Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne heble :kox: taki tyl bym chcial szczegolnie w takiej kasie co Ty dales :rolleyes:

ciekawe czy doczekam sie w tym watku tytulu "projekt zakonczony" :polew:

Opublikowano
  • Autor

fajne heble :kox: taki tyl bym chcial szczegolnie w takiej kasie co Ty dales :rolleyes:

ciekawe czy doczekam sie w tym watku tytulu "projekt zakonczony" :polew:

Robie to bo to lubie :kox: zostalo jeszcze pare rzeczy do zrobienia :wink4:

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

Opublikowano

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

A to dobre. :gwizdanie:

Opublikowano

wrc, a od czego ta chlodniczka?

Opublikowano

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html

:kox:

No dojebane są! :kox: :kox: :kox: I cena też. :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Wiem ze fotele z B8 pasuja do B6 B7 :gwizdanie: teraz tylko oszukac jakis fajny komplecik :przebiegly:

http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html

:kox:

ladne foteliki :naughty: mysle o B8 S LINE o samych fotelach i kanapie bez tapicerek :wink4:

wrc, a od czego ta chlodniczka?

przelezala u mnie 3 lata i nie pamietram od czego , chyba uniwersalna cena 100 PLN

Opublikowano

Jak tam heble wyrezane :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam heble wyrezane :mysli:

Nie masz spania czy co :rolleyes: Montaz w poniedzialek popoludniu :) . Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Opublikowano

Jak tam heble wyrezane :mysli:

Nie masz spania czy co :rolleyes: Montaz w poniedzialek popoludniu :) . Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Nie mam, przed pracą lubię sobie oglądnąć jakiś film :decayed:. To coś zaczęło stukać :mysli:

Opublikowano

Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Demontaż masakra :wallbash: radzę zaopatrzyć się w śrubę łączącą oba górne ze zwrotnicą. U mnie niestety bez opalania się nie obyło, ale można było tak zrobić bo wymieniałem wszystkie na raz, podejdź do tego bez pośpiechu lepiej psikać przez kilka dni jakimś środkiem do odrdzewiania śrub i pomalutku próbować odkręcać niż wymieniać zwrotnicę. Śruba lubi pęknąć więc bez nerwów Grzesiu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spoko ...spoko :) wiem o tym bo juz zmienialem kiedys i kupowalem ta dluga srube ori :kox: Zaciski bede zmienial i to przy okazji sie zrobi :)

Dzis chcialem wykosic trawnik u siebie, kosiarka odmowila posluszenstwa po przerwie zimowej :confused4: . Dwie godziny sprawdzania swiece ,olej , paliwo , odpalania i nic :thumbdown:

Dopiero po wlaniu swiezego paliwa wreszcie odpalila :dance: .....ale za to urwalem sznurek co sie odpala kosiarke :polew:

Opublikowano

Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod :confused4:

Demontaż masakra :wallbash: radzę zaopatrzyć się w śrubę łączącą oba górne ze zwrotnicą. U mnie niestety bez opalania się nie obyło, ale można było tak zrobić bo wymieniałem wszystkie na raz, podejdź do tego bez pośpiechu lepiej psikać przez kilka dni jakimś środkiem do odrdzewiania śrub i pomalutku próbować odkręcać niż wymieniać zwrotnicę. Śruba lubi pęknąć więc bez nerwów Grzesiu :wink4:

Ja tam u siebie odkręciłem bez problemu nawet śruby zostały stare :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________kiedy rezamy nowe fotele :kox:

c8000_1.jpg

Opublikowano

jasne pełna elektryka :decayed: z pamięcią :polew:

Opublikowano

taki fotel fajna sprawa aż się nie chce wstawać z niego ale cena zabójcza bo ponad 20 tyś

Opublikowano
  • Autor

Laduje do bagaznika te kupe zelaza i dziś popołudniu montaż zacisków , osłon , plynow i takich tam pier**l :decayed: ....kurna ale tych gratów sie nazbierało :blink:

img6146g.jpg

Opublikowano

Ładnie ładnie ... sugeruję oddać te ładne tylne zaciski od esy koledze z forum za jego tylne 288 z 3.0 tdi :naughty:

Opublikowano

ladna furka :) powiedz mi masz amory tez wymienione czy tylko same sprezynki obnizajace ?? ja chce dac swoje -40 i nie wiem czy amory tez trzeba

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.