Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedna fotka z dzisiejszej sesji :wink4:

dsc1984.jpg

Ta w moim odczuciu z deka słaba. Furka zgubiła się na tej focie :confused4:

Auto czarne zawsze będzie się gubiło na zdjęciach robionych w nocy :) No chyba, że bedzie bardzo dobre światło to wtedy :good:

Opublikowano

No to chyba mamy fotki do nowego kalendarza na 2011 :wink4:

Opublikowano

Jedna fotka z dzisiejszej sesji :wink4:

dsc1984.jpg

Ta w moim odczuciu z deka słaba. Furka zgubiła się na tej focie :confused4:

Auto czarne zawsze będzie się gubiło na zdjęciach robionych w nocy :) No chyba, że bedzie bardzo dobre światło to wtedy :good:

No jasne. Na bank kwestia oświetlenia.

Teraz wyszło jakbyś robił foty fajnej zadrzewionej alejki, i Audi Ci w kadr wjechało :decayed:

Jakby było ładnie doświetlone byłoby super :)

Opublikowano

Mi się tam podoba, ale nie znam się za bardzo na fotografi :decayed:

Opublikowano

super foty - 4 i 5 jakoś najbardziej oddają autko :wink4:

Opublikowano

Grzesiu to chyba wystartujesz w konkursie na zdjęcie do kalendarza?

Opublikowano

Fajne 2 i 5. Jedynka byłaby super, gdyby całe Audi zmieściło się na tym białym filarze :decayed:

Opublikowano
:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:Grzesiu jest Pięknie
Opublikowano
  • Autor

dziekuje wszystkim za opinie ( a zwlaszcza Slawkowi za poswiecenie czasu ) :kox::good:

fotki fotkami ale trzeba dzialac dalej :)

doszlo juz pare pinow , wtyczek itp. z niemcowni .

Moge przystapic do montazu , moze w sobote :cool1:systemu samopoziomującego do Bi xenonu

Pewnie duzo osob na forum ma zalozone bi xenony bez tegoz ukladu :przebiegly:

Mam juz spisane wszystkie czesci :> a mysle ze Bart-S numer 1 rezacz obecnie na forum pomoze w tutorialu :wink4: ( schemacik )

img5511v.jpg

Opublikowano

Co za maniak o boże! hehe teraz to chyba tym autem do końca życia będziesz jeździł?:P

Opublikowano

Znając życie, to pójdzie w świat w przyszłym roku :naughty: Grzesiu - robisz dobrą robotę :good: ja już powoli zaczynam się gubić, czy to jeszcze A4 :decayed:

Opublikowano

Skąd dorwałeś tarcze od RS4?? Ori?

Opublikowano
  • Autor

Skąd dorwałeś tarcze od RS4?? Ori?

tarcze mam przod 321 mm :> kiedys mialem od RS4 ( nowe ) to sprzedalem :gwizdanie:

Znając życie, to pójdzie w świat w przyszłym roku :naughty: Grzesiu - robisz dobrą robotę :good: ja już powoli zaczynam się gubić, czy to jeszcze A4 :decayed:

caly czas A4 :wink4: takie powinny wychodzic w serii :decayed:

nareszcie dzis dorwalem tylne tapicerki z roletkami :dance:

Opublikowano

Skąd dorwałeś tarcze od RS4?? Ori?

tarcze mam przod 321 mm :> kiedys mialem od RS4 ( nowe ) to sprzedalem :gwizdanie:

Sorry, źle się wyraziłem, chodziło mi o zegary RS4 które leżą sobie na stole po prawej stronie. :)

Opublikowano

Mam juz spisane wszystkie czesci :> a mysle ze Bart-S numer 1 rezacz obecnie na forum pomoze w tutorialu :wink4: ( schemacik )

Nie ma problemu Grzesiu - dziś już nie dam rady ale jutro postaram się ogarnąć ten temat :good:

BTW - ja już nie jestem No.1, solar dach i poziom do xenów zrzuciły mnie ze stołka ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.