Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ku..a niezły sprzęt pozdrawiam właściciela :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Ile juz wsadziles w auto $ :decayed:

podejrzewam, że sporo... i pewnie to, co wsadził + wartość B6 dałaby bardzo, ale to bardzo dobrą B7 S-line... ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:

Ale jak potem otworzy garaż i zobaczy jak wygląda auto a jak wyglądało to to jest bezcenne :)

Opublikowano

Ile juz wsadziles w auto $ :decayed:

podejrzewam, że sporo... i pewnie to, co wsadził + wartość B6 dałaby bardzo, ale to bardzo dobrą B7 S-line... ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:

Ale jak potem otworzy garaż i zobaczy jak wygląda auto a jak wyglądało to to jest bezcenne :)

Pierwszy normalny post. Te furki mierzy się sercem a nie dukatami :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

mysle jak skoncze z modzeniem :decayed: ( a to nie wiem kiedy :kox: ) to napisze ze mam full opcje a na razie jest to seria :cool1:

Wczoraj dojechala szybka :przebiegly: a to moje spostrzezenia .

Od strony wewnetrznej ma taki fajny odcien kolorku niebieskawego :blink: przygladalem sie i nie moglem dojrzec tych lameli grzewczych :mysli: . No i kabel od szyby z wtyka

Jezeli chodzi o uklad samopoziomowania to koszta mniej wiecej:

- Sterownik automatycznej regulacji zasiegu swiatel 4Z7 907 357 1 szt. ALLEGRO 100-150 pln

- Sruba imbusowa samozabezpieczajaca sie N 014 745 4 2 szt. ASO 3.00 PLN

- Wtyka do sterownika 8E0 972 420 C 1szt. ASO 4.50 PLN

- czujnik poziomu przod 8E0 941 285 J 1 szt. ALLEGRO 150-200 PLN

- sruba imbusowa N 101 148 02 2 szt. ASO 2.50 PLN

- nit mocujacy N 902 631 04 2szt. ASO 4.60 PLN

- czujnik pozimu tyl 8E0 616 571 D 1 szt. 150 -200 PLN

- sruba z lbem szesciokatnym N 010 287 3 ASO 1 szt. 2.00 PLN

- podkladka N 011 547 7 1 szt. ASO 0.80 PLN

- Wtyka 4D0 972 623 2 szt. ASO 12.00 PLN

- wtyka 4D0 972 643 2 szt. ASO 12.00 PLN

- wtyki 7M0 973 119 2 szt. ASO 40 PLN

- piny i przewody 30 PLN

Opublikowano

Ile juz wsadziles w auto $ :decayed:

podejrzewam, że sporo... i pewnie to, co wsadził + wartość B6 dałaby bardzo, ale to bardzo dobrą B7 S-line... ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:

Ale jak potem otworzy garaż i zobaczy jak wygląda auto a jak wyglądało to to jest bezcenne :)

wiem ;) ale tylko napisałem ile podejrzewam, że jest wsadzone :)

Opublikowano

E no to aż tak drogo ten samopoziom nie wyjdzie. A ludzie pisali, że po 5k hahah

Opublikowano

jak Grzesiu skończy rezac sprzeda mi auto jak serie. a sam kupi B8 i zacznie od nowa :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

podgrzewana szybka przednia zalozona :naughty: niedlugo montaz sterownika i instalacji tylko czekam na wtyki z Niemcowni :wink4:

img5670r.jpg

img5671.jpg

Opublikowano

Podejrzewam że jak jedziesz gdzieś cos robić to każdy się zachwyca :kox: :kox: :kox: nawet na myjni :wink4:

Opublikowano

podgrzewana przednia szyba :good: miałem to w moim Mondeo, bardzo przydatna sprawa w zimie

Opublikowano
  • Autor

z tym ze jest roznica miedzy szyba Forda a AUDI w wygladzie :)

U mnie szyba ma taki kolorek :mysli: nazwalbym to blue color i nie ma zadnych paskow itp. :wink4:

hy26A.jpg

Opublikowano

no fakt, w Fordzie są takie małe prążki na szybie widoczne dopiero z bliska - jedno jest pewne tylko chwilka i szyba będzie od razu odmarznięta :)

Opublikowano

podgrzewana założyłeś to już Ci widzę nawet wycieraczki nie bardzo potrzebne :polew:

Opublikowano
  • Autor

podgrzewana założyłeś to już Ci widzę nawet wycieraczki nie bardzo potrzebne :polew:

bystre masz oko wuju :wink4: poprostu koles w AUTOSZYBACH zgubil nakretke od wycieraczki :kwasny: i musze zamowic ASO :decayed:

Roznica w widocznosci jest duza :rolleyes: w starej szybie bylo pelno drobnych odryskow i dwa wieksze oczka ( dowod do zabrania :decayed: ) a teraz jest nowka sztuka :przebiegly:

Ciekowostka jest ta podgrzewana szyba przednia w A4 :think2: jak zamawialem w ASO wtyki do sterownika to nikt nie mial pojecia ze cos takiego jest :co:

Opublikowano

podgrzewana założyłeś to już Ci widzę nawet wycieraczki nie bardzo potrzebne :polew:

bystre masz oko wuju :wink4: poprostu koles w AUTOSZYBACH zgubil nakretke od wycieraczki :kwasny: i musze zamowic ASO :decayed:

Roznica w widocznosci jest duza :rolleyes: w starej szybie bylo pelno drobnych odryskow i dwa wieksze oczka ( dowod do zabrania :decayed: ) a teraz jest nowka sztuka :przebiegly:

Ciekowostka jest ta podgrzewana szyba przednia w A4 :think2: jak zamawialem w ASO wtyki do sterownika to nikt nie mial pojecia ze cos takiego jest :co:

No bo jaki odsetek A4 ma podgrzewana przednia szybe :>

1 na 1000? :)

Opublikowano

Lagun już jesteś taki zboczek trochę :P wszystko co możliwe to muszę mieć hehe, jak dla mnie to auto ideał. A co za fotele masz u siebie? B7 s line? Co to za przycisk takie S na desce?

Opublikowano

s = tryb sport..ecu się zmienia i przybywa 80 kucy :evil:

Opublikowano
:o to jest takie wlaczanie/wylaczanie chipa?
Opublikowano

Moze i by bylo mozliwe gdybys mial 2 ECU :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.