Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osłon nie kupuj bo nie będą pasowały...musisz swoje ori przyciąć na zagięciach..

Tak tez myślałem :decayed: oświeć mnie co tam nie pasi :mysli:

przód osłony pod 320 będą pasiły..

Opublikowano
  • Autor

U mnie w kotlowni leza oslony ( nowe ) pod przod 345 mm ... juz 3 rok :kox: Teraz siedza stare zaciski dwutloczkowe z S6 ktore zastapie z 3.0 TDI a oslony zostaja orginalne :)

Takze w przyszlym tygodniu komleksowy montaz jak wszystkie graty dotra :gwizdanie:

Opublikowano

a czemu zmieniasz zaciski? felgi nie wchodza?

Opublikowano
  • Autor

a czemu zmieniasz zaciski? felgi nie wchodza?

Kupilem zaciski do przodu w zaj*****ej cenie 50 PLN sztuka :kox: dlatego zmieniam :wink4: no i klocki sa tez ubogie i starcza moze na 1000 km

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 15:48_________________________________________________ Jak wam sie widza takie fotki :decayed:

dsc1964.jpg

dsc1965j.jpg

dsc1959m.jpg

dsc1996.jpg

dsc1977q.jpg

Opublikowano

fajne fotki a furka :notworthy:, jeszcze tylko czarna szyba i będzie total :slina:

Opublikowano

Black Panther, nie znajduje słów......

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Fotki fotkami ale fura na żywo... :kox: :kox:

Opublikowano

Ładne fotki. :good: Znaczek S-line masz źle założony. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fotki fotkami ale fura na żywo... :kox: :kox:

Bartkowi spodobaly sie twoje felgi w BT i takich szuka :naughty:

Ładne fotki. :good: Znaczek S-line masz źle założony. :decayed:

A niby jak ma byc :kox: przeciez w B6 nie bylo takiego znaczka ori w grilu :wink4:

dsc1971.jpg

dsc2001b.jpg

dsc19762m.jpg

Jakby kto chcial bede sprzedawal te felgi 19" 8 cali opony gratis na sezon 235/35/19 CENA 1500 PLN

Opublikowano

Jakby kto chcial bede sprzedawal te felgi 19" 8 cali opony gratis na sezon 235/35/19 CENA 1500 PLN

Teraz to się w pupę ugryź :confused4:

Opublikowano

A niby jak ma byc :kox: przeciez w B6 nie bylo takiego znaczka ori w grilu :wink4:

Wiem, że nie było ale w B7 jest tak: :wink4:

dsc01119-37772.JPG

Opublikowano

WRC jest piękna :good: :good: :good:

ażkopara opada :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a jakie fele teraz zagoszcza??

Opublikowano

20 " :kox:

Opublikowano

Fotki fotkami ale fura na żywo... :kox: :kox:

Bartkowi spodobaly sie twoje felgi w BT i takich szuka :naughty:

No to co nic nie mówił? Może byśmy coś pozamieniali na miejscu... :naughty: Myślę o zmianie... :gwizdanie:

Jakby kto chcial bede sprzedawal te felgi 19" 8 cali opony gratis na sezon 235/35/19 CENA 1500 PLN

Może bym wziął je od Ciebie? Kiedy będziesz sprzedawał? :mysli: Mówię całkiem serio. :gwizdanie: Czekam na info, może być PW. :evil:
Opublikowano

Rozumiem, że to nie ori felgi. Jak z trwałością? Kurdę boję się replik teraz :P

Opublikowano

WRC foty super ale widziałem auto w BT i robi robotę :naughty:

Jedna z najładniejszych B6 na forum :kox:

Rozumiem, że to nie ori felgi. Jak z trwałością? Kurdę boję się replik teraz :P

Nic się nie bój, ja mam 19" MAM i w tamtym roku 8 miesięcy jeździłem i nic się z nimi nie stało a były czasem wielkie dziury na które się wjechało, też sprzedaje i może pójdą w tygodniu..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.