Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kompetne z metalowymi koncowkami tylko zawroki do rureczek trzeba bylo wkrecic

reszta byla kompletna w folii posklajana

ale nie takie wyjebiaszcze piekne opakowania jak te ktore kupiles :)

Opublikowano

Grzesiu, kiedys rezasz Q ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu, kiedys rezasz Q ? :naughty:

piekna sprawa Q :) czas pokaze i moze cos wydumam :naughty:

Ostatnio jezdzilem 2.0 TFSI Q po programie .... piekne wrazenia :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie , ze mam :decayed::naughty: tylko jest na razie luzem pod podlokietnikiem :gwizdanie:

Dzis przyszly zaworki do czujnikow kontroli cisnienia opon :)

czujnikiopon.jpg

Popoludniu wysylka mojej NAVI i rezanko Polskiego Menu na najnowszym sofcie 2011 SDS i VIMhack by cobra7 :) . Do najnowszych RNS E 193 robi sie niestety dla kazdej indywidualnie :cool1:

Opublikowano

Grześ słyszałem że strzeliła ci podgrzewana szyba przednia, co to się stało :?:

I jak tam z RNS-E kiedy będzie z nowym menu ciekawe czy coś zmienili. I co tam będziesz miał pod przyciskiem CAR :?: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak :disgust: szyba dostala pare kamieni i jest male pekniecie i przestala grzac :thumbdown: Z ubezpieczycielem sa klopoty , oczywiscie wszyscy szybiarze sa zdziwieni ze taka szybe wogle nie montowali do A4 :decayed::naughty: Nigdzie w Polsce nie ma takiej szyby ;( tylko ASO 3000 PLN :kwasny:

img6076z.jpg

Na NAVI czekam info od cobra7 :) mam nadzieje ze soft bedzie dzialal :przebiegly: i odpale SDS :thumbup:

Opublikowano

wrclaguna robiłeś "korektę" ubezpieczenia po zmianie szyby ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna robiłeś "korektę" ubezpieczenia po zmianie szyby ? :mysli:

Mam pakiet ubezpieczen dom , 2 samochody i nie moglem zmienic pakietu :confused4: ubezpieczenie szyb obejmuje w moim przypadku tylko do 2000 Pln :disgust:

Bede zmienial ubezpieczyciela , pewnie na ALIANZ :mysli:

nie da sie tego naprawic ?

nie da sie naprawic :confused4: tylko wymiana ;( szybe i tak zamowilem :decayed:

Opublikowano

a miałeś pakiet szyba w AC ? jaki ubezpieczyciel.

Opublikowano

a ja napisałem posta bo jakimś czasie a juz się odpowiedzi pojawiły :wink4:

Opublikowano

kurde droga cos ta szyba na maxa

ja piernicze szkoda bo musisz kasy dolozyc z wlasnej kieszeni

Opublikowano

kurde droga cos ta szyba na maxa

ja piernicze szkoda bo musisz kasy dolozyc z wlasnej kieszeni

Chyba że z tytułu AC jak ma 0% wkładu własnego, to nic by nie zapłacił :gwizdanie: ale by mu wzięli 10% zniżki...

Opublikowano

Grześ chyba ma na myśli że ma osobno szyby ubezpieczone do kwoty 2tys :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Grześ chyba ma na myśli że ma osobno szyby ubezpieczone do kwoty 2tys :wink4:

Tak :wink4: mam tylko wykupione dodatkowe ubezpieczenie na szyby do kwoty 2 tys. :( Juz nie ma sensu placic AC w takim starym klekocie :cool1:

Tak czy siak nowa szyba zamowiona :)

Opublikowano

chyba jeszcze tu nie pisałem, no ale .............

chyba moje ulubione B6 :decayed: piękna :good:

Opublikowano

masz pod reka numer tej szyby kukne za ile moj znajomy by taka zalatwil :)) moze sie komus przyda na przyszlosc :))

Opublikowano

Juz nie ma sensu placic AC w takim starym klekocie :cool1:

nie masz AC od kradziezy?

Opublikowano

Juz nie ma sensu placic AC w takim starym klekocie :cool1:

nie masz AC od kradziezy?

No właśnie...??

Opublikowano

grzechu mnie juz characz placi wiec auto jest bezpieczne :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.