Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiu trzeba byłoi już model zmienić :)

Opublikowano
  • Autor

950e5cdf798ce86emed.jpg

Tych kabli coraz wiecej :disgust:

Typowy przykład wieś tuningu :decayed:

Kolego to sie fachowo nazywa agro-tjuning :decayed:

czyli trytytki black & white :gwizdanie:

jezdze juz 2 tygodnie bez podsufitki i wszystkie kable wisza , dojdzie jeszcze wiazka pod solardach i pod alarm fabryczny :tongue4:

Teraz te 19 to Ori?

niestety nie , kiedys to bylo okazja

http://allegro.pl/item1101275051_oryginalne_felgi_19_audi_model_rs4_okazja.html :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

HL zaskoczył?

Opublikowano
  • Autor

HOMELINK podlaczony tylko nie chce zaskoczyc przy moim napedzie FAAC

Umowiony jestem z jednym magikiem od bram :)

Od dzis jestem na urlopie 2 tygodnie :decayed:

Dzialamy teraz z solardachem ( instalacja ) :naughty:

Opublikowano

masz dziure w dachu bo jakos na fotkach nie widac "szyberdach'u" nie wiem jak to jest ze wzmocnieniami sa jakies? jesli tak bedziesz dokladal?

Opublikowano

masz dziure w dachu bo jakos na fotkach nie widac "szyberdach'u" nie wiem jak to jest ze wzmocnieniami sa jakies? jesli tak bedziesz dokladal?

Myśleliśmy aby wyciąć szyber w dachu ale cały się porobi - raczej trzeba będzie ciąć na słupkach...

Opublikowano

Szaleńcy... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

masz dziure w dachu bo jakos na fotkach nie widac "szyberdach'u" nie wiem jak to jest ze wzmocnieniami sa jakies? jesli tak bedziesz dokladal?

Myśleliśmy aby wyciąć szyber w dachu ale cały się porobi - raczej trzeba będzie ciąć na słupkach...

tak bedzie najrozsadniej :naughty: mamy nawet w kolor auta dach :tongue4:

Opublikowano

ja będę spawał :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja będę spawał :polew:

wiedzialem , ze moge na ciebie liczyc :cool1: nie zapomnij o elektrodzie powlekanej zlotem

Opublikowano

moje marzenie :slina:

Opublikowano

moje marzenie :slina:

marzenia czasem sie spełniają :) wrc sprzedaje..

stare felgi :)

Opublikowano
  • Autor

Instalacja prawie skonczona wczoraj byla przymiarka " na sucho " jak dziala Solardach :rolleyes:

Po schematach nie moglismy dojsc ktore konektorki ida do climatronica a dokladnie ktora kostka ( Bartek jak zawsze dal info chociaz na urlopie :good:

Teraz pozostal tylko otwor i mocowanie Solardachu :think2:

c5b82a96c719bd9bmed.jpg

Opublikowano

Ty i Bartek jesteście maniakami :kox: pozytywnie :good:

Opublikowano

solar dach za***ista sprawa..ale szkoda że nie otwiera się po całośći :confused4:

Opublikowano

Jak to nie otwiera sie po calosci ?

Opublikowano

nie tylko uchyla ;(

Opublikowano

Powaznie? To ja juz nie chce solara :)

Cala radosc z szyberdachu psu w dupe :gwizdanie:

Opublikowano

WRC daj foty poglądowe z montażu

Opublikowano
  • Autor

Jak to nie otwiera sie po calosci ?

:confused4:

nie tylko uchyla ;(

;(

mysle ze problem tkwil w przemieszczaniu sie przewodow 4 mm od solara ( czerwony brazowy ) inzyniery czyba nie poradzili sobie z tym i dlatego tylko sie uchyla :mysli:

7b1511288e5c6444med.jpg

zmienilem wczoraj felgi 19 " 8 cali ET 42 i przydaly by sie dystanse kto przechodzil ten temat niech doradzi cos :kwasny:

713629671bbbe870med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.