Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to git, jeszcze tylko spryski potrzebuje i połączenia :tongue4: Jakby ktoś coś widział to dać znać :hi:. :)

Opublikowano

Czesc Grzegorz :) Skrzynke PW masz zapelniona :)

mam taka mala prosbe :) mozesz mi sprawdzic nr czesci kratki w zderzak tak jak Ci pokazywalem ze mam lewą strone z dziura a chcialbym miec zaslepioną pełną tak jak mialem w zwyklym zderzaku, zderzak z s4 2006r ale kratki ze zderzaka s-line sa chyba takie same :) troche mnie ta dziura denerwuje i podmienilbym :)http://www.itcserwis.neostrada.pl/kratka.jpg

Jak tam sprawa wyglada z czasem tego mechanika z Sikorskiego, bo wtedy co sie umawialismy wyczytalem ze ma chorobowe a cos by z tymi poduszkami pokombinował :) ?

pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

W Etce znalazlem cos takiego jak kapa 8E0 807 151 A :cool1: ale upewnij sie w ASO

Pytaj o Pawla w serwisie na czesciah jedyny kumaty gosc S LINE S4 :decayed:

mechanior w przyszlym tygodniu druga zmiane ma :kwasny: teraz jest na szkoleniu w Poznaniu :confused4:

U ciebie trzeba przelozyc ten czujnik od pasow tak mi podpowiedzial :)

Opublikowano

A w b6 powinny być odkryte czy zakryte kratki w s linie? Z lewej chyba odkryta po IC a z prawej?

Opublikowano

piękna maszyna :hi:

Opublikowano

Grzesiu teraz autko wyglada całkiem inaczej jak w chwili pojawienia się na forum- inne auto

Opublikowano
  • Autor

A w b6 powinny być odkryte czy zakryte kratki w s linie? Z lewej chyba odkryta po IC a z prawej?

wszystko w zaleznosci od rodzaju silnika jaki jest :cool1: ( ja mam zakryte lewa i prawa :decayed: )

8E0 807 682 C kratka wlotu powietrza prawa ( odkryta )

8E0 807 681 C kratka wlotu powietrza lewa ( odkryta )

8E0 807 682 D kratka wloyu powietrza prawa (zakryta )

8E0 807 681 D kratka wlotu powierza lewa ( zakryta )

Wczoraj zaczalem cos dlubac przy czujnikach samopoziomojacych pod xenon ( pare fotek ) moze jakis DIY bedzie :)

img5576z.jpg

img5579w.jpg

img5581g.jpg

img5587c.jpg

img5600.jpg

img5603v.jpg

img5599k.jpg

img5602e.jpg

img5511v.jpg

Jak juz bedzie samopoziom tu podlaczymy dodatkoway zbiorniczek jak w ORI pod spryski :>

img5575f.jpg

img5572ev.jpg

Opublikowano

No nareszcie kuźwa :decayed:

Opublikowano

laguna możesz wrzucić aktualne zdjęcie komory silnika??

Opublikowano
  • Autor

laguna możesz wrzucić aktualne zdjęcie komory silnika??

:mysli: zadnych cudow nie ma :cool1:

c45a9b9cad317ed6med.jpg

Opublikowano

kolejny mod dla ciebie:

5HDXS.jpg

nCKV9.jpg

:naughty:

Opublikowano

co tam korek-Grzesiu bierz się za silnik :polew: :polew:

Opublikowano

Czy moze ktos mi powiedziec do czego sluzy ten przycisk :mysli:

j5O0r.jpg

To pewnie zamiast OFF

Opublikowano

ja mam ten sam przycisk w A3.. nie wiem co oznacza musiałbym przeszukać instrukcję PL na kompie, u mnie jeśli chce się wyłączyć to trzeba minusem do zera zjechać.. (od regulacji mocy nawiewu)

Opublikowano
  • Autor

kolejny mod dla ciebie:

5HDXS.jpg

nCKV9.jpg

:naughty:

u mnie juz taki jest korek :gwizdanie:

j8s80.jpg

ja mam ten sam przycisk w A3.. nie wiem co oznacza musiałbym przeszukać instrukcję PL na kompie, u mnie jeśli chce się wyłączyć to trzeba minusem do zera zjechać.. (od regulacji mocy nawiewu)

ja tez poszukam u siebie :)

Opublikowano

zaraz wpadnie ten Drugi maniak i pewnie w mądrej etce znajdzie

Opublikowano

automatyczny zamknięty obieg powietrza (jeżeli czujniki wykryją zanieczyszczone powietrze z zewnątrz to automatycznie włączy się obieg zamknięty)

Opublikowano

zaraz wpadnie ten Drugi maniak i pewnie w mądrej etce znajdzie

No masz kuźwa Keno mnie ubiegł :decayed: Dodam tylko, że były wersje bez czujnika jakości powietrza - wtedy obieg wewnętrzny trzeba odpalić samemu.

Przy czym w tym przypadku poszła jakaś rzeźba - tam powinien być OFF :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.