Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

może to głupie pytanie, ale czy ten sterownik (znajdujący się pod aku) nie zamoknie w czasie deszczu? nie wiem czy dobrze myślę ale w tamtej okolicy chyba jest spływ wody

tak tam sa odplywy wody :) sterownik jest wodoszczelny :gwizdanie: inzyniery :audi: tam go umiejscowili

BHdQi.jpg

m4Im9.jpg

U mojego kolegi ten sterownik sie zapalil. Ale moze to tylko przypadek, choc u niego wszystko wyszlo z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki szybki przedniej podgrzewanej :wink4: fajowy kolorek :kox:

8c46fe7567f09320med.jpg

8b686ef152d2d753med.jpg

Jutro jak moj mechanior Pietrek bedzie w pracy :drunk: ( a dzisiaj Piotra i Pawla ) to konczymy rezac uklad samopoziomowania do Bixenona wraz ukladem mycia lamp ( spryski :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki szybki przedniej podgrzewanej :wink4: fajowy kolorek :kox:

8c46fe7567f09320med.jpg

8b686ef152d2d753med.jpg

Jutro jak moj mechanior Pietrek bedzie w pracy :drunk: ( a dzisiaj Piotra i Pawla ) to konczymy rezac uklad samopoziomowania do Bixenona wraz ukladem mycia lamp ( spryski :decayed: )

ładniutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moj pierwszy DIY na temat montazu i zasada dzialania przedniej szyby podgrzewanej :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_i_dzialanie_przedniej_szyby_podgrzewanej-t141026.0.html

Trzeba sie niecpo napocic na klawiaturze aby wszystko wystukac sprawdzic i wklei fotki :heat:.

Podziwiam za to wlasnie Bart-Sa :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu - zrób trochę miejsca w skrzynce, dopisać się do Ciebie nie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem zonka na myjni :confused4: zatankowalem paliwko na Statoil (spieszylem sie ) a przy okazji umylem autko i tu moje zdziwienie i pracownikow stacji co sie stalo :kwasny:

img5724l.jpg

img5723a.jpg

po obu stronach fajne kolka zrobily mi szczoty :thumbdown:

nikt nie potrafil mi wytlumaczyc dlaczego tak sie stalo.Oczywiscie byl protokol szkody zgloszenie do ubezpieczyciela.

Czekam na wycene , ciekawi mnie jaka bedzie szkoda :mysli: i czy da sie to wypolerowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz woda jesli nie bedzie sladu na mokrym aucie da sie spolerowac jesli zostana slady niestety bedziesz musial lakierowac

popitolilo sie czujnikowi i zamiast kol przejechal sobie po bokach ja pier... bym chyba z siebie wyszedl no masakra!!!!

co za badziejna myjnia jednak lepiej sie na bezdotykowej pomeczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego B6 nigdy nie mylem na automacie :thumbdown:

Wspolczuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek..po 1) NIE TANKUJ SYFU ZE STATOILA po 2) NIE MYJ AUTA NA MYJNI AUTOMATYCZNEJ ! ! ! zobaczysz Twoje życie sie od razu ziemi :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na automacie mylem tylko po zimie , tak to jest jak sie czlowiek spieszy :kwasny:

Na dodatek podczas wypelniania protokolu okazalo sie ze stacji skonczylo sie ubezpieczenie :shocked: ale po 15 minutach i kilku telefonach znalazlo sie aktualne ubezpieczenie :heat:

Nie powiem mialem lekkiego stresa ....

Kumpel lakiernik mowil ze da si e to zrobic ale poczekac co wycenial

Adas akurat mialem po drodze stacje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał jeździć 10 lat uj..baną furą niż myć na autmatycznej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jakiś nowy mod a tu dramaty się rozgrywają :( szkoda nerwów i auta-jak to mówią jak się śpieszysz to usiądż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda autka:(

Na automatycznej przestałem myć samochody po tym jak straciłem lusterko, które potem elegancko poobijało mi drzwi ;) - myjnia BP

Co do bezdotykowych to też trzeba uważać, zwłaszcza na te ze szczotką - nie raz widziałem jak ludzie szczotką szorują sobie podwozia a potem cały ten syf ląduje na lakierze :/ - piasek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje! wygląda na zmatowiony lakier, jeśli nie ma głębszych rys (takich do właściwego lakieru) to nie będzie problemu z polerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał jeździć 10 lat uj..baną furą niż myć na autmatycznej :confused4:

Dokladnie.

Ostatni raz bylem na takiej myjce chyba z 8 lat temu.

Nawet sluzbowe auto z przyzwyczajenia myje albo sam albo z musu na bezdotykowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat tylko z gąbkami ew. szmaciany ale z reguły lepiej unikać

:good: Mam "gąbkowego" blisko domu i nigdy nie słyszałem, żeby komukolwiek krzywdę zrobił :decayed:

Grzesiu. Co do Twojej szkody, to podeślij foty adminowi (Łukaszr). Na pewno coś dobrego Ci doradzi.

Współczuję stresu.

Jakby to się stało na mojej to chyba bym zabił :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek godz. 10 jestem umowiony w ubezpieczalni i zobacze ile to bedzie kosztowalo :wink4:

A teraz rezamy samopoziom i jeszcze moze zaczniemy HomeLink :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...