Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

a tak laguna z tego co widzialem solar nie mial odsuwanej czesci podsufitki byla ona na stale z dachem!

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakonczylismy zakladac i podlaczac uklad cisnienia opon oraz sterownie pamieci foteli i lusterek :wink4:

LjgFi.jpg

3uLeS.jpg

t8aq0.jpg

3v1HS.jpg

t8wSi.jpg

mala sesyjna zdjeciowa tyle zdazylem zrobic bo bateria padla w aparacie :kwasny: .

Instalacja wewnetrzna kiedys kupiona bardzo pomogla ( piny wtyczki) kazdy wie ile te pierdolki kosztuja co nie Bartek :wink4:

Jeszcze pozostaje zalozenie czujnikow na felgach :)

Apropo solardachu czekam na czesci wszystko musi isc z Niemiec .Temat do rozgryzienia gdzies w maju .

Wczesniej mysle nad zrobieniem calej tapicerki podsufitki w alcantarze . Mam tu takie probniki , ktore sa dostepne u nas .

Jaki kolorek wybrac :mysli:

Szwagier zajmuje sie tapicerka meblowa i 1 mb. moze mi zalatwic za 22 Pln i obkleic . Co sadzicie o tym pomysle :cool1:

LmIFJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna jesli mam juz ori szyberdach to co jeszcze musze zalozyc oprocz samego szkla zeby to banglalo?

No i jaka funkcje pelni taki solar w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna jesli mam juz ori szyberdach to co jeszcze musze zalozyc oprocz samego szkla zeby to banglalo?

No i jaka funkcje pelni taki solar w aucie?

dzisiaj ogladnelismy schematy z tym nie bedzie problem :wink4: tylko to ciecie :thumbdown: jutro jak mi sie uda podjade do znajomego kolegi ...znajomego i pewnie cos podpowie .

Miron78 opisal zasade dzialania solardachu ( zwlaszcza jak ktos ma czarny wzglednie ciemny kolor auta ) idelne rozwiazanie na gorace i upalne dni.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_szyberadach_solar_czy_ktos_robil-t126932.0.html

to ja bym został przy czarnej :P

tzn . alcantarze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na A3-clubie widziałem jak ktoś obszył podsufitkę alcantarą i źle naciągnęli... generalnie nie wyglądało fajnie... postaram się poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na A3-clubie widziałem jak ktoś obszył podsufitkę alcantarą i źle naciągnęli... generalnie nie wyglądało fajnie... postaram się poszukać

u nas ma chyba Somes i fajnie wygląda moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie udało mi się znaleźć :/ zawsze możesz spróbować, przecież to Twoje auto i Tobie ma się podobać - ja i tak zostałbym przy czarnej bo moim zdaniem jest świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze czarna to kox ale moge miec w zapasie druga :wink4: mi sie podoba czerwona alcantara :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze czarna to kox ale moge miec w zapasie druga :wink4: mi sie podoba czerwona alcantara :evil::polew:

"...I-gdy-bym-u-padł-na-ko-la-na...".

Ja już wymiękam przy Twoich pomysłach... Jeszcześ solara nie zapiął a tu już się alcantara kroi...

Instalacja wewnetrzna kiedys kupiona bardzo pomogla ( piny wtyczki) kazdy wie ile te pierdolki kosztuja co nie Bartek :wink4:

Ja vohl :good:

Wracając do podsufity - OK, ale musi być naprawdę porządnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze czarna to kox ale moge miec w zapasie druga :wink4: mi sie podoba czerwona alcantara :evil::polew:

"...I-gdy-bym-u-padł-na-ko-la-na...".

Ja już wymiękam przy Twoich pomysłach... Jeszcześ solara nie zapiął a tu już się alcantara kroi...

Instalacja wewnetrzna kiedys kupiona bardzo pomogla ( piny wtyczki) kazdy wie ile te pierdolki kosztuja co nie Bartek :wink4:

Ja vohl :good:

Wracając do podsufity - OK, ale musi być naprawdę porządnie zrobione.

Sam Batrek wiesz ile to czasu schodzi :cool1: pomysl ,zakup czesci , rezanie do poznych godzin wieczornych :evil:

Mysle ze jak zostanie zrobione profi to bedzie kox trzeba eksperymentowac :evil:

ostatnio na spocie Rezszowskim mielismy grilla :decayed:

Nasz VIP Slaweq pstryknal mi mini sesyjke swoim za***istym sprzetem oto probka :good:

5u1iS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze czarna to kox ale moge miec w zapasie druga :wink4: mi sie podoba czerwona alcantara :evil::polew:

"...I-gdy-bym-u-padł-na-ko-la-na...".

Ja już wymiękam przy Twoich pomysłach... Jeszcześ solara nie zapiął a tu już się alcantara kroi...

Instalacja wewnetrzna kiedys kupiona bardzo pomogla ( piny wtyczki) kazdy wie ile te pierdolki kosztuja co nie Bartek :wink4:

Ja vohl :good:

Wracając do podsufity - OK, ale musi być naprawdę porządnie zrobione.

Sam Batrek wiesz ile to czasu schodzi :cool1: pomysl ,zakup czesci , rezanie do poznych godzin wieczornych :evil:

Mysle ze jak zostanie zrobione profi to bedzie kox trzeba eksperymentowac :evil:

ostatnio na spocie Rezszowskim mielismy grilla :decayed:

Nasz VIP Slaweq pstryknal mi mini sesyjke swoim za***istym sprzetem oto probka :good:

5u1iS.jpg

wrzucaj całą sesję :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu chyba przestanę wchodzić szkoda zdrowia :kox: :kox: :kox:

zaje....... całkiem :evil: seryjne A4(PIĘKNE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...