Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to BBS CH-R

Opublikowano

wydaje mi się że na pewno :decayed:

Opublikowano

te bbsy jakos mi sie nie widza nie wiem stary model jakis

Opublikowano

bardzo ladne BBSy, i wcale nie stary model marudo :tongue4:

Opublikowano

podobne :decayed:

Audi_S5_CH-R_3.jpg

Tamte insze :gwizdanie:
Opublikowano

no te na tym czarnym sa super jakies inne ale naprawde ladne :))

wiem ze marudze :))

Fly dla mnie nudne bo widzialem juz takie na starych golfach i betoniarkach ten "fason" w bbs sie nie zmienia niestety

Opublikowano
  • Autor

no te na tym czarnym sa super jakies inne ale naprawde ladne :))

:decayed: mi tez sie widza :naughty: ale i tak pozostaje przy swoich jakie mam :wink4:

Opublikowano

Miodne aluski - ja bym takie do siebie wciągnął :kox: :kox: dawać, co to jest - Adaś pobudka :gwizdanie: :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

super :))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie co do podgrzewanej kierownicy. Czy wystarczy tylko kupic podgrzewana i zalozyc do a4 b6 z 2002 roku podpiac kostki i podgrzewanie dziala czy trzeba ciagnac oddzielne kable ?

Opublikowano

Mam pytanie co do podgrzewanej kierownicy. Czy wystarczy tylko kupic podgrzewana i zalozyc do a4 b6 z 2002 roku podpiac kostki i podgrzewanie dziala czy trzeba ciagnac oddzielne kable ?

moduł odpowiedni jeszcze trzeba mieć :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie co do podgrzewanej kierownicy. Czy wystarczy tylko kupic podgrzewana i zalozyc do a4 b6 z 2002 roku podpiac kostki i podgrzewanie dziala czy trzeba ciagnac oddzielne kable ?

Jezeli masz orginalna kiere z B6 musisz sprawdzic VAGiem jaki Modul posiadasz oraz tasme i czy ogsluguje grzana kiere :) W wyposazeniu auta musisz miec jeszcze klimatronic z grzanymi siedzeniami :wink4: Tu masz linki co i jak do tego podejsc i ktora tasme potrzebujesz oraz Modul :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.1005

Ja u siebie zmienialem tylko tasme na 4E0 953 541 B , ktora ma te dwa dodatkowe piny zasiajace podgrzewana kierownice (na pierwszej fotce dol po lewej stronie ) Do tego Modul 8E0 953 549 R lub T Kierownica mam z A8 podgrzewana z tym przyciskiem od spodu . Niestety wystepuje tylko w wersji czteroramiennej :disgust:

db50d79f708f83ecmed.jpg32abdd1bf8d3b633med.jpgfe84c308c25efe5emed.jpg

0c4153bbaf165263med.jpg266dc4702a41617amed.jpg

Opublikowano

sto lat :drunk::thumbup:

Opublikowano

No Grzegorz wszystkiego najlepszego :hi: i B8 :hi:

Opublikowano
  • Autor

sto lat :drunk::thumbup:

Dzieki David :notworthy:

No Grzegorz wszystkiego najlepszego :hi: i B8 :hi:

:notworthy: a skad wiesz ze B8 sie szykuje :przebiegly::naughty:

Opublikowano

Ja nic nie wiem tak mi się powiedziało :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.