Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już chyba nieakutalne :decayed:Grzechu pewnie zapomniał wykasować z main topica :polew:

Opublikowano
  • Autor

W planach:

- system cisnienia w oponach

Mam czujniki ciśnienia ale od a8 jakby co - oddam tanio :naughty:

ale wykopales z archiwum :decayed::kox: :gwizdanie: :rolleyes: u mnie juz siedza czujniki :przebiegly:

To już chyba nieakutalne :decayed:Grzechu pewnie zapomniał wykasować z main topica :polew:

:wink4: ale trzeba podziekowac za pamiec DiM :notworthy:

Tuner zamontowany TV FREE tez smiga i pare fotek :

tak wyglada menu z tunera :>

img5837n.jpg

img5850j.jpg

img5852gn.jpg

Jak n razie na chinskiej antenie :disgust:

wrazenia ogolnie..... :mysli: czasami obraz jest igla czasami sniezy ( jak na fotkach ) ale ogolnie spoko jak dla mnie :tongue4:

Opublikowano

Da się oglądać podczas jazdy ? czy obraz zanika ?

Opublikowano

Będę miał się do kogo zgłosić po porady jak już zakupię okablowanie :good:

Opublikowano

Będę miał się do kogo zgłosić po porady jak już zakupię okablowanie :good:

to jeszcze tego nie masz :shocked::thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będę miał się do kogo zgłosić po porady jak już zakupię okablowanie :good:

wszystko proste Bartku :wink4:

Da się oglądać podczas jazdy ? czy obraz zanika ?

da sie ogladac :naughty: tylko trzeba miec dobre anteny :)

Będę miał się do kogo zgłosić po porady jak już zakupię okablowanie :good:

to jeszcze tego nie masz :shocked::thumbdown:

:decayed:

Bartek ma prawie wszystko tylko brak jednego wzmacniaacza antenowego pod TV i webasto :wink4:

Opublikowano

Bartek ma prawie wszystko tylko brak jednego wzmacniaacza antenowego pod TV i webasto :wink4:

Dokładnie - bez ori wzmaka antenowego w pełnej opcji nie będzie tunera TV (dlatego czekam ;))

Opublikowano

Bartek ma prawie wszystko tylko brak jednego wzmacniaacza antenowego pod TV i webasto :wink4:

Dokładnie - bez ori wzmaka antenowego w pełnej opcji nie będzie tunera TV (dlatego czekam ;))

Czekaj czekaj.Chce teraz zalozyc tuner.To mowisz,ze musze zmienic wzmacniacz antenowy?

Opublikowano
  • Autor

Bieniek odczytaj numery twojego wzmacniacza albo daj fote to sprawdzimy :wink4:

Opublikowano

POwiedz mi gdzie go szukac :D

Opublikowano
  • Autor

w limuzynie jest przymocowany do szyby i tam szukaj u siebie ( patrz foto ) :wink4:

Sterownik wyboru anteny -- Limousine

1 - Przyłącze TV1 do tunera systemu nawigacji, TV

2 - Przyłącze TV2 do tunera systemu nawigacji, TV

3 - Przyłącze TS do odbiornika radiowego ogrzewania postojowego -

4 - Przyłącze TV3 do tunera systemu nawigacji, TV

5 - Przyłącze masy

6 - Przyłącze TV4 do tunera systemu nawigacji, TV -

7 - Przyłącze HF (białe) do radia -R-/sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

8 - Przyłącze FZV (szare) do centralnego sterownika systemu Komfort

9 - Przyłącze ZF (żółte) radia -R-/sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

vJfmS.jpg

Opublikowano

hmmm Siemian nic nie zmienial i nie podlaczal...[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________Czy nie jest tak,ze zamiast tego wzmacniacza montuje sie dodatkowe anteny??

Opublikowano

Ciekawe jak lepiej odbiera. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest wlasnie na razie taka :gwizdanie: i jest spoko obraz

szukam orginalnego wzmacniacza antenowego pod TV i Webasto ( ciezko znalezc ) . W avancie sa 2 wzmacniacze po lewj i prawej stronie w boczkach bagaznika :)

Opublikowano

Tak dla jasnosci.Kupuje taki wzmacniacz na szybe i zapominam o tych antenach??Czy cos jeszcze potrzebuje?Masz nr wzacniacza??

Sorry za smietnik w temacie :cool1: :cool1:

Opublikowano

Wrc to zdjecie co wkleiles jest do sedana.. Do avanata sa 3 mniejsze

Opublikowano

Co to jest obok tunera po prawej??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.