Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grześ, jak hamuje autko ?????

nic nie piszesz... chyba chu..jnia co ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podobno farba odchodzi i klocki wypadają..

Opublikowano

tak myslałem, ze lipa

Opublikowano
  • Autor

Grześ, jak hamuje autko ?????

nic nie piszesz... chyba chu..jnia co ? :polew: :polew: :polew:

Hamulce docieralem :decayed: Ale jeszcze nie sprawdzalem tak dokladniej wydajnosci ich :gwizdanie:

U mnie syplo przedwczoraj sniegiem :blink:

Na sniegu hamuje :cwaniak1:

8f5e98c78287474fmed.jpga8768d14e9fd3adfmed.jpg

Opublikowano

Grześ, jak hamuje autko ?????

nic nie piszesz... chyba chu..jnia co ? :polew: :polew: :polew:

Hamulce docieralem :decayed: Ale jeszcze nie sprawdzalem tak dokladniej wydajnosci ich :gwizdanie:

U mnie syplo przedwczoraj sniegiem :blink:

Na sniegu hamuje :cwaniak1:

8f5e98c78287474fmed.jpga8768d14e9fd3adfmed.jpg

I pomyśleć, że leżałem sobie na słońcu z piwkiem koło Poznania, jak na południu tyle śniegu nawaliło :shocked: Pewnie już było, ale po co ci ten hak szpecący kompletnie tył auta ? :mysli:

Opublikowano

To to zero śliweczek w tym roku :confused4: co ty będziesz popijał w długie zimowe wieczory ;(

Opublikowano

Pewnie już było, ale po co ci ten hak szpecący kompletnie tył auta ? :mysli:

Czester hak to za***ista sprawa- w aucie żony nawet nie patrzę przy cofaniu jak mam ścianę za sobą-tylko czekam (w starym b5 tez nie patrzyłęm :kox: )

Opublikowano
  • Autor

Juz dawno po sniegu :wink4: ale rano zony auto nie bylo widac :shocked:

73414adefc5ed334med.jpg

Na temat haka napisze jeszcze raz :kox: byl i bedzie :rolleyes: dwa razy juz mialem delikfenta na nim :gwizdanie: czasem musze przewiezc moja lodke :gwizdanie:

Opublikowano

ja pie....dole :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

naje...bało sniegu jak w wigilie ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

teraz pewnie Grześ robisz za pług na ulicy :tongue4:

kurde i pomyśleć że ja caly wieczór na ogrodzie z browarem siedziałem :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

uuuuuuuuuuuuuu ale śniegu :decayed:

Opublikowano

ta fota to chyba sciema co? pewnie to fota z zimy a nie z teraz :gwizdanie:

Opublikowano

teraz teraz... u mnie troche mniej śniegu :good:

Opublikowano

Eee ściema . Niemożliwe że aż tyle . :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem co tam sypało :decayed::D

foto_7424.gif

:polew: i od razu zniklo :decayed:

Eee ściema . Niemożliwe że aż tyle . :gwizdanie:

nawet w gorach tyle nie syplo :kox:

podobno farba odchodzi i klocki wypadają..

Spoko :kox: wszystko sie trzyma

Felgi 19''odswiezone i pomalowane :) popoludniu odbieram i czas na nowe kapcie . Bede testowal FALKENY , leza w wulkanizacjii czekaja na zalozenie :rolleyes: Pewnie sie zdziwicie co to za marka :naughty: ale kiedys fajnie mi sie na nich jezdzilo .

http://www.oponysklep.com.pl/opona/falken_fk452_41986.html

Po sprawdzeniu tylnych sprezyn zauwazylem ze brak u mnie tych gum ( po lewej fota ) :blink: pewnie zapomnialem kiedys zalozyc do tylu :kwasny:

Czyli mamy wszystko do wymiany zawieszenia :)

img6195i.jpgimg6188t.jpg

Opublikowano

Pewnikiem zapomniałeś założyc wtedy kiedy zauważyłeś że Ci tył siadł o 1 cm :polew: :polew:

Opublikowano

a jak te gumy sie wyrobia to moze spowodowac ze auto siadzie? ja zalozylem spingi Weitec -50 pol roku temu a okolo miesiac temu mam wrazenie ze audi siadlo z przodu jeszcze :angry:

Opublikowano
  • Autor

a jak te gumy sie wyrobia to moze spowodowac ze auto siadzie? ja zalozylem spingi Weitec -50 pol roku temu a okolo miesiac temu mam wrazenie ze audi siadlo z przodu jeszcze :angry:

Pewnie czuje ze tak :confused4: zdam relacje porobie fotki i porownam stare gumy z nowymi :)

Pewnikiem zapomniałeś założyc wtedy kiedy zauważyłeś że Ci tył siadł o 1 cm :polew: :polew:

Teraz jest na 17" i siedzi prawie rowno , wszystko sprawdzimy :wink4:

Opublikowano

te gumy praktycznie się nie wyrabiają, ja zmieniałem z ORI na Teina SS i gumy przy 120 TKM były jak nowe, w instrukcji Teina zalecali montaż ORI gum i tak zostało i było wszystko git

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.