Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka niezła ile dałeś za kiere?

Opublikowano
  • Autor

Furka niezła ile dałeś za kiere?

200 Pln :wink4: tasma wyszla drozej niz kiera :cool1: szkoda ze wystepuja tylko 4 ramienne grzane :confused4:

img5964p.th.jpg

img5965c.th.jpg

Opublikowano

pakiet zima pelna geba :naughty: dawaj mi teraz swoja RS4 :kox: to nie ma podgrzewanych kierownic od Audi TT/r8?

Opublikowano

niezły całokształt trochę pracy włozyłes

Opublikowano

mlody_drog ...tak jest taki intrfejs :) a siebie mam taki :wink4:

img5931f.jpg img5932z.jpg

ostatnio troszke porezalem sobie :decayed: dokonczylem sprawe z MCE i modulem HIGH 8E0 907 279 F ( nareszcie dopadlem :cwaniak1: ) podlaczeniem AUTO swiatel czujnika i coming home :rolleyes:

img5960l.jpg

img5957x.jpg

i nabralo mnie na montaz fabrycznego alarmu z kolega virus01 :tongue4:

przyciskialarm.jpg

pomarancz17pin.jpg

oczywiscie musiala byc zmiana Modulu Komfortu pod ALARM :wink4:

komfortwtyki.jpg

img5920p.jpg

Troszke kabelkow znow doszlo do auta :kox:

a co tam zamalowałeś błąd na liczniku? :mysli:

może wyrezaj sobie kolorowy fis? co? było by megaaa :evil:

nie widziałem bardziej wypasionej fury naprawde szacun stary :notworthy:

jak bedziesz chciał ja pogonić to kupie ją od Ciebie, tylko musze kase nazbierać ;)

Opublikowano

przecież ma kolorowy fis

Opublikowano

przecież ma kolorowy fis

:doh1: plamy na oczach normalnie mam :wallbash:

Opublikowano

a wlasnie Grzesiek Ty miales w serii kolorowy wyswietlacz czy rezales?

Opublikowano
  • Autor

a wlasnie Grzesiek Ty miales w serii kolorowy wyswietlacz czy rezales?

fabrycznie byla kiedys mala Navi i co za tym idzie byl kolorowy wyswietlacz :decayed:

licznikw.jpg

Opublikowano

webasto śmiga widzę :) kolorowy wyświetlacz to jest to! Szkoda, że u mnie nie ma :(

Opublikowano
  • Autor

webasto śmiga widzę :) kolorowy wyświetlacz to jest to! Szkoda, że u mnie nie ma :(

to byly proby po zalozeniu webasta.... na liczniku :decayed:

Opublikowano

nie było by problemu..zegary z czerwonym fisem też obsługują webasto..

a Ty młody rezaj kolor fis :gwizdanie: po zamontowaniu na kolor poczułem się jakbym przesiadł się z poloneza tracka do s-klasy

Opublikowano

duże koszta kolorowego fisu? Nie widziałem, żeby ktoś już rezał

Opublikowano

Zależy za ile kupisz zegary...? :gwizdanie: :good:

Tu masz wątek poświęcony temu tematowi. :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84383.0;all

Opublikowano

tez mysle nad kolor fisem :decayed: wogole fise to po dunsku c*paa :polew:

Grzesiek masz pelna skrzynke PW :bicz: a mam zapytanie do Ciebia

Opublikowano
  • Autor

David co tam znowu :naughty: możesz pisać troszkę pokasowałem wiadosci w skrzynce :evil2:

Niedawno zamontowałem u siebie fabryczny alarm i ze względów bezpieczeństwa naszych NIUN nie będzie DIYA w dziale warsztat :wink4:

Ale parę rzeczy mogę napisać w moim wątku myślę :cool1:

Służę oczywiście pomocą jakby kogoś nabrało na takiego moda :kox:

Co będziemy potrzebowali mniej więcej :) otóż na pewno musimy zmienić module abslugujacy alarm .W wątku Bartka jest wszystko pięknie opisane na jaki modul powinniśmy zmienić :przebiegly:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129290.0

W moim roczniku byl 8E0 959 433 AH

img5902o.jpg

czujniki ultradzwiekowe w lampce oświetleniowej 4F0 951 177

img5905w.jpg

Wtyka do czujnika

img5907m.jpg

syrena alarmowa 8LO 951 605 A wraz w wtyka 8E0 972 754

syrenawtyka.jpg piny17alarm.jpg

w panelu i w tapicerce wyglada to mniej wiecej tak :cool1:

panelczujka.jpg img5920p.jpg

komfortwtyki.jpg pomarancz17pin.jpg

Tak szczerze mówiąc ten fabryczny alarm to śmiech na sali :thumbdown:

Opublikowano

Grzesiek ostatnie zdanie najlepsze :polew:

pw napisalem

Opublikowano

haha ale tam masz druciarnie w tej furze :))) kurde cala telekomuna nie ma tyle kabli co u Ciebie:))

a propo skad wziales takie fajne ledy do podsufitki???

Opublikowano

LEDy na FLUXach można wszędzie kupić :) ale można trafić na 3 miesięczne tzn. nie poświecą więcej niż 3 miesiące

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.