadaj na kawe :wink4:

Opublikowano

gleba, którą widziałem na własne oczy! :shocked: :shocked: :shocked:

gleba gleba.... a spalanie widziles jakie mialem na trasie :decayed

jaka masz glebe :mysli: poka spalanie :naughty:

Opublikowano

no z Piotrkiem98igo tez sie mówilismy ze lajtowy setup na tych gratach :hi:

Opublikowano
  • Autor

gleba normalna - 40mm :) a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed:

no z Piotrkiem98igo tez sie mówilismy ze lajtowy setup na tych gratach :hi:

po drugim pomiarze Rogal rzucil haslo " robimy 200 kuni "

wydaje mi sie ze jest bezpiecznie i bez szalenstw :wink4:

Opublikowano

a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed

nie wstydź się :wink4:

Opublikowano

a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed

nie wstydź się :wink4:

4,2! :shocked: :shocked:
Opublikowano

a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed

nie wstydź się :wink4:

4,2! :shocked: :shocked:

jak kurw@?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

w sumie ja 3.3 zrobiłem na tempomacie 70 i 5 bieg przez 10 km po wioskach :gwizdanie:

Opublikowano

a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed

nie wstydź się :wink4:

4,2! :shocked: :shocked:

jak kurw@?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

w sumie ja 3.3 zrobiłem na tempomacie 70 i 5 bieg przez 10 km po wioskach :gwizdanie:

Tam była trochę większa prędkość - jeśli dobrze pamiętam to 140km/h... :gwizdanie:
Opublikowano

ta chyba metr za tirem :tongue4:

no to szacun dla c*p majstera za program :kox::blink::evil:

Opublikowano

a spalanie spytaj akjam bo widzial na wlasne oczy :decayed

nie wstydź się :wink4:

4,2! :shocked: :shocked:

jak kurw@?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

w sumie ja 3.3 zrobiłem na tempomacie 70 i 5 bieg przez 10 km po wioskach :gwizdanie:

Tam była trochę większa prędkość - jeśli dobrze pamiętam to 140km/h... :gwizdanie:

A jaki duży żagiel ? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.